Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Váhy

Narodil/a ses ve znamení Vah a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? A se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Pro Váhy jsou vztahy velmi důležité ke spokojenému životu. Váhy jsou společenské bytosti, proto pro ně navazování nových známostí není příliš obtížné. Ba naopak, lidé ve znamení Vah jsou mistry ve flirtování. Neustále musí s někým být, jinak se cítí prázdní. Váhy si také potrpí na estetické a krásné věci a jejich partner by měl taktéž. Váhy poměrně nerady experimentují a mají rády tradici.

Na svého partnera mají většinou vysoké nároky, proto jim trvá delší dobu, než se vymaní z kruhu flirtu a pustí se do dlouhodobého vztahu. Nejdůležitější pro ně je, aby se svým partnerem sdílely stejné zájmy a uměly s ním dobře komunikovat. Na srdceryvné vyznávání citů a sladké řeči je však neužije.

VÁHY X BERAN

Spojení ohnivého a intenzivního Berana se vzdušnými Vahami je poměrně nešťastné. V tomto vztahu bude ze strany Vah vznikat spousta neupřímnosti. Tito dva se do sebe lehce zamilují, ale bohužel jejich láska bude trvat jen chvíli. Váhy si budou užívat Beranovu pozornost, ale nebudou mu nic dávat nazpátek. Po nějaké době se jejich cesty rozdělí. Váhy s Beranem určitě zažijí intenzivní románek, ale jako dlouhodobý vztah tato kombinace fungovat nebude.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

by @elvihradilkova

VÁHY X BÝK

Váhy jsou Býkem naprosto okouzlené. Oběma znamením vládne planeta lásky a krásy – Venuše. Díky tomu jsou spojeni touhou po lásce a krásných věcech. I přestože se jejich životní hodnoty poměrně liší, najdeme mezi nimi jakési neviditelné pouto. Pokud se spolu rozhodnou bydlet, ze všeho nejvíce si budou užívat zařizování a dekorování svého hnízdečka lásky. Ale protože je Býk spíše domácí typ a Váhy jsou společenské, budou vznikat hádky. Klapat by jim to však mohlo v sexu. Tohle spojení může být i dlouhodobé, ale moc velké šance tomu nedávám.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

by @elvihradilkova

VÁHY X BLÍŽENCI

Jak Váhy, tak Blíženci jsou podobně zaměření: chtějí svobodu, užívají si společnost lidí a přemýšlejí racionálně. Proto mezi nimi panuje shoda už na první dobrou. Jejich vztah bude vždy harmonický, protože se navzájem dokáží pochopit a nikdy toho druhého nebudou omezovat. Mezi jejich neoblíbenější činnosti patří návštěvy barů, různých akcí, koncertů a všemožných společenských sešlostí. Budou mít spousty společných přátel, které budou zvát k sobě domů. Večer v posteli budou spíše rozebírat při hodinových rozhovorech různá témata, protože v sexu si tolik sednout nemusí.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

by @elvihradilkova

VÁHY X RAK

Váhy se s Rakem budou cítit velmi omezovány a bez osobní svobody, což nemohou vystát. Váhy chtějí volnost a tu jim Rak nikdy nedá. V tomto vztahu budou trpět obě znamení. Žárlivý Rak nesnese to, že mají Váhy spousty přátel a pořád někde lítají. Váhy zase neustojí Rakovu majetnickou povahu a citové vydírání. Obě znamení očekávají od života a vztahu něco jiného, a proto spolu nikdy dlouho nevydrží. Váhy by si však Raka měly udržet alespoň jako kamaráda, protože tu pro ně vždy bude a vždy jim rád pomůže.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

by @elvihradilkova

VÁHY X LEV

Tady by mohl vzniknout moc hezký vztah. Váhy budou hned ze začátku okouzleny vznešeností a krásou ohnivého Lva. A protože jsou Váhy odborníkem na flirt, dají mu to také patřičně najevo. To se samozřejmě Lvovi, který si užívá každou lichotku, velmi zalíbí a vznikne jiskra. Tito dva si spolu užijí spoustu zábavy a luxusu. I když jsou to vcelku odlišná znamení, najdou mezi sebou shodu. Rozumět si budou i v sexu – Váhy budou vzhlížet ke Lvovi a Lev bude zase rád, že může být ten dominantnější.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Lev

by @elvihradilkova

VÁHY X PANNA

Vztah Váhy s Pannou je big no for me! Váhy se snaží vidět v životě a ve vztahu jen to pěkné a Panny vidí zase jen to špatné. Na základě toho bude Panna neustále kritizovat každé rozhodnutí, které Váhy udělají. Praktická Panna si nepotrpí na značkové věci a luxus a radši bude své peníze šetřit. To se zase nebude líbit Vahám, jejichž oblíbený koníček je právě nakupování. Těžko najdu něco pozitivního, co by mohlo vniknout mezi těmito znameními. Spojení Vah s Pannou nevidím ani jako krátkodobé.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Panna

by @elvihradilkova

VÁHY X VÁHY

Dva lidé ve znamení Vah spolu budou vycházet velmi pěkně. Mají společné zájmy, pohled na život a stejné hodnoty. Společně si budou užívat života plnými doušky, cestovat a chodit na společenské akce. Jejich oblíbenou činností budou nákupy! Oba budou sice nerozhodní, ale společně dokážou najít kompromis a zlatou střední cestu. Shodovat se budou i v přístupu k sexu. Každé Váhy by si měly najít své druhé Váhy!

VÁHY X ŠTÍR

Stejně jako Panna, Štír je pro Váhy velký ne! Štíra neužije na one night stands a po setkání s Vahami by nejradši šel rovnou to vztahu. To Váhy vyděsí, protože přece jen potřebují čas a nějakou tu volnost. Váhy také vyděsí Štírova temná stránka a jeho hodinové monology o životě. Štír je majetnické znamení a nerad vidí, jak jeho Váhy flirtují s někým jiným za barem. Mezi těmito dvěma horko těžko vznikne něco pevného.

VÁHY X STŘELEC

Na první pohled se tohle spojení může zdát jako ideální, ale realita bude malinko jiná. Váhy a Střelec jsou znamení, která touží po svobodě, cestování a jsou velmi optimistická. Střelce zaujme životní styl a přemýšlení Vah a Váhy zase šarm Střelce. Bohužel kamenem úrazu budou jejich odlišené pohledy na svět, Váhy jsou spíše povrchní a Střelec rád zachází do hloubi věci. Rozumět by si mohli v sexu, takže jako krátký románek by tohle spojení mohlo fungovat. Dlouhodobě se obávám, že ne.

VÁHY X KOZOROH

Váhy a Kozoroh spolu nemůžou za žádnou cenu vycházet. Kozoroh se, jakožto zemské znamení, drží hodně u země, má rád řád a chce mít poslení slovo. Váhy jsou přesný opak a povaha Kozoroha je jim naprosto cizí. Potrpí si na společenské akce, zatímco Kozoroh by trávil čas raději v pohodlí domova. Kozoroha bude zase vytáčet utrácení peněz za zbytečnosti ze strany Vah. Shodovat se nebudou ani v přístupu k sexu. Ruce pryč od tohoto vztahu!

VÁHY X VODNÁŘ

Tady mnoho Vah najde svou spřízněnou duši! Obě znamení jsou vzdušného živlu, což jim dává stejný pohled na spoustu věcí. Váhy budou s Vodnářem vést hodinové filozofické konverzace. Obě znamení jsou spíše rozumově založené a nepotrpí si na vášnivé vyznávání citů. Někteří si budou možná myslet, že je jejich vztah chladný, ale jim to tak zkrátka vyhovuje. Tento vztah bude velmi pevný.

VÁHY X RYBY

Váhy se nechají ze začátku okouzlit něžnou povahou Ryb a budou se s nimi cítit jako v pohádce. Budou také s Rybami velmi rády trávit čas, protože mají mnoho společných zájmů (umění, filmy). Díky Rybám dostanou Váhy jiný pohled na svět. Ryby budou zase obdivovat eleganci Vah a naučí se estetice. Jediné mínus tohoto vztahu bude neustálá ospalost a lenost Ryb, která začne Vahám vadit. Obecně by tato znamení mohla mít šanci na harmonický vztah.

Příště nahlédneme pod pokličku milostného života tajemného Štíra.