Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Panna

Narodil/a ses ve znamení Panny a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? A se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Panny se ve vztazích řídí převážně hlavou a jsou racionální. Do vztahu tedy vstupují až tehdy, kdy si jsou 100% jisté. Protože své city neustále analyzují, snad nikdy nepropadnou úplné zamilovanosti a vášni (nebo alespoň ne na dlouho). City a láska se jim vyznávají těžko, a proto je projevují skrze dárky, fyzický kontakt a celkovou péčí o partnera. Od svého partnera očekávají věrnost a spolehlivost, a to stejné nabízejí nazpátek. V sexu je pro ně nejdůležitější uspokojení jejich drahé polovičky.

Panny jsou známými perfekcionisty a často svého partnera rozebírají do detailů a hledají všemožné chyby. Díky jejich racionálnímu uvažování vidí spoustu problémů černobíle a neumějí najít kompromis.

BERAN X PANNA

Ohnivý Beran a zemská Panna mají úplně odlišné pohledy na svět, proto spolu tihle dva nemůžou nikdy dlouho vydržet. Beran se do všeho vrhá po hlavě, zatímco Panna si každou věc a situaci ráda dlouho rozmýšlí. Pozitivní je, že pokud budou oba dostatečně vyspělí, mohou se od toho druhého mnoho naučit. V opačném případě si brzo začnou lézt na nervy. Beran a Panna by tedy spíše měli zůstat přáteli.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

@elvihradilkova

BÝK X PANNA

Spojení dvou zemských znamení je vždy skvělé! Tito dva se do vztahu budou dostávat pomalu, ale zato se skvěle poznají. Panna se bude o Býka starat 24/7, což si Býk maximálně užívá. Svůj vztah budou držet v soukromí, ale ne v tajnosti. Panna i Býk jsou rodinně založená znamení, takže pokud jim to bude opravdu klapat, určitě založí velkou a šťastnou rodinu. Aby toho nebylo málo, tak si budou rozumět i v posteli.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

@elvihradilkova

BLÍŽENCI X PANNA

Mezi Blížencem a Pannou může vzniknout pevný vztah jen stěží. Extrovertní a rozlítaná povaha Blížence vyvolává v Panně pocit nedůvěry. Lehkomyslný přístup Blížence k životu bude v Panně holt vyvolávat velké úzkosti, přece jen je to právě Panna, která vše promýšlí do detailu. Dalším problémem bude, že Panna odmítá sdílet Blížencovu neustálou potřebu společenského života. Tomuto páru opravdu nedávám mnoho šancí. Jedinou záchranou by mohla být kompatibilita Mars a Venus sign.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

@elvihradilkova

RAK X PANNA

Panna se bude se starostlivým Rakem cítit ve svém živlu. Obě znamení mají ráda, když mají vše pod kontrolou, ráda pečují o své blízké a je pro ně důležitá rodina. Pokud spolu budou mít děti, budou těmi nejlepšími rodiči! Celý vztah se o sebe budou navzájem starat, dávat si dárky a dělat romantická gesta. Klapat jim to bude bezpochyby i v posteli. Pro Pannu je Rak jedním z nejlepších znamení na dlouhodobý vztah.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

@elvihradilkova

LEV X PANNA

Teoreticky by Panna mohla být pro Lva tím pravým partnerem, ale po čase se ukáže, že Lev tento svazek neustojí. Lvi mají koneckonců rádi volnost a rádi si užívají, a to Panně začne vadit. Svého partnera Lva začne analyzovat a kontrolovat na každém kroku. Panny jsou také velmi trpělivé a ze začátku se budou snažit ustát jeho dramata a scény, ale po nějakém čase je to přestane bavit a vztah ukončí. Obecně mají málo společných zájmů a zcela odlišný pohled na život.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Lev

@elvihradilkova

PANNA X PANNA

Partnerství Panny s Pannou může být velmi obtížné a bolestivé, ale pokud jsou oba partneři vyspělí, čeká je milý a vcelku hezký vztah. Plusem je, že díky stejnému slunečnímu znamení mají oba partneři stejné hodnoty a záliby. Problém nastane v momentě, kdy začnou být oba úzkostliví a budou dělat z komára velblouda při každé hádce nebo nedorozumění. Mimo to mezi nimi panuje dokonalá shoda.

VÁHY X PANNA

Vztah Panny a Vah bude hodně podobný tomu s Blíženci. Váhy svou nerozhodností vyvolávají v Panně nedůvěru a s pocitem nedůvěry půjde těžko nějaká Panna do vztahu. Dalším kamenem úrazu bude touha po svobodě ze strany Vah. Panna si přeje partnera, který bude jen její a bude o něj moci pečovat, tím Váha bohužel není. V čem si však budou rozumět, je styl oblékání a celková prezentace sama sebe. Obě znamení mají sklony k perfekcionismu, což se projevuje i ve stylu oblékání. Rozumět by si mohly i v posteli, takže tohle spojení vidím pouze jako krátkodobé.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Lev

@elvihradilkova

ŠTÍR X PANNA

Panna se bude se Štírem cítit od začátku velmi dobře. Štíři jsou velmi majetnické znamení a chtějí mít Pannu neustále pod kontrolou, a to jí vůbec nevadí. Na oplátku se bude Panna starat o Štíra a hýčkat ho. Co je hodně spojí, budou jejich nekonečné konverace o všem možném. Zároveň budou jeden pro druhého inspirací. Panna by sice snesla někoho více optimističtějšího, aby zapomněla na své úzkostné stavy, ale pořád je tato kombinace skvělá. Panně sedne i Štírův přístup k sexu!

STŘELEC X PANNA

Panna a Střelec jsou velmi odlišná znamení a bude to vyžadovat hodně úsilí a trpělivosti, aby tento vztah dlouhodobě vydržel. Pokud Panna narazí na klidnější typ Střelce, který si nechce jen užívat, má vyhráno. Tento Střelec se bude od Panny hodně učit. Panna zase obohatí svůj život o trochu dobrodružství. Střelci jsou také nejoptimističtějším znamení celého zvěrokruhu, proto pesimistická Panna často a ráda vyhledává společnost tohoto ohnivého znamení. I když jsou poměrně rozdílní, doplňují se a mohou tvořit hezký pár.

KOZOROH X PANNA

Kozoroh je pro Pannu naprostou výhrou v loterii! Oba vyznávají stejné hodnoty, jsou stabilní a vždy si budou vzájemnou oporou. Kozoroh potřebuje partnera, který ho bude opečovávat, a tím je právě Panna. Panna může nabídnout Kozorohovi vše, co si jen bude přát. Obě znamení jsou velmi citlivá na peníze, proto by si mohli rozumět i skrze finance. Jejich vztah bude spíše vážně laděný než bezstarostný a něžný, ale ani jednomu to nebude ve výsledku tolik vadit.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

@elvihradilkova

VODNÁŘ X PANNA

Vodnář je pro Pannu chodící red flag. Těžko v tomto spojení najdu něco, v čem by si mohli tito dva rozumět. Vodnář jako by žil mimo realitu, a to Pannu nevídaně rozčiluje. Vodnář by mohl být pro Pannu maximálně dobrým přítelem, ale vztah je pro ně big no! Panna se bude neustále snažit porozumět Vodnáři a jeho pohledu na svět, ale marně.

RYBY X PANNA

Spojení Panny a Ryb je poněkud náročnější, avšak může velice pěkně fungovat. Náročnější to bude pro Pannu, která bude v tomto vztahu zaujímat pozici rodiče a bude se starat naprosto o vše. To jí do jisté míry nevadí. Tato znamení se budou o sebe navzájem starat a opečovávat se. Díky Rybám Panna prohloubí své city a pohled na svět. Ryby se zase od Panny časem naučí zodpovědnosti a smyslu pro detail. Mají i rádi stejný sex, což je další plus.

Příště si rozebereme love life vzdušného znamení Vah.