Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

Narodil/a ses ve znamení Berana a zajímá tě, ke kterému znamení se nejvíce hodíš a se kterým bys raději neměl/a přicházet do kontaktu? To se dozvíš právě v tomto článku.

Berani jsou ohnivým znamením a tento element vnáší i do mezilidských vztahů. Jsou energičtí, impulsivní a vášniví. Většinou se do svého protějšku velmi rychle zamilují a stejně rychle je i tento člověk přestane bavit. Rádi se hádají a mají problém s věrností. Berani touží po neobyčejné lásce a jsou ochotni přistoupit k různým hádkám a střetům. Jsou žárliví, ale i přesto poskytují svému partnerovi prostor pro růst.

BERAN X BERAN

Na první pohled může tento vztah vypadat slibně, ale opak je pravdou. Protože mají oba partneři stejné znamení, mají i podobné povahové rysy a to může být kámen úrazu. Berani jsou vznětliví a to v milostném soužití dvou lidí není vždy ideální. Pokud dokážou překonat svou ohnivou povahu a najdou společné zájmy, jejich soužití bude plné vášně. Beran a Beran by se k sobě mohli hodit na krátkodobý flirt, nikoli na dlouhodobý vztah.

BERAN X BÝK

Beran touží po akci, změnách, vzrušení a nových věcech, zatímco Býk má rád svůj klid a do ničeho se nehrne po hlavě. Býk není nadšený z toho, že má Beran spoustu přátel a že s každým flirtuje. Obě znamení jsou dost odlišná, avšak při troše vytrvalosti a snahy by společné soužití nebylo špatné. Býk učí Berana, jak si užívat klidu, a zpomaluje jeho energickou povahu. Beran naopak v Býkovi probouzí extroverta.

BERAN X BLÍŽENCI

Ačkoliv jsou Beran a Blíženci jiného živlu, skvěle se doplňují a jejich vztah je plný akce a poznávání nových věcí. Jejich vztah často začíná velmi dobrým přátelstvím. Mají stejný smysl pro humor, rádi flirtují a vyhledávají dobrodružství. Různorodé zájmy Blížence poskytují Beranovi nové podněty a tito dva se spolu nikdy nenudí. Obě znamení potřebují určitou míru svobody, a proto nehrozí, že by se navzájem omezovala. Za mě jedno z nejlepších spojení.

TAROTSKOP 23. 5. – 29. 5.

@elvihradilkova

BERAN X RAK

Vztah Berana a Raka bude plný bolesti, hádek a slz. Rak je hodně citově založený a chce mít Berana jen a jen pro sebe. To se samozřejmě výstřednímu Beranovi nelíbí a hledá potěšení jinde. Neshodnou se bohužel ani v sexuálním životě, takže bych tento vztah nedoporučovala ani jako krátkodobý.

BERAN X LEV

Lev je pro Berana nejideálnějším partnerem. Oba spojuje stejný element ohně, díky kterému mají podobné zájmy, cíle a některé povahové rysy. Emoce v tomto vztahu budou hrát velkou roli a budou velmi intenzivní. Beran i Lev se navzájem snaží zkrotit a to přináší do vztahu spoustu zábavy. A jako pozitivní bonus jim to klape i v posteli.

BERAN X PANNA

Vztah Berana a Panny bude ze začátku plný překážek a nějakou dobu potrvá, než si tihle dva sednou. Beranovi leze na nervy perfekcionismus a praktičnost Panny a Panně zase bezohlednost Berana. Spojení se neobejde bez hádek, ale jsou to právě hádky, co je spojí dohromady a prohloubí jejich vztah. Citově se doplňují a při troše snahy by to mohl být pěkný vztah.

Kam vyjet na dovolenou podle znamení

@elvihradilkova

BERAN X VÁHY

Kombinace ohnivé a vášnivé povahy Berana poměrně dobře sedí k jemné a společenské Váze. Oba dva rádi flirtují a obklopují se lidmi, takže pro sebe mají v této sféře pochopení. Problém může nastat po nějaké době, kdy bude Beranovi připadat Váha příliš umělá a pozná její pravou tvář. Váhy budou zase Beranovi vyčítat jeho hrubost a lhostejnost.

BERAN X ŠTÍR

Protiklady se přitahují a to platí i u vztahu Berana a Štíra. Beran je vcelku nestálý partner a Štír zase naopak vyžaduje důvěru a stálost. To může způsobovat bolest, ale i učení se od toho druhého a následné klidné soužití. Pro obě znamení je důležitý kvalitní sex, který od toho druhého zaručeně obdrží. Vztah bude plný vášně, bolesti, manipulace, ale i upřímnosti a vzájemného porozumění.

BERAN X STŘELEC

Beran i Střelec jsou velmi podobná znamení, a proto je jejich vztah jeden z těch lepších. Střelec je dobrodruh a pomáhá Beranovi s energií, kterou v sobě drží. Jsou si navzájem obrovskou oporou. Jejich soužití bude harmonické, dobrodružné, vřelé a dynamické. Jediným problémem by zde mohl být boj o dominanci. Obě znamení chtějí být dominantní, ale jedno bude muset ustoupit.

BERAN X KOZOROH

Tento vztah není z dlouhodobého hlediska ideální. Ze začátku zde může být vzájemná přitažlivost, ale ta brzy opadne a obě znamení si uvědomí, že tohle není nic pro ně. Beran považuje Kozoroha za nudného a bez života. Kozorohovi se zase nelíbí citová nestálost Berana. Bohužel si nebudou rozumět ani v posteli a časem se stane jejich sexuální život spíše rutinní a nudný, což vede Berana k hledání si někoho jiného.

BERAN X VODNÁŘ

Možná to tak na první pohled nevypadá, ale k Beranovi se Vodnář velmi hodí. Oba mají rádi společnost a poznávání nových věcí a lidí. Budou si vzájemnou inspirací, ale mnoho romantikyv tomhle vztahu nenajdou. Vodnář je poměrně chladný a můžou nastat dva scénáře. Buď ho Beran naplní ohněm a láskou, nebo se Vodnář nenechá a Berana odmítne. Každopádně jde o jedno z lepších spojení.

BERAN X RYBA

Ryby mají od přirody spíše submisivnější povahu, a to se Beranovi zamlouvá, protože je to on, kdo musí vždy velit. Po nějaké době společného soužití se Beran naučí od Ryb jemnosti a Ryba od Berana zase větší průbojnosti. Kámen úrazu může být citové vydírání ze strany Ryb. Celkově je tento vztah poměrně ideální a mohl by být i dlouhodobý.

Příště se svého milostného rozboru napříč znameními dočká Býk.