Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

Narodil/a ses ve vodním znamení Raka a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? Nebo se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Raci jsou nejvíce rodinně založené znamení z celého zvěrokruhu. Rodina, přátelé a celkově vztahy jsou pro ně velmi důležité. Lehce se svému partnerovi citově otevřou a oddají, potřebují intimitu a blízkost. Aby byli ve vztahu 100% spokojení, musí se cítit v bezpečí. Raci jsou velkými romantiky, proto rádi dávají a dostávají květiny. Po rozchodu trpí a trvá jim nějakou dobu, než navážou nový vztah.

Pozor však na jejich citové vydírání a manipulaci. Raci jsou jakožto vodní znamení známí pro svou žárlivost. Dožadují se partnerovy lásky za všech okolností, a pokud ji nedostanou, tak se můžeš připravit na hysterickou scénu. Jsou velcí overthinkers.

RAK X BERAN

Zprvu Rak předstírá, že má tvrdou slupku a přetvařuje se. Tato přetvářka se Beranovi líbí, a proto spolu začínají chodit. Jakmile Rak shodí svou masku, věci půjdou od desíti k pěti. Rak se rychle naváže na ohnivého Berana a tomu to nebude příliš příjemné. Rak bude obdivovat Beranovu nebojácnost a samostatnost, Beran zase začne přistupovat ke světu citlivěji. Není to ideální vztah, ale rozhodně není k zahození, jen na něm musí oba zapracovat.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

@elvihradilkova

RAK X BÝK

Vztah Raka s Býkem patří k těm nejpevnějším. Povahy obou znamení se krásně doplňují a souzní spolu. Rakovi se líbí stabilita, kterou Býk může nabídnout. Býkovi se zase líbí citlivá část Raka a jeho touha po spokojené rodině. Spojuje je také velká vášeň k jídlu. Tito dva si budou rozumět i v posteli. Býk je prostě Rakův perfect match.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

@elvihradilkova

RAK X BLÍŽENCI

Rak nebude s Blížencem nikdy v klidu. Blížencovy neustálé proměny nálad nebudou dělat vůbec dobře psychice Raka, protože se bude neustále bát o svoje místo. Raci potřebují stálého partnera a tím Blíženec opravdu není. Rakovi také nahání strach nespočet přátel, které kolem sebe Blíženec má, a jeho crazy zájmy. Tito dva si nebudou rozumět ani v sexu, takže za mě je jejich vztah velký ne.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

@elvihradilkova

RAK X RAK

Oba partneři vyznávají stejné hodnoty, a proto bude jejich společným cílem budovat velkou a spokojenou rodinu, útulný byt a navzájem se opatrovat. Budou na sebe vzájemně žárit, ale ve výsledku to ani jednomu nebude vadit, protože žárlení je pro ně projevem lásky. Mají stejné obavy, proto si pomůžou a poradí v těžkých situacích. Tady se 100% rodí dlouhodobý a šťastný vztah.

RAK X LEV

Vztah Raka a Lva může být poměrně problematický. Lev si bude užívat pozornost a péči Raka, protože si tím bude posilovat svou vlastní důležitost. Kámen úrazu příjde v moment, kdy Lev bude ve vztahu jen proto, aby se cítil milovaný, a ne proto, že miluje Raka. Rak se proto bude cítit sám a bude víc dávat než dostávat. Lev zkrátka využije Rakovu dobrosrdečnost. Tento vztah bude spíše krátkodobý.

Tvůj ideální domácí mazlíček podle znamení

@elvihradilkova

RAK X PANNA

Rak s Pannou mohou tvořit velmi pěkný harmonický pár. Obě znamení potřebují někoho, o koho se mohou starat 24/7. A pokud se stará někdo o ně, cití se milováni. Takže po citové stránce je tohle spojení ideální. I ve vypjatých situacích se nikdy nenechají na holičkách, společně vše vyřeší a pomohou si. Jediný negativní aspekt je neustálá kritika Panny vůči Rakovi. I přesto spolu budou tvořit krásný pár.

RAK X VÁHY

Tohle spojení se mi moc nelíbí. Váhy potřebují osobní prostor a nemají rády velké vyznání lásky. Rak bude v tomto vztahu trpět. Ze začátku ho Váha sbalí levou zadní a Rak se zamiluje na první pohled. Během chvíle však zjistí, že si Váhu romantizoval, bude zklamaný a uzavře se do sebe. Pokud Váha nebude ochotná se změnit, projevit své city a otevřít se Rakovi, pak tento vztah nemá šanci.

RAK X ŠTÍR

Vztah plný vášně, citů a lásky. Obě znamení potřebují partnera, který pro ně udělá první poslední, a najdou ho právě v tomto spojení. Sice je povaha Štíra poměrně složitá, ale Rak si s tím poradí. Navzájem se o sebe budou starat a hýčkat se. Protože je Rak rád doma, bude věrný a starostlivý, žárlivá stránka Štíra témeř zmizí. Společně budou prožívat i velmi bohatý sexuální život.

RAK X STŘELEC

Tady narážíme na vztah, který může být buď krásný, nebo uplně příšerný a plný slz. Pokud Rak narazí na klasického extrovertního Střelce, který si dělá v životě, co chce, tak to nebude fungovat. Rak se s takovým člověkem bude cítit sám. Na druhou stranu – pokud Rak najde duchovně založeného Střelce (trošku klidnější povahy) a ten se mu citově otevře, je vyhráno. Tady hodně záleží na povaze obou znamení.

LETNÍ TAROTSKOP

@elvihradilkova

RAK X KOZOROH

Raka a Kozoroha spojuje touha po zázemí a rodině. Pro oba je důležité mít rodinný krb – místo, kde se budou cítit v bezpečí. Rak se bude starat o rodinu a o fungování vztahu, Kozoroh zase o společné finance. Mají i stejný vkus na oblečení a dekorace do domu. Tito dva se shodnou prakticky ve všem a v průběhu vztahu by nemuseli narazit na žádnou velkou překážku.

RAK X VODNÁŘ

S Vodnářem to Rak nebude mít vůbec lehké. Rakova představa o vztahu a rodině je poměrně tradiční a Vodnář je jak z jiného světa. Oba mají rozdílné hodnoty, a to by mohl být z dlouhodobého hlediska problém. Rak by si měl dát pozor, aby mu Vodnář nezamotal hlavu a nedostal od něj friendzone (který stejně nakonec dostane). Vodnář s Rakem by opravdu měli zůstat přáteli a neměli by se pokoušet navazovat city.

RAK X RYBY

Spojení Raka a Ryby by mohlo být perfektní, kdyby obě znamení nebyla tolik náladová a citově labilní. Jejich vztah by byl nejspíš krátký, ale zato crazy. Ze začátku si budou velmi rozumět, ale po nějaké době se začnou navzájem citově vydírat a manipulovat se navzájem. Záleží teď na obou, jestli chtějí dál pokračovat a ničit se navzájem, nebo to radši ukončí.

Příště nás čeká love life Lva!