Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

Narodil/a ses ve znamení Býka a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? Se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Zemské znamení Býka je asi nejsmyslnějším znamením celého zvěrokruhu. Býci jsou proto velkými požitkáři a chtějí si život vychutnávat všemi smysly. Nejvíce na Býka zapůsobíš dobrým jídlem, sexem, věrností a spolehlivostí.

Tito lidé očekávají od svého partnera stabilitu a pocit bezpečí a tytéž kvality velmi rádi nabízejí své drahé polovičce nazpátek. One night stands nejsou nic pro ně a vztahy berou vážně. Jejich love language jsou doteky, které rádi dostávají i dávají. Pozor však na jejich žárlivost!

BÝK X BERAN

Na první pohled by se mohlo zdát, že má tento vztah budoucnost. Opak je však pravdou a spojení Býka s Beranem se časem začne projevovat jako velmi problematické. Býk chce mít svého partnera jen a pouze pro sebe a to se ohnivému Beranovi nelíbí. Další neshody budou právě v jídle a sexu. Býk si potrpí na dobré jídlo a smyslnou noc, zatímco Beran bere tyhle věci poměrně na lehkou váhu. Tento vztah bude možná dobrý na kratší čas, ale rozhodně nemá dlouhodobý význam.

Jaké znamení má používat jaký parfém?

by @elvihradilkova

BÝK X BÝK

Vztah Býka a Býka by se dal považovat za ideální. Oba partneři mají stejné nároky, a dokonce i podobné povahové rysy. Navzájem se chápou a vědí, jak uspokojit toho druhého. Dynamika jejich vztahu může být pomalejší, protože ani jeden nemá rád tlačení na pilu. Nejradši si udělají večeři při svíčkách, dají si oblíbené jídlo a plánují společnou budoucnost. Jediná překážka by zde mohla být velká tvrdohlavost obou Býků. Obecně je za mě tento vztah skvělý a hodnotím ho 8/10.

BÝK X BLÍŽENCI

Nestálá povaha Blížence se ke stabilnímu Býkovi vůbec nehodí. Zpočátku se můžou doplňovat a učit se jeden od druhého, ale na dlouhodobý vztah to zde nevidím. Blíženci, jakožto vzdušné znamení, jsou pořád rozlítaní a nespolehliví – a to narušuje život klidného Býka. Protože jsou Blíženci často extroverti a Býci introverti, tak každý z partnerů bude trávit večery někde jinde. V sexu si tato dvě znamení také moc nerozumí. Tento vztah bych vůbec nedoporučovala.

Jak krystaly, manifestace a meditace pomáhají našemu mental health

by @elvihradilkova

BÝK X RAK

Spojení Býka s Rakem je jedním z těch krásných a harmonických. Jakmile Býk pozná vodního Raka, tak je v sedmém nebi, protože konečně o něj někdo projevuje takový zájem, jaký si přeje. Obě znamení jsou citlivá, ráda vaří a je pro ně důležitá rodina a stabilita. V tomto vztahu bude hrát dominantnější roli Býk, protože bude velkou oporou pro přecitlivělého Raka. Už od začátku vztahu spolu plánují společný dům, rodinu a spokojený život.

BÝK X LEV

Vztah mezi Býkem a Lvem je opravdu zajímavý, protože tato dvě znamení toho mají poměrně dost společného, ale zároveň jsou úplně odlišná. Býk i Lev se navzájem velmi obdivují a panuje mezi nimi velká sexuální přitažlivost. Díky tomu by spolu mohli mít pár románků, ale žádný delší vztah. Tito dva se budou často hádat a můžou se zde objevit i násilnosti. Lev vše zveličuje a Býk zase naopak dělá mrtvého brouka a odmítá cokoliv řešit. Ale pokud se podaří Býkovi zkrotit ohnivého Lva, mohlo by jim to klapat.

BÝK X PANNA

Výborná kombinace. Oba partneři se narodili ve stejném živlu (zemském) a to je první green flag! Panna a Býk rádi plánují a jsou nohama pevně na zemi. Jejich ideální a vysněný partner má kvality toho druhého. Býkovi se na Panně líbí její praktičnost a smysl pro detail a Panně se zase líbí Býkovo odhodlání, klid na duši a věrnost. K hádkám bude docházet minimálně. I v sexu si budou rozumět a dokážou spolu vybudovat pevný a dlouhotrvající vztah.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

by @elvihradilkova

BÝK X VÁHY

Vztah mezi Býkem a Váhou bude buď skvělý, nebo úplně příšerný. Oběma znamením vládne planeta krásy a lásky Venuše. Vzhledem k tomu Býk i Váha milují drahé, krásné a luxusní věci, potrpí si na svém vzhledu a pečují o sebe. Mají umělecké sklony a do jisté míry si velmi rozumí. Problém nastane ve chvíli, kdy Váha začne flirtovat s jinými lidmi, a ohrožuje tak vztah. To se samozřejmě Býkovi nelíbí a vznikají hádky. Dalším problémem tohoto vztahu jsou peníze. Váha příliš utrácí a nezná hodnotu peněz, což Býka rozzuřuje. Společný život těchto dvou znamení by nebyl dobrým nápadem, ale jako románek nebo krátkodobý vztah by mohl vyjít.

BÝK X ŠTÍR

Vztah zemského Býka s vodním znamením Štíra je crazy (v dobrém slova smyslu)! Oba dva jsou tvrdohlaví, žárliví a chtějí partnera jen pro sebe. Mají také pár odlišných povahových rysů, kterými se však dokonale doplňují. Štíři jsou velmi manipulativní a majetničtí, to však do určité míry Býkům imponuje a jsou rádi, že se jich někdo nechce vzdát. Důležitou roli v tomto spojení hraje sex! Obě znamení si ho maximálně užívají a společně se v ložnici nikdy nenudí. Jsou k sobě přitahováni jako magnety a mohou tvořit poměrně šťastný pár.

Letní outfity podle znamení

by @elvihradilkova

BÝK X STŘELEC

Býk a Střelec nejsou dobrým spojením. Býk se cítí se Střelcem neustále ve stresu, protože zatímco Býk by rád byl doma nebo na nějakém klidném místě, Střelec potřebuje adrenalin. Jediná pozitivní věc na tomto vztahu by byla, že Střelec naučí Býka pružnosti a udělá z něj extroverta. V citové sféře si nerozumí. V sexu jim to bude klapat, pokud se Býk nebude bát experimentovat. Jestliže Býk přestane Střelci vyhovovat, vzápětí si najde někoho jiného. Za mě je tento vztah velký ne!

BÝK X KOZOROH

Spojení Býka s Kozorohem je opět jedním z těch lepších a harmonických. Vzniká zde vztah plný věrnosti, porozumění, vzájemného naslouchání a čisté lásky. Býk obdivuje Kozorohův zápal pro věc a inteligenci. Kozoroh bude zase rád, že se o něj někdo stará a zajímá. Vládne zde přirozená empatie a citové pouto. Obě znamení chtějí mít v budoucnu šťastnou rodinu, kariéru, dostatek majetku a milujícího partnera, což právě nachází jeden v druhém. Kozoroh je hodně uzavřené znamení a Býkovi může zpočátku vadit, že nevyjadřuje své city a nekomunikuje. Brzy však oba pochopí, že činy jsou důležitější než slova, a tvoří spokojený pár. A dokonce i v sexu si více než rozumí!

BÝK X VODNÁŘ

Vztah Býka a Vodnáře by měl někdo navždy zakázat! Jestli se k sobě nějaká znamení nehodí, tak jsou to právě zemský Býk a vzdušný Vodnář. Býci si potrpí na vyznávání citů, doteky a lásku jako takovou. Vodnář je přesný opak, který má srdce z ledu a soustředí se víc na svou práci a sebe. Pro Vodnáře není nikdo dost dobrý, proto střídá hodně partnerů. Na tomto spojení se nedá najít nic pozitivního. Ani v sexu jim to neklape, takže tento vztah nedoporučuji ani jako one night stand!

BÝK X RYBY

Někdo si stojí za tím, že Býk se k Rybám neskutečně hodí a někdo tohle spojení zase odsuzuje. Je zde tenký led, ale pokud se budou oba partnři snažit, tak by jejich vztah mohl mít šanci. Klidnému Býkovi se bude zamlouvat něžná Ryba, která se stejně jako Býk do ničeho nehrne po hlavě a je spíše pasivní. Tady může nastat problém, protože například ve srovnání s Pannou jsou Ryby velmi nepraktické a to Býky přívádí k šílenství. Green flag vztahu Býka a Ryby je vzájemné pochopení a citlivost obou znamení. V sexu se Ryby snaží vycházet Býkovi vstříc. Za mě tento vztah stojí za zkoušku!

Příště rozebereme milostný život Blíženců!