Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

Narodil/a ses ve znamení Blížence a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? Se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Blíženci jsou jedním ze vzdušných znamení, což jim dodává přirozený šarm a charisma, ale zároveň studenější srdce. Pokud někdo ví, jak flirtovat, tak je to stoprocentně Blíženec. Jsou neustále zvědaví a ve vztahu potřebují neustálou akci a změnu, jinak se brzy začnou nudit a budou hledat jiného partnera. Blíženci se mají spíše ke krátkodobým vztahům, ale pokud se opravdu zamilují, umějí být věrní.

Jejich problémem je vyjadřování citů. Bojí se hlubších citů a zklamání, a proto se většinou snaží vyhýbat závazkům. Ve vztahu je pro Blížence nejdůležitější správná a jasná komunikace. A co je vzrušuje? Jednoznačně hlas partnera a zajímavý erotický rozhovor!

BLÍŽENCI X BERAN

Obě dvě znamení jsou k sobě od prvního seznámení neskutečně přitahována jako dva magnety. Mají podobný pohled na svět a vztahy, a proto bude jejich soužití poměrně ideální. Beranovi může trvat delší dobu, než si zvykne na impulzivnost a změny nálad Blížence. Blíženec i Beran mají oba rádi svobodu, proto dopřávají jeden druhému volnost. Obecně mají tihle dva velký potenciál, i když nejsou nejideálnější kombinací.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

by @elvihradilkova

BLÍŽENCI X BÝK

Pro volné Blížence není Býk tím nejlepším partnerem z mnoha důvodů. Jedním z nich je Býkova potřeba vlastnit svého partnera a to se Blížencům opravdu nelíbí. Blíženec chce prostor, zatímco Býk by měl nejradši svou drahou polovičku pořád u sebe a vyznával jí lásku. Problémy budou často řešit sexem. Při snaze a odhodlání tento vztah udržet se zde však může zrodit poměrně pěkný pár. Jen musí oba dva chtít!

BLÍŽENCI X BLÍŽENCI

Tato kombinace je pro Blížence nejlepší z hlediska společných zájmů, sexu a stejného pohledu na svět. Jediným mínusem těchto dvou znamení bude nulová stabilita, zázemí a domov. Blíženci jsou od přírody hodně „rozlítaní" a měli by mít po svém boku někoho, kdo je lehce uzemní a vytvoří rodinný krb. Konflikty budou vznikat kvůli jejich náladovosti, avšak nepotrvají dlouho. Pokud by měl jít Blíženec s někým do dlouhodobého vztahu, tak to určitě bude jiný Blíženec.

BLÍŽENCI X RAK

Blíženec bude ze začátku okouzlen Rakovou láskou k rodině a přátelům, ale po nějaké době si sundá růžové brýle a uvědomí si, že tento vztah není nic pro něj. Rak si přeje mít velkou a milující rodinu a to Blížence může vyděsit, protože se nerad váže. Blíženec také nezvládne citlivou povahu Raka, který mu 24/7 brečí na rameni, a on neví, jak ho utěšit. Tahle kombinace je jedno velký ne a bude pro oba lepší, když si spolu nebudou nic začínat.

Kam vyjet na dovolenou podle znamení

by @elvihradilkova

BLÍŽENCI X LEV

Lev se k Blíženci poměrně dost hodí. Obě znamení mají ráda pozornost a společenské akce (na jedné takové se nejspíš i seznámí), jsou žárlivá, náladová a touží po akčním vztahu. Nejčastěji se jejich hádky budou točit kolem toho, že s jedním z partnerů někdo flirtoval. Naštěstí jsou pro sebe tak moc správní, že tyto konflikty vyřeší a opět si na sto procent uživají přítomnosti toho druhého. Těmto dvěma dávám velkou šanci.

BLÍŽENCI X PANNA

Tento vztah bude plný neporozumění a nulové empatie. Blížence vytáčí perfekcionismus a pichlavé komentáře Panny a Pannu zase lhostejnost a nesplněné sliby Blížence. Zlom by mohl nastat v moment, kdy by se Panna byla ochotna učit a zmírnila svůj toxic postoj vůči Blíženci. Panna by totiž mohla poskytnout Blíženci zázemí. Není to úplně nejhorší kombinace, ale bude stát mnoho sil, pláče a odvahy.

LETNÍ TAROTSKOP

by @elvihradilkova

BLÍŽENCI X VÁHY

Perfect match! Obě znamení jsou vzdušného živlu, takže se dá již od začátku předpokládat, že spolu budou více než vycházet. Váhy i Blíženci jsou společensky založené osoby, co si moc nepotrpí na vyznávání citů. Mají i podobný přístup k životu a jsou zkrátka na stejné vlně. Nic si mezi sebou nevyčítají a tvoří spokojený pár. Mají i stejný přístup k sexu, což je taky velké plus.

BLÍŽENCI X ŠTÍR

Blíženci, od Štírů ruce pryč! Tahle kombinace nevěstí nic dobrého, protože Blíženci neustále uhánějí nové a nové lidi, zatímco Štíři by měli nejradši svého partnera jen a pouze pro sebe. Výsledkem bude extrémní žárlivost ze strany Štíra, kterou ještě prohloubí chladný přístup Blížence k celé situaci. Blíženec se se Štírem cítí utlačovaný a ukončuje vztah. Zde bude lepší zůstat přáteli.

BLÍŽENCI X STŘELEC

Tito dva se do sebe velmi lehce zamilují! Obě znamení mají ráda akci a vzrušení, které v tom druhém zajisté najdou. V životě mají stejné nastavení a vnímají okolí podobným způsobem a to je určitě další výhodou. Jediné, co ve vztahu chybí, je vášeň a ta je přece jen dost důležitá. Není to nejhorší kombinace, ale ani ta nejlepší a možná by to těmto dvěma mohlo klapat.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

by @elvihradilkova

BLÍŽENCI X KOZOROH

Aktivní Blíženci se budou snažit klidného a rozvážného Kozoroha rozhýbat a brát ho na výlety. Ze začátku se jim to povede, a proto se tento vztah bude zdát pěkný. Po chvíli bude však Blížencům vadit praktičnost Kozoroha. Kozorohovi bude zase vadit, že jeho milovaný Blíženec stále někde lítá a není s ním. Vztah by zde mohl funkovat krátkodobě, dlouhodobě však nikoliv.

BLÍŽENCI X VODNÁŘ

Spojení těchto dvou znamení bych řadila mezi ta lepší. Obě znamení jsou vzdušná, takže si budou rozumět na první dobrou. Tito dva spolu budou trávit hodiny povídáním si a rozebíráním různých teorií o životě. Co tento vztah bude postrádat, je vřelost. Vodnář i Blíženci jsou trošku chladnější, co se týče citů, ale v tomto případě jim to nemusí tolik překážet. V posteli obě znamení ráda experimentují, takže o zábavu bude postaráno!

BLÍŽENCI X RYBY

Kombinace velmi citově založené Ryby a chladnějšího Blížence nevypadá vůbec dobře. Ryby vyžadují, aby jim jejich partner dával najevo city, a to Blíženci moc neumí. Na druhou stranu bude to právě Blíženec, komu bude vadit to, jak Ryby vyjadřují svoje city – bude to too much. Tito dva se k sobě nehodí ani na krátkou dobu, protože by se navzájem ničili.

Příště rozebereme love life vodního znamení Raka!