Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Lev

Narodil/a ses v ohnivém znamení Lva a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? Se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Ohniví Lvi mají velké srdce, ale vzhledem ke své pýše a příliš velkému sebevědomí zažívají často komplikace ve svém milostném životě. Ve vztazích jim často jde jen o sebe. Od svého partnera očakávají, že je bude uznávat, povzbuzovat, skládat jim neustálé komplimenty a zůstane mu věrný. Když se zamilují, tak opravdu celým svým lvím srdcem. Mají bouřlivé emoce a do vztahu dají většinou naprosto všechno.

Hodně jim záleží na tom, jak vypadají jak vedle svého partnera, tak v posteli. Jsou přirozeně dominantní, takže by si měli hledat spíš submisivnějšího partnera, jinak může docházet k velmi častým a agresivním hádkám. Kromě toho všeho jsou poměrně dost majetničtí a svého partnera si chtějí za každou cenu udržet.

LEV X BERAN

Lev s Beranem zažijí vášnivý vztah! Tato ohnivá znamení jsou si souzena. Shodují se v pohledu na svět a ve stylu, jakým vedou své životy. Sice jsou obě znamení poměrně dominantní, ale v tomto případě to dokážou vybalancovat. Navzájem se respektují a v posteli jim to 100% klape. Zde by mohl být zárodek velmi krásného dlouhodobého vztahu.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Beran

by @elvihradilkova

LEV X BÝK

Nejspíš to bude Lev, který sbalí Býka a vtáhne ho do jeho světa. Problém nastane po pár měsících, kdy Lva začne nudit pomalý životní styl Býka, Lev holt potřebuje neustálé vzrušení a akci. Tohle spojení však není k zahození, protože Býk k sobě potřebuje vůdčí typ – a tím je právě Lev. Společně se doplňují. Aby jim to fungovalo i v posteli, Býk by měl být tím submisivnějším partnerem.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

by @elvihradilkova

LEV X BLÍŽENCI

Pro Lva je Blíženec skoro až perfect match. Oba v životě touží po zábavě a celkové spokojenosti v životě. Nejsou posedlí touhou po domově a rodině a jejich vztah bude nejspíš i dlouho bez jakýchkoliv závazků. Společně zažívají mnoho zábavy, akce a vzrušení, což oba naplňuje. Oba rádi experimentují, a proto bude o zábavu postaráno i v ložnici. Ideální spojení!

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

by @elvihradilkova

LEV X RAK

Tomuto vztahu nedávám příliš velké naděje. Raci jsou rodinně založené znamení a to Lva, který touží po volnosti, děsí. Každý má jiný love language a moc se navzájem nedokážou pochopit a komunikovat. Lev bude myslet pouze na sebe a tím bude neustále ranit Rakovy city. Bohužel si nebudou rozumět ani v posteli, takže tohle spojení nedoporučuji ani jako one night stand.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

by @elvihradilkova

LEV X LEV

Je dost nepravděpodobné, že Lev a Lev spolu vydrží dlouho. Spíš půjde o nějaký letní románek. Co je však jisté, je to, že mezi nimi panuje velmi velká sexuální přitažlivost. Oba se navzájem obdivují. Problém nastane v momentě, kdy se jeden Lev naváže na toho druhého a ten druhý mu lásku nebude opětovat. Budou zde panovat hádky o dominanci. Nejspíš se několikrát rozejdou a pak se k sobě zase 50krát vrátí. Nakonec jim oběma dojde, že se jen navzájem ničí a že bude lepší, když se jejich cesty navždy rozdělí.

LEV X PANNA

Lev a Panna patří mezi ty méně kompatibilní páry. Lev se bude ze začátku hodně snažit, aby upoutal pozornost Panny. Nakonec se mu to povede, donutí Pannu do vztahu a tím začne kolotoč plný hádek, rozchodů, vášně a všeho možného. Oba mají jinak nastavené životní hodnoty a celý jejich vztah bude spíš na sílu a nebude založený na upřímné lásce. Tohle spojení není dobré na dlouhodobé vztahy, protože se Lev a Panna navzájem ničí.

LEV X VÁHY

Tito dva si budou velmi velmi rozumět. Z mé osobní zkušenosti vím, že z nějakého důvodu se Lvi a Váhy k sobě neustále přitahují. Oba milují společnost a hezké a drahé věci, taky jim bude dělat dobře vzájemný obdiv. Dokážou se navzájem pochopit a dopřát si jak kvalitně strávený čas, tak i prostor. I v sexu si budou nevídaně rozumět.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

by @elvihradilkova

LEV X ŠTÍR

Mezi těmito majetnickými znameními nevidím nic dobrého. První překážka v tomto vztahu je neustálá potřeba vlastnit toho druhého, což není nikdy dobře. Druhou překážkou bude potřeba Štíra zatahovat Lva do temných zákoutí jeho mysli a fantazií. To Lva opravdu vyleká. Lev potřebuje obdiv, a proto klidně flirtuje s dalšími lidmi. To Štíra samozřejmě naštve a po nějaké době tento toxický vztah oba dva ukončí.

LEV X STŘELEC

Lev i Střelec jsou obě ohnivá znamení, to znamená, že si padnou do oka na první dobrou. Jejich spojení je skvělé! Ve vztahu budou hodně cestovat, chodit na party, oslavy, zkrátka budou si užívat život plnými doušky. Mezi těmito dvěma panuje vzájemné pochopení a podobný životní styl. Radi poznají přátele toho druhého a Lev kupodivu nebude žárlit. Budou si rozumět i v sexu, takže další perfect match pro Lva!

LEV X KOZOROH

Tohle je velmi problematické spojení. Ohnivý Lev a zemský Kozoroh jsou oba velmi ctižádostiví a potřebují se ve vztahu cítit uznávaní, proto zde bude probíhat boj o moc. Dalším problémem je to, že Kozoroh touží po rodině a domácnosti, zatímco Lev by si pořád jen užíval a nejraději se vůbec nevázal. Tady bohužel horko těžko najdu nějaký aspekt, ve kterém by si tito dva rozuměli, proto jejich spojení vůbec nedoporučuji.

LETNÍ TAROTSKOP

by @elvihradilkova

LEV X VODNÁŘ

Pro Lva je vztah s Vodnářem přímo utrpením. Vodnář totiž neumí dávat najevo obdiv a city a Lev trpí. Co by reálně mohlo být pro krále horoskopu horší než partner, co mu neprojevuje téměř žádnou náklonnost. Lev chce být Vodnářovým středobodem vesmíru, ale to se mu bohužel nikdy nepovede. Mohli by být možná přáteli, ale partnery vůbec ne!

LEV X RYBY

Lev vidí v Rybách ideálního partnera. Ryby jsou submisivní a Lev doufá, že si je může přizpůsobit podle svého úsudku. Ryby jsou zase oslněny vznešenou povahou Lva. Tady však Lev ukazuje svou pravou sobeckou tvář. Vše, co v tomto vztahu dělá, dělá jen a pouze pro sebe a vlastní potěšení. Ryby jsou však dlouho zaslepené a neuvědomují si to. Jejich vztah může být velmi toxický, pokud ho zavčas neukončí.

Příště se podíváme na love life znamení Panny.