Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Top pop culture moments roku 2022, na které nezapomeneme

Největší, nejdivnější a nejdivočejší popkulturní momenty roku 2022, které si musíme připomenout.

Will Smith dává facku Chrisu Rockovi na předávání Oscarů

Momentem, který ten večer a ještě mnoho měsíců poté bavil diváky, byl incident mezi Willem Smithem a Chrisem Rockem na oscarovém pódiu, kde Will vlepil Chrisovi facku za urážlivý vtip.

Rock si dělal legraci z toho, že manželka Smitha Jada Pinkett Smith je plešatá a že by mohla hrát v pokračování filmu G. I. Jane. Jenže Smith se v nedávné době předtím vyjádřila ke své diagnóze (alopecie), což přimělo jejího manžela, aby přišel na pódium a dal Chrisovi facku.

Na Oscarech lítaly facky, na sociálních sítích memes

by @kubakohout_

Johnny Depp žaluje Amber Heard

Soudní proces o pomluvu mezi Johnny Deppem a Amber Heard se stal online podívanou, v níž se znovu probíral nefunkční vztah bývalých manželů.

Depp žaloval Heard o 50 milionů dolarů, protože tvrdil, že ho pomluvila ve sloupku, kde tvrdila, že je obětí domácího násilí. Heard podala proti Deppovi protižalobu.

Po šesti týdnech intenzivních výpovědí se porota postavila na stranu herce z filmu Piráti z Karibiku, přiznala mu odškodné ve výši více než 10 milionů dolarů a potvrdila jeho stanovisko, že Heard si tvrzení vymyslela. Porota rovněž přiznala Heard odškodné ve výši 2 milionů dolarů v její protižalobě. Amber se v prosinci proti rozsudku odvolala. Před pár dny souhlasila s tím, že bývalému manželovi zaplatí 1 milion dolarů.

Amber Heard poskytla první rozhovor po soudu s Deppem. „Stále ho miluji," tvrdí

by @yanhoechka

KIM K a šaty Marilyn Monroe

Na letošní Met Gala si Kim K připravila svůj nejdiskutovanější outfit vůbec, a to originální šaty Marilyn Monroe. Šaty, v nichž Monroe slavně zazpívala Johnu F. Kennedymu píseň Happy Birthday, Kim zpočátku neseděly, takže se do nich musela vtěsnat. Šaty se přesto poškodily, látka se roztrhla a některé krystaly chyběly, což vyvolalo pobouření nejen lidí z módního světa, ale i celého internetu.

Co všechno musela podstoupit Kim Kardashian, aby oblékla ikonické šaty Marilyn Monroe?

by @_kajina

Kendall Jenner a okurka

Modelka a nepotism baby Kendall Jenner se snaží nakrájet okurku v jednom díle The Kardashians, kde ji maminka Kris volá šéfkuchaře, aby ji pomohl. Priceless moment roku! Kendall se na Halloween za okurku převlékla a ukázala, že i když neumí krájet, umí si ze sebe alespoň udělat srandu.

Talent nebo nepotismus: Hollywood kids

by @martinastrel

Nejdramatičtější film všech dob: Don't Worry Darling

Ještě nikdy neměl film před uvedením do kin tolik problémů. Byla to právě samotná premiéra na filmovém festivalu v Benátkách, která všechny přiměla mluvit. Nejprve se Florence Pugh nezúčastnila tiskového dne kvůli zvěstem o sporu s Olivií Wilde, režisérkou filmu. Pugh se poté objevila na červeném koberci, ale odmítla s Wilde navázat oční kontakt během čtyřminutového potlesku vestoje. Virálem se však stal klip Harryho Stylese a Chrise Pinea, kde to vypadalo, že Styles na Pinea plivl. Ačkoli to oba popřeli, Styles o tom později na koncertě žertoval a řekl, že si „jen velmi rychle odskočil do Benátek, aby plivl na Chrise Pinea“.

Drama Explained: Vše, co se odehrálo za plátnem filmu Don't Worry Darling

by @martinastrel

Příšerný sexting Adama Levina

V září zveřejnila modelka Sumner Stroh na TikToku video, ve kterém říká, že s Adamem Levinem měla roční poměr, a zveřejnila soukromé zprávy mezi nimi. Vlivem těchto zpráv se stal ze zpěváka meme, který z něj dělá cringe balícího týpka. Levine aféru zcela popřel a omluvil se za to, že mluvil flirtovně s kýmkoli jiným než se svou manželkou.

Kim Kardashian a Pete Davidson

Kete či Pim se rozešli v srpnu po devíti měsících randění. Zdroje tvrdí, že Kim Kardashian a Pete Davidson k sobě údajně chovali velkou lásku a úctu, ale kvůli jejich časovému rozvrhu bylo náročné udržovat jejich vztah. Pete ale nezahálel a po rozchodu vyrazil s modelkou Emily Ratajkowski na několik randíček.

Bennifer 2.0

Přibližně 20 let poté, co se poprvé zasnoubili, se couple známý jako Bennifer rozhodl zkusit to znovu. Dvojice se potkala na natáčení filmu Gigli v roce 2001 a jejich románek se až do rozchodu v roce 2004 objevoval na titulních stranách novin. Stejně jako mnoho párů během pandemie, Affleck a Lopez obnovili svůj románek v květnu 2021 (po rozchodech s Anou de Armas a Alexem Rodriguezem) a oznámili své zasnoubení letos v dubnu. V červenci se pár vzal v Las Vegas.

Britney is free

Co by to bylo za rok v popkultuře bez Britney? Jen několik měsíců po svém osvobození z omezujícího opatrovnictví Spears podepsala smlouvu o napsání vlastní knihy. Zatím ale stále čekáme na jakékoliv novinky.

Britney Spears promluvila o temné etapě svého života: „Opatrovnictví mě málem zabilo!“

by @annajermanov

Rihanna je těhotná!

Pro Rihannu byl tento rok opravdu nezapomenutelný. Přes úspěchy značky Fenty, oznámení Super Bowlu a nově vydanou skladbu k filmu Black Panther: Wakanda Forever, oznámila, že s rapperem ASAP Rockym očekává miminko. Právě před pár dny zveřejnila první fotky jejich syna.

A jaké momenty bavily tento rok tebe?