Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Amber Heard poskytla první rozhovor po soudu s Deppem. „Stále ho miluji," tvrdí

Amber Heard poskytla první rozhovor od doby, kdy prohrála soud za pomluvu proti svému bývalému manželovi Johnnymu Deppovi.

Amber poprvé od soudu promluvila pro americkou stanici NBC, která už část z rozhovoru zveřejnila. Vysílání celého rozhovoru je pak naplánováno na 17. června.

I v zatím krátké části, která byla zveřejněna, ale zaznělo od Amber mnoho výroků jako například to, že svého bývalého manžela stále miluje.

Amber se také rozpovídala o tom, jaké zažívala pocity během celého jednání. Podle svých slov si stále stojí za tím, co vypověděla, a uvědomuje si, že se soud odehrával spíše na sociálních sítích než v realitě.

Kdo je násilník a kdo oběť? Johnny x Amber: Verdikt

by @yanhoechka

Herečka tvrdí, že pro ni byl soudní proces velmi ponižující a během celého jednání se cítila „míň než člověk", také přiznala, že nevěřila, že by mohla soud vyhrát.

Zároveň ale neobviňuje soudkyni a porotu z toho, že by šly proti ní, i když je zklamaná z výsledku. „Neexistuje žádný zdvořilý způsob, jak to říct, porota se podívala na důkazy, které jsi předložila, vyslechla tvoje důkazy a nevěřila ti. Mysleli si, že lžeš." popsala své pocity Amber.

Ostře sledovaný soud skončil po několikatýdenní tahanici 1. června, kdy porota rozhodla ve prospěch Deppa, který Heard žaloval za pomluvu, když se označila za oběť domácího násilí. Prohrála ve všech bodech obžaloby. Heard musí nyní Deppovi zaplatit odškodnění 15 milionů. Podle jejích právníků toho ale není schopna.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.