Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TVŮJ CRYSTAL GUIDE: KAM SI BRÁT JEDNOTLIVÉ KRYSTALY PT.2

Připravila jsem si pro tebe ultimátní guide na to, kam si brát jenotlivé krystaly, abys z nich vytěžil*a maximum.

Existují stovky různých druhů krystalů a vyznat se v jejich účincích může být oříšek. It's your lucky day, protože jsem si pro tebe připravila guide, kam je s sebou můžeš brát, abys využil*a jejich účinky!

Nezapomeň si však přečíst i part 1 tvého crystal guidu! 👇

Tvůj crystal guide: Kam si brát krystaly? Part 1

@elvihradilkova

CESTOVÁNÍ

Ať už dojíždíš do školy, do práce nebo jedeš na dovolenou, při cestování se ti může přihodit spousta fuck ups. Naštěstí máme krystaly, které nad tebou drží ochrannou ruku.

TYRKYS

Tyrkys se po staletí považoval za bodyguarda všech drahých kamenů. Naši předkové ho používali do amuletů, a proto není divu, že dodnes je kamenem ochrany nejen při cestování. Je skvělé mít tyrkys ve svém autě, protože tě chrání před všemi nehodami a nepříjemnostmi, které tě mohou na cestě potkat. Zvyšuje i tvou intuici a orientační smysl.

ZÁHNĚDA

Dalším must have krystalovým bodyguardem je záhněda, která sice nevypadá příliš vábně, ale její schopnosti milujeme všichni. Záhněda je ochranný kámen, který je užitečný hlavně při nočních cestách. Měl*a bys ho mít v autě, ale i když jdeš sám*sama městem pozdě večer - skoro každý to známe. A pokud se chystáš vycestovat na nebezpečné nebo neznámé místo, utíkej do tvého local crystal shopu pro všechnu záhnědu!

TURMALÍN

Posledním ochranným krystalem, který jsem zařadila do sekce cestování je dokonalý turmalín. Tento černý kámen je jedním z nejlepších ochranných kamenů, který můžeš mít. Dále odstraňuje negativní energii a transformuje ji do té pozitivní. S ním se na cestách nemůžeš setkat s žádnými fuck upy. Kromě toho ti pomáhá se uklidnit a nestresovat!

Astrokartografie aka kde na světě budeš podle tvého znamení nejšťastnější?

@elvihradilkova

CVÍČENÍ A MEDITACE

Cítíš se bez energie, ale musíš jít cvičit? Co si pomoci s pár krystaly, které boostnou tvou energii a motivaci? Zároveň pro tebe mám i kameny, které ti pomohou se soustředěním a naladěním na správnou vlnu při meditaci a józe.

CITRÍN

Citrín je takový malý zázrak v podobě krystalu. Dá se použít skoro na každou situaci, tudíž je perfektní na každodenní nošení. Při cvičení má pozitivní vliv na čakru Solar plexu, zvýší tvou energii, naladí tě na pozitivní vlnu a dodá energii. S citrínem budeš mít pocit, že doslova záříš!

Get to know your chakras: Solar plexus

@elvihradilkova

SELENIT

Selenit je jedním z bílých či čirých krystalů, které čistí prostředí a svého majitele od negativní energie. Tento krystal je skvělý při meditaci, pomůže ti totiž vyčistit mysl a naladit se na meditační vlnu, zároveň tě plní dobrou náladou a v neposlední řadě zesiluje účinky jiných krystalů. Se selenitem budeš správně naladěný*á, chráněný*á a napojen*a na sebe a Vesmír.

GRANÁT

Granát je přesně tím krystalem, který si s sebou, nebo na sebe vezmeš, když tě čeká náročné cvičení nebo trénink. Tento krásně tmavý krystal ti dodá výdrž, odhodlanost a motivaci na sobě zamakat. Zároveň má pozitivní vliv na cirkulaci krve a naplní tě sebevědomým - samé výhody!

LITTLE PARTY DIDN'T KILL NOBODY

Sem tam máme zkrátka chuť si užít života, zajít na drink s přáteli, nebo na párty a koncert, ale i zde se toho může hodně pokazit, proto bys u sebe měl*a mít následující krystaly, které zajistí hladký průběh večera.

KARNEOL

Karneol je známý tím, že dodává sebevědomí a kuráž, a to se na párty hodí! Každý se chceme na večírku cítit dobře a nesedět v koutě, a právě s tímto krásně červeno-oranžovým kamenem zazáříme. Díky tomuto krystalu se stává tvá energie atraktivnější pro ostatní a můžeš někoho snadněji sbalit! Karneol tě naplní sebevědomím, vášní, štěstím a zvýší tvé charisma.

Jak mít ráno jako Main Character?

@luciezicklerova

SLUNEČNÍ KÁMEN

Dalším krystalem, díky kterému se budeš cítit jako main character je sluneční kámen. Díky němu budeš nabitý*á pozitivní energií, silný*á a ready na dobrodružství. Večírky se slunečním kamenem mohou být celkem crazy a protáhnou se až do ranních hodin, kdy vysvitne slunce. Ale neboj, vždy tomu tak být nemusí. Jediné, co je jisté, že se s tímto kamenem budeš celý večer cítit opravdu skvěle a užiješ si ho na maximum.

ONYX

Na párty bys měl*a být chráněný*á, a to například s pomocí černého onyxu. Onyx zajišťuje klidný průběh a ochraňuje tě před vypjatými a dramatickými situacemi. Nikdo se přece nechce na večírku hádat, natož se fyzicky napadat. Dále čistí mysl, pomáhá se správně rozhodnout a omezuje závislosti, takže se nemusíš další den bát kocoviny!