Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Astrokartografie aka kde na světě budeš podle tvého znamení nejšťastnější?

Astrologie nám může pomoci se o sobě dozvědět spoustu věcí. Jednou z nich je tzv. astrokartografie, díky které zjistíš, kde na světě budeš nejšťastnější.

Taky se ti už stalo, že ses při cestování ocitl/a na místě, které tě zvláštně přitahovalo, cítil/a ses tam jako doma a zažíval/a sis nevysvětlitelný vnitřní klid a pocit štěstí? Za tím může stát tvůj horoskop (birth chart) a astrokartografie.

Astrokartografie je nový podobor astrologie, který spočívá v aplikaci astrologického diagramu narození (tvého birth chartu/osobního horoskopu) na mapu zeměkoule s ohledem na polohu a úhel, ve kterém se nacházely planety ve chvíli, kdy ses narodil/a. Jednotlivé konjunkce planet  jsou na mapě znázorněny čárami, které prozrazují právě ta místa, kde se ti bude dařit, kde najdeš lásku, bohatství, druhý domov, nebo dokonce problémy.

Mapa může na první pohled vypadat složitě, ale neboj, na stránkách máš často vysvětlení a i já jsem si pro tebe připravila jednoduché vysvětlení jednotlivých linií – čti dál!

Svou astrokartografickou mapu můžeš zjistit tady!

Moje astrokartografická mapa.

Významy jednotlivých linií

Každá planeta a konjunkce planet má svou linii. Pojďme se podívat na jejich stručné popisy.

Slunce:Zde se cítíš sebejistě, charismaticky a doslova zde záříš. V těchto místech se můžeš snadno realizovat. Produkty této oblasti/země jsou ti blízké.

Měsíc:Tvůj druhý domov. Tady se cítíš citlivě, vnímáš vše kolem sebe a máš pocit, že sem z nějakého důvodu patříš. Lidé z této oblasti tě vítají s otevřenou náručí a chtějí se o tebe starat.

Mars:Zde probouzíš svou crazy stránku a chceš zde pořád něco podnikat, chodit mezi lidi a užívat si života plnými doušky. Pokud hledáš adrenalin, vyraz na svou linii Marsu.

Venuše:Na linii Venuše nejspíš poznáš lásku tvého života. V těchto místech máš skvělou možnost randit a flirtovat! Zároveň tě tohle místo motivuje vydělávat více peněz a rozvíjet svou kreativitu.

Merkur:Na linii Merkura se nezastavíš a najdeš si zde spoustu přátel. Tato linie je také skvělá pro nové pracovní příležitosti, důležité rozhovory.

Saturn:Zde vnímáš svá omezení a na této linii se necítíš dobře. Máš pocit, že nemůžeš být sám/sama sebou.

Uran:Na linii Uranu se nejspíš nachází tvé osudové místo, kde najdeš smysl života, záblesky pochopení a čekají tě zde různá překvapení, vzrušení a šoky. Jestli jsi dobrodruh, určitě sem zavítej.

Jupiter:V oblasti, kde se nachází tvá linie Jupitera zažiješ velmi příjemné časy. Je zde hodně příležitostí pro tvůj osobnostní růst, rozvoj a cítíš se zde velmi příjemně.

Zdroj: Pinterest

Načerpej energii z tvých osudových míst

Nejlepší je samozřejmě vyrazit na dovolenou nebo se přestěhovat do tvých osudových míst a míst, kde máš pozitivní linie. Ne každý má však tuto možnost. Načerpat energii z těchto míst ale můžeš i na dálku. Co se tak zkusit naučit řeč dané země, jíst jejich tradiční pokrmy, pustit si jejich filmy, přečíst knihy od jejich známých autorů? Dále se můžeš spřátelit s lidmi z těchto lokalit, oblékat se podle jejich módy apod.

Tak co? Budeš svou další dovolenou vybírat s pomocí astrokartografické mapy?