Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak mít ráno jako Main Character?

Ráno dělá den, a když si ho uděláš jako main character, budeš se tak cítit celý den. Já rozhodně nejsem ranní člověk, a mám ráda pomalá rána v poledních hodinách, ale to bohužel pokaždé nejde. Dneska se spolu kouknem, jak si udělat aesthetic ráno jak z 2000s filmů.

The night before

Co si připravíš večer, nebudeš muset dělat ráno a vstávání tak bude jednodušší. Než půjdeš spát, připrav si věci na druhý den, ať už je to taška, nebo oblečení. Není nic horšího, než ráno tahat všechno ze skříně, nevědět co na sebe, a pak na poslední chvíli běhat po domě, házet vše do tašky, a pak stejně zapomenout půlku věcí. Proto šetři čas i svoje zdraví a tyhle věci si připrav dopředu.

Přivstaň si

Tohle je bolest psát a věřím že i číst, ale jestli chceš mít klidné ráno, tak si trošku přivstaň, třeba jen o 20 minut. Udělá to obrovský rozdíl a minuty využiješ třeba na skincare rutinu, dobrou snídani, nebo klídek před hektickým dnem v podobě vychutnání čaje, kafe nebo matchy u fav seriálu.

Snídaně a pohyb

Nechci po tobě abys běhal*a pět kilometrů po ránu, ale protažení na 5 minut ještě nikoho nezabilo, a mě samotnou to vždycky vtáhne z postele. Bude chvilku trvat než si na to zvykneš, ale veř mi - je to gamechanger, hlavně pokud ti dělá problém se po ránu probrat a fungovat.

To samé platí i pro snídani. Hodně lidí nesnídá, ale i malá vyvážená snídaně ti dobije energii a všechno pak půjde líp!

Udělej si to hezký

Rána jsou prostě težká, a někdy ani pohyb ani night before nemůže napravit všechno špatný. Udělej si playlist, zapal svíčku nebo si pusť podcast - prostě cokoliv, co ti ráno trošku zpříjemní. Tyhle maličkosti dělají den hezčí a záleží na nich, takže si nezapomeň svoje rána romantizovat. Just like a movie.

Kam dál?👀

Wellbeing věci, které zlepšily můj život k lepšímu

by @adelakutilova