Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tvůj crystal guide: Kam si brát krystaly? Part 1

Škola, práce nebo rande? Připravila jsem si pro tebe ultimátní guide, kam si brát jenotlivé krystaly, abys z nich vytěžil*a maximum.

Existují stovky různých druhů krystalů a vyznat se v jejich účincích může být oříšek. It's your lucky day, protože jsem si pro tebe připravila guide, kam si brát jednotlivé krystaly tak, abys využil*a jejich účinky!

Síla minerálů se liší i podle jejich tvaru. Používáš ty správné?

by @katarinavlckova_

DATE TIME

Naše životy se neustále točí kolem vztahů a snad každý z nás touží po vydařeném rande, které bude následně vést k nalezení naší*našeho soulmate a lásky na celý život. Naštěstí tady máme krystaly, které nám pomohou si tu lásku tak trošku přivolat!

Růženín

Růženín je největší klasikou mezi krystaly přivolávající lásku. Je nejdostupnější a nejefektivnější, a pokud právě hledáš lásku, tak by neměl chybět ve tvé sbírce. S růženínem k sobě přivoláš spoustu nápadníků nebo nápadnic. Krystal je také spojen se srdeční čakrou, kterou ti pomůže otevřít. Pomáhá při začátcích všech možných typů lásek od rodinné, přátelské až po mileneckou.

Malachit

Malachit je krásně sytě zelený kámen, jenž ti pomůže odblokovat traumata, strachy a špatné zkušenosti z předchozích vztahů. Je opět spojen se srdeční čakrou, kterou ti pomůže odblokovat, otevřít tvé srdce a připravit ho na novou lásku a vztah. Je skvělý pro někoho, kdo si právě prošel rozchodem, nebo je po dlouhém období zklamání připraven na vztah.

NobodyListen a Annet X: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

Avanturín

Taky jsi už dlouho singl, nudíš se a přemýšlíš o manifestaci nového vztahu? Sáhni po avanturínu! Kromě toho, že je kámen lásky, je taky kamenem štěstí, což jde ruku v ruce. Každý sem tam potřebujeme kousek štěstí do našich love lifes. Avanturín ti dodá kuráž napsat riskantní zprávy. Tento kámen ti také přivolá do života nové příležitosti a nové známosti.

ŠKOLA

Testy, ústní zkoušení a zkoušková období jsou velkým strašákem a s pomocí pár kamínků je můžeme zvládnout levou zadní! Mám pro tebe pár krystalů, které ti pomohou s lepším vyjadřováním, snížením stresu, nebo ti zkrátka přivolají štěstí!

Sodalit

Neschopnost dlouho udržet pozornost nás trápí čím dál tím víc. Sama to znám - musíš se učit, ale najednou vše kolem tebe začne být více zajímavější, než samotná látka, dokonce i ten flek na stěně. Vidíš se v tom? Pokud ano, tak si zkus pořídit sodalit, který napomáhá soustředění, lepší paměti a logickému uvažování.

Fluorit

Zkouškové období může být fakt messy. Krystal fluorit ti pomůže s lepší organizací. Při učení si díky němu všechno urovnáš a vytvoříš systém, který ti bude vyhovovat. Kámen ti dodá motivaci a ty tak podáš ten nejlepší výkon a získáš nejlepší možný výsledek při zkoušce.

Citrín

Ústní zkoušky jsou noční můrou všech introvertů. Y'all need citrín! Citrínu přiřazujeme planetu komunikace Merkur a díky tomu je skvělý při ústních zkoušeních, kdy je důležité se správně vyjadřovat. Pomůže ti úspěšně složit jakoukoliv zkoušku a dodá ti i odvahu trochu zariskovat. Citrín tě také naladí do dobré nálady - must have!

5 kamenů, které možná neznáš, ale neměly by chybět ve tvé sbírce

by @elvihradilkova

WORK WORK WORK!

Nejen škola, ale i práce a brigáda mohou být stresující a pomocnou ruku od krystalů nemůžeme odmítnout. Zde pro tebe mám opět krystaly na zmírnění stresu, lepší work-flow a dokonce i money magnet krystaly.

Pyrit

Jedním z nejlepších money magnet krystalů aka. kamenů, které ti do života přivolají peníze, je práve pyrit. S pyritem v kabelce, kapse, nebo šperku očekávej lepší pracovní příležitosti, zvýšení platu a nebo třeba povýšení! Přináší také štěstí a nové nabídky spolupráce při podnikání.

Tygří oko

Obecně nejlepším kamenem do práce/brigády je tygří oko. Tygří oko umí přeměňovat naše manifestace do hmotného světa. Staří Egypťané jej používali do amuletů, protože zlepšuje koncentraci a přitáhne ti do života prosperitu, spokojenost a štěstí obecně. S tygřím okem se dokážeš lépe soustředit, být kreativnější a činit důležitá životní rozhodnutí. To se může hodit obzvlášť někomu na vedoucích pozicích a podnikatelům.

Hematit

Hematit je kamenem pro všechny, kteří pracují ve špatném kolektivu a zaměstnání, kde je špatná energie. Chrání tě totiž před negativní energii a energetickými upíry, kteří ti znepříjemňují práci. Pomáhá také při soudních sporech, nebo jen zkrátka při hádkách v kolektivu. Hematit ti v neposlední řadě pomůže tolik neprožívat problémové a vypjaté situace.

Kam dál?

Magie barev - kterou barvu bys měl*a vybrat pro úspěšnou manifestaci?

by @katarinavlckova_