Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

NobodyListen a Annet X: Hodí se k sobě podle astrologie?

Pojďme se společně podívat, jak se k sobě hodí nejstylovější pár na české scéně – NobodyListen a Annet X!

Jako další pár, kterému se chci podívat na astrologickou kompatibilitu je všem známý DJ a producent Jakub Strach aka. NobodyListen a jeho partnerka, zpěvačka Annet X (Aneta Charitonova). Myslím, že se všichni shodneme na tom, že tito dva spolu tvoří jeden z nejstylovějších párů na české scéně - absolutní goals!

Kompatibilitu budu posuzovat na základě slunečního a měsíčního znamení a znamení Venuše, Marsu.

Domi Alagia a Ben Cristovao: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

BOJ O MOC A DISBALANC VE SLUNEČNÍCH ZNAMENÍCH
Při pohledu na Sluneční znamení Jakuba a Annet si každý, kdo se zajímá o astrologií položí otázku, jak spolu mohou vydržet. Kombinace Kozoroha a Lva totiž není prvoplánový match, cestu k sobě si buď nenajdou nikdy, nebo jim to bude nějakou dobu trvat. Ohnivý Lev a zemský Kozoroh jsou oba velmi ctižádostiví, dominantní a potřebují se ve vztahu cítit uznávaní, proto zde bude probíhat boj o moc. Lev bývá většinou akčnější a víc crazy a Kozoroh jej nestíhá. Kromě toho většinou je to Kozoroh, kdo rád šetří, a Lev ten, kdo utrácí.

Naštěstí tato kombinace není zas tak špatná a Lva a Kozoroha spojuje vzájemná motivace, jeden toho druhého dokáže neskutečně namotivovat. Na základě Slunečního znamení to také vypadá, že se obě znamení cítí v záři reflektorů jako doma. Jak Jakub, tak Annet jsou umělci a stage je pro ně již zmiňovaný druhý domov. A vsadím se, že až tito dva budou společně koncertovat, budou jen zářit!

VELICE SILNÁ PŘITAŽLIVOST A VZÁJEMNÉ POCHOPENÍ DÍKY STEJNÉMU MĚSÍČNÍMU ZNAMENÍ

This connection is once in a lifetime! Měsíční znamení obou umělců je stejné a to ve Vodnáři. Měsíc je „planetou“ citů a poukazuje na to, jak prožíváme různé životní situace, a vypovídá o našem nitru. Annet s Kubou dokážou pochopit pocity a emoce toho druhého na velmi vysokém levelu a soucítí jeden s druhým. Od prvního setkání mezi nimi musela být neskutečná přitažlivost, troufla bych si říct, že mají pocit, že se znají už roky nebo dokonce z minulého života. They just listen to each other!

Způsob, jakým vyjadřují své emoce je poměrně originální a pro někoho nepochopitelný. Ne každý to s člověkem s měsícem ve Vodnáři vydrží, a proto Kuba s Annet mohou slavit, že se našli a dali to dohromady. Celkově jejich vztah může na někoho působit zvláštně, ale tito dva mají mezi sebou něco special, co bychom jim mohli všichni závidět. Měsíc ve Vodnáři je také rebel a své emoce vyjadřuje uměním a módou, tak to by nám taky sedělo, ne?

KOKTEJL LÁSKY - VENUS A MARS SIGN

Nejdůležitějšími body v partnerském horoskopu jsou Venus a Mars sign. Tyto dvě planety ovlivňují náš love life - zjistíme podle nich, jak daný člověk miluje, jaké partnery si hledá, jak přistupuje k sexu a jak flirtuje. Venus sign Kuby je opět v Kozorohu. Člověk s Venuší v Kozorohu má tvrdou skořápku, trvá mu, než si někoho připustí k tělu a začne někomu důvěřovat. Je věrný, ale své city hned neprojeví a většinu života dává přednost kariéře před vztahy. Naštěstí nachází pochopení a match ve Venuši Annet, která je také v zemském znamení, v Panně. Ve vztazích je stejně tak věrná a ráda hraje nedostupnou. Možná se dlouho míjeli a trvalo nějaký ten pátek, než se jeden tomu druhému otevřel a projevil city.

Mají nejspíš stejný i love language, a to jsou doteky a dávání dárků. Vzájemně se opečovávají a vždy ví, po čem ten druhý zrovna touží. Tato kombinace je perfektní pro dlouhodobý a stálý vztah. Někdy však může být příliš nudný a spadnout do stereotypu, ale Kuba s Annet jsou lucky, protože jejich Měsíce ve Vodnáři dodají jejich spojení vzrušující a crazy nádech.

No a co dodává tomuto vztahu spice je Mars sign Annet. Mars je v partnerském horoskopu především planetou sexu a sexuální energie mezi partnery. Její Mars se nachází v tom nejvášnivějším znamení - ve Štíru. Na základě toho se náš pár v posteli určitě nenudí! V kombinaci s ohnivým slunečním znamením Lva tipuju, že je to právě Annet, kdo do vztahu dodává ten spice🌶️. Kubův Mars je opět, jak jinak, v Kozorohu. Tato pozice je perfektní pro business many, svou energii totiž rád vkládá právě do pracovního života. Zároveň pokud má nějaký cíl, dosáhne jej za každou cenu. Na úrovni Mars sign bych řekla, že se pěkně doplňují - Kuba je ten klidnější a Annet zase crazy girl.

Znamení zvěrokruhu, která jsou pro sebe perfect match!

by @elvihradilkova

POWER COUPLE

Když vezmu v potaz všechny klíčové aspekty partnerského horoskopu, tak se nebojím říct, že jsou Kuba s Annet opravdu silný match. V jejich vztahu najdeme stálost, věrnost, vášeň, společné zájmy, empatii a spice! Jediný kámen úrazu by mohly být jejich dost odlišná sluneční znamení, která mají jiný lifestyle. I přes to u nich převažuje velká kompatibilita, především skze Moon a Venus sign - 8/10!