Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam v Brně na pivo?

Pivo sice nepiju, ale v Brně jsem vyrostla a mí kamarádi ho milují. Pojďme se společně podívat na to, kde si ho místní dávají.

Výčep Na stojáka

Pokud v Brně vyrazíš večer do centra, určitě tě nemine pohled na pivaře, kteří sedí na patníku před Výčepem Na Stojáka. Ten se nachází na Jakubském náměstí a už z názvu je jasné, že dění se odehrává převážně venku před samotným podnikem. Pokud tě zajímá samotná nabídka, výčepní ti natočí Čechr nebo Poupě, a jestli toužíš po tom správném pivařském zážitku se skvělou atmosférou, určitě zavítej sem!

Zdroj: Výčep Na Stojáka
Nevíš, kam zajít na pivo v Praze?👀

Kam jít v létě na pivo v Praze?

by @eevelka

Na Rohu

Pivnice Na Rohu (ulice Divadelní a Orlí) byla otevřena v roce 2020 po rekonstrukci bývalých prostor. Dnes se pyšní moderním designem s hezkým interiérem a fajn zahrádkou – opět v centru Brna! Výhodou navíc je, že si v pivnici můžeš dát taky oběd za skvělou cenu. Meníčko tě vyjde na 149 korun s polévkou a každý všední den máš na výběr ze čtyř jídel.

Jestli ale čteš tento článek, primárně tě zajímá pivo. Výčepní ti v Na Rohu natočí samozřejmě Starobrno, ale taky Plzeňský Prazdroj nebo třeba Krušovici.

Kam na pivo v Mostě

by @markysuch

Pivní burza

Pokud jsi pivař tělem i duší, určitě tě zaujme zážitková pivnice Pivní burza na Veveří a Jánské. Pivo si tam zákazník objednává na dotykovém monitoru, který je umístěný pod deskou stolu. Může tak sledovat pohyby cen, získává informace o stupňovitosti i hořkosti piv a má přehled o své pivní útratě. 

Lokál U Caipla

Lokál je klasika, a proto k němu víc dodávat nebudu. Secret (ale ne zas tak secert) tip: dej si Plzeň a smažák!

Jedeš do Brna a nevíš, kam zajít na kafe?🫣

4 nejlepší studijní kavárny (BRNO EDITION)

by @dimitrapapadopoulu

Trojka

Trojka je oblíbená mezi studenty všeho druhu. Potkáš tady lidi z gymplu, ale i z oborových středních nebo uměleckých škol. Je to skvělé místo kousek od Šilingrova náměstí s úžasnou zahrádkou ve vnitrobloku, kde si můžeš dát pivo, víno, panáky, ale i čaj nebo kafe. Je to zkrátka podnik úplně na cokoliv, a pokud si dobře pamatuju, dole mají i karaoke. Moji kamarádi ti Trojku doporučují všema deseti!

Kam v Ústí na pivo?

by @kubakohout_

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.