Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam na pivo
v Mostě

Věř tomu, nebo ne, ale Most je přes léto, když máš chuť na pivko, place to be. Dobře, to asi ne, ale je tam pár podniků, které stojí za návštěvu, mají hezké zahrádky a hlavně – dobrý pivo!

Benedikt

Benedikt je na okraji Mostu a je to rekreační areál, kde se nachází nádrž s písčitou pláží – a v zimě se tam dá dokonce bruslit!

Je tam také část určená pouze rybářům a u pláží jsou dětská hřiště. V areálu je také spousta hřišť pro míčové hry – třeba na basketbal, volleybal, tenis a hokejbal. Jsou tam i dva venkovní workoutové areály a na nádrži je přes léto spousta vodních atrakcí. Kolem celého areálu vede asfaltová stezka, která je určená k běhu nebo k jízdě na kolečkových bruslích.

A teď k tomu, na co asi čekáš – k pivu. Celoročně je tam otevřená restaurace, která má přes léto otevřenou zahrádku. Uvnitř najdeš bowling a na okruhu kolem areálu je stánek, ve kterém točí pivo a malinovku. Malé pivo tam stojí 25 Kč a velké 35 Kč, což jsou hodně příjemný ceny.

Minipivovar Most

Minipivovar Most se nachází u kraje Mostu a má novou minimalistickou architekturu. Je tam krásná zahrádka, kde si můžeš vychutnat spoustu speciálních piv, včetně ALE nebo IPY.

Za pivo 0,4 (10 Pale Ale) tady necháš 36 Kč, což určitě stojí za to.

Jezero Most

Jezero je přístupné teprve od září 2020 a v roce 2021 se kolem něj postavily stánky s terasou a krásným výhledem na okolí. Přes léto tam lidi tráví teplé dny na krásných plážích, kde je nově přes 100 lehátek a slunečníků.

Točí tam Plzeň, ale nabízí i spoustu dalších drinků za příjemné ceny. Kromě pití si můžeš dát dobré občerstvení, například hot dogy určitě stojí za vyzkoušení.

Hrad Hněvín

Hněvín se nachází na malém kopci v Mostě a dnes slouží převážně jako restaurace a hotel. Je odtamtud ale nádherný výhled po celém okolí.

Okolo hradu je spousta altánků, ve kterých si můžeš vychutnat točené pivo z místního stánku.

Točí tam opět Plzeň, ale bohužel tady musím dát pár bodů dolů, protože pivo nebylo vůbec vychlazené, což je ve 30 °C základ.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.