Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tvůj ideální domácí mazlíček podle znamení

Plánuješ si pořídit nového domácího mazlíčka, ale ještě nevíš jakého? Co takhle dát na tvoje znamení zvěrokruhu!

BERAN: Německý ovčák

Berani jsou jedním z aktivnějších znamení, a proto by při sobě měli mít i aktivního domácího mazlíčka. Může jím být třeba německý ovčák! Tento pejsek vyžaduje hodně pozornosti a aktivity, takže se s ním jeho majitel Beran nebude nikdy nudit.

Zdroj: Pinterest

BÝK: Želva

Býci jsou zemské znamení, mají rádi klid, přírodu, nikam se neženou a jejich domácí mazlíček by měl být úplně stejný. Přesně takovým mazlíčkem může být želva. Želvy jsou pomalé, klidné, nejsou hlučné a nevyžadují tolik pozornosti jako třeba psi. S želvičkou si každý Býk odpočine.

Zdroj: Pinterest

BLÍŽENCI: Papoušek

O papoušcích se říká, že jsou herci mezi zvířaty. A o Blížencích bych zase řekla, že jsou herci mezi znameními, proto si myslím, že se k sobě dokonale hodí. Blíženci jsou neskutečně upovídaní a mají rádi společnost, kterou jim stejně výřečný papoušek bude dělat velmi rád.

Zdroj: Pinterest

RAK: Králík

Raci mají velké srdce a rádi se o někoho starají a domácí mazlíček, který miluje, když se o něj někdo stará, je určitě králík. Kromě toho je pro Raky důležitý domov a právě malí roztomilí králíčci jim jejich útočiště zútulní. Jako bonus se králíci a Raci rádi mazlí, takže ideální kombinace!

Zdroj: Pinterest

LEV: Bengálská kočka

Možná bude znít jako klišé, že se ke Lvům hodí kočky, ale opravdu to tak je. Kočky i lidé narození ve znamení Lva mají podobné povahy – jsou rádi středem pozornosti, mají rádi, když je někdo obklopuje láskou a dává jim dárky. Obvzlášť plemeno bengálské kočky je jedno z těch exotičtějších a speciálnějších, což se Lvům líbí!

Zdroj: Pinterest

5 nejlepších kamenů na léto

by @elvihradilkova

PANNA: Křeček, morče

Křečci a morčata jsou poměrně nenáročná zvířátka a přesně nějaké takové potřebují Panny. Panny jsou opravdoví workoholici a často se ani nezastaví, proto by si měly pořídit časově nenáročného a milého domácího mazlíčka. Nesmí však zapomenout na to, aby morče/křeček nebyl sám, a pořídit mu kamaráda.

Zdroj: Pinterest

VÁHY: Sphynx

Váhy mají rády pěkné a originální věci a takový by měl být i jejich domácí mazlíček. Kočka plemene Sphynx je za mě jednou z nejzajímavějších koček, a i když se ne každému líbí, tak je určitě originální! Kočky dokážou být i hodně upovídané, stejně jako Váhy – perfect match!

Zdroj: Pinterest

ŠTÍR: Dobrman

Ke Štírům se jednoznačně hodí plemeno dobrmana. Jak Štíři, tak dobrmani na mě působí stejnou tajemnou a elegantní energií. Možná za to může částečně i Kendall Jenner, která se narodila právě v tomto vodním znamení a jejím domácím mazlíčkem je dobrman.

Zdroj: Pinterest

STŘELEC: Husky

Střelci milují procházky a adrenalin a jejich zvířecí kamarád by neměl být jiný. Psí plemeno husky vyžaduje hodně péče a mělo by mít majitele, který se mu bude plně věnovat – a tím Střelec stoprocentně je. Tyto dva čeká spousta výletů a dobrodružství!

Zdroj: Pinterest

KOZOROH:Mainská mývalí kočka

Kozorohové jako další zemské znamení mají rádi pohodu, ale i krásné věci. Jejich energii proto skvěle doplní mainská mývalí kočka. Tahle obří krásná kočka se ráda mazlí, polehává na gauči a žije klidný život. Ideální parťák pro věčně vytížené Kozorohy!

Zdroj: Pinterest

VODNÁŘ: Gekon

O Vodnářích se říká, že jsou podivíni, a proto bych k nim viděla nějakého zvláštního a originálního mazlíčka. Jedním takovým může být právě malý roztomilý gekon, kterého nemá jen tak někdo. I povahově se k Vodnářům hodí – projevují své city a chtějí se mazlit jen někdy.

Zdroj: Pinterest

RYBY: Ryby

K Rybám nemůžu přiřadit nikoho jiného než rybičky. Myslím, že ani nemusím vysvětlovat, proč se tihle dva k sobě hodí, haha! Každopádně Ryby jsou velkými snílky a pozorování rybiček v akváriu se určitě stane jednou z jejich oblíbených činností, u které budou relaxovat a snít.

Zdroj: Pinterest

Jaké je tvoje znamení a jak vypadá tvůj domácí mazlíček? Pošli nám jeho fotku do DMs na Instagramu @heyfomo.cz!