Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co ti nesmí chybět v kosmetické taštičce, když máš acne-prone pleť?

Pokud je tvá pleť náchylná na akné, bude se ti v tvé kosmetické taštičce hodit pár účinných produktů.

Každá kosmetická taštička bude v základu stejná. Rozhodně tam nesmí chybět kvalitní péče o pleť, která zajistí dobrý základ pro make-up, protože čistá a připravená pleť je to nejdůležitější. K čištění pleti můžeš vyzkoušet produkty AcneUP®, medicinální kosmetiky, která je vytvořená jako komplexní péče o pokožku. Obsahuje jen ty látky, které jsou bezpodmínečně nutné ke každodenní péči o pleť. V aktuální nabídce najdeš jemnou čisticí emulzi a aktivní gel. 

Jak na akné: Tipy, které fungují

by @martinastrel

Co bys měl/a mít v kosmetické taštičce?

AcneUP® Gel – Malý praktický pomocník, který se ti bude v nouzi hodit. Bojuje proti začervenání a proti zánětlivým i nezánětlivým projevům akné. Jemná textura pomáhá urychlit hojení nebo kontrolovat produkci mazu.

Korektor  nezbytný pomocník, se kterým zamaskuješ začervenání, nesjednocenou pleť nebo právě pupínky. Nezapomeň, že korektor by měl být lehký, aby zbytečně nezatěžoval pokožku a neucpával póry, a tak akné nezhoršoval.

Pudr – Je tvoje pleť lesklejší? Nebo chceš celý svůj look zafixovat a dodat mu matnější vzhled? Pak ti nesmí chybět v kosmetické taštičce správný odstín pudru, který také pomůže se sjednocením pleti.

Chyby, kterým předejít, když zápasíš s akné

by @martinastrel

Řasenka – Vyber si hlavně takovou, která ti bude sedět při každodenním užívání. Kartáček by neměl řasy slepit, ale naopak krásně rozčesat a rozdělit. Důležité taky je, aby se neroztékala a netvořila ti pod očima černé skrvny.

Oční linky – Ať už jsou součástí denního líčení, využíváš je jen večer nebo na nějakou akci, v taštičce by ti chybět neměly. Tekuté, gelové, nebo v tužce, záleží jen na tvých preferencích.

Balzám na rty – Ten nesmí chybět nikde. V létě hydratuje rty, v zimě brání popraskání a vysušení. A můžeš využít bezbarvý nebo také jemně zabarvující, který skvěle padne k celému make-upu.

Rozjasňovač – Rozjasňovač umí pár jednoduchými tahy tvé pokožce dodat ten správný jas. Zaměř se na nejvystouplejší části obličeje a máš vyhráno.

České značky zaměřené na přírodní kosmetiku

by @martinastrel

Co dalšího v kosmetické taštičce můžeš mít?

Hodit se ti bude například pinzeta, make-up, tvářenka, zrcátko nebo hydratační krém na ruce. Ať už máš ve zvyku nosit výrazný make-up nebo preferuješ lehké krytí, vždycky ale musíš začít od správné péči o pleť.

6 skincare pravidel, která podle dermatologů stojí za to následovat

by @josephslaich