Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na akné: Tipy, které fungují

Umí znepříjemnit život a potrápit ve chvílích, kdy jej nejméně čekáš. Řeč je o akné. Nikdo z něj není nadšený, ale objevuje-li se pravidelně a ve vyšší míře, může snížit sebevědomí a ty se s ním nemusíš cítit komfortně. Jak na něj?

1. Ruce z obličeje pryč

Rukama si na obličej jen přenášíš nečistoty a bakterie z okolí. Pupínky taky zásadně nemačkej. Takový zásah může způsobit nepříjemný zánět, infekci, nebo dokonce zhoršit stav akné. Z jednoho pupínku tak může být velké trápení. Raději sáhni po AcneUP® Gelu, který obsahuje jedinečné složky napomáhající omezit produkci mazu, minimalizovat začervenání a urychlit proces hojení.

Akné, jeden z pilířů krásy

@markysuch

2. Hydratuj

Pleť potřebuje hydrataci zevnitř i zvenku. Zvol hydratační krémy, které jsou pro aknózní pokožku vhodné – i mastná pleť musí být hydratovanáNezapomínej ale ani na pitný režim. Optimálního příjmu tekutin dosáhneš za pomoci čisté vody, neslazených čajů nebo minerálních vod s vhodným složením.

3. Používej správnou kosmetiku

Nejdříve si řekněme, jaká je ta nesprávná: obvykle ta, která mastnou pokožku příliš vysušuje. Zní to logicky – máš pleť mastnou, musíš ji vysušovat. Jenže to není pravda. Takové produkty mohou pokožku spíše podráždit, může se objevit svědění, nepříjemné pálení a produkce mazu se paradoxně zvyšuje. Takže ve finále si spíše uškodíš, než pomůžeš.

Moje zkušenost s akné

@luciezicklerova

4. Pravidelně čisti pleť

AcneUP® Cleanser je přesně tím přípravkem, který ti s čištěním pomůže. Jde o jemnou čisticí emulzi, která odstraní zbytky nečistot a make-upu. Pleť bude krásně jemná, hladká a připravená na další produkty. Čištění je nutné provádět každý den ráno a večer.

AcneUP produkty jsou farmaceutické kvality, tedy nejvyšší možné na trhu. I z toho důvodu je nekoupíš v každé drogerii, ale pouze ve vybraných kamenných a online lékárnách.