Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co o tobě prozradí barva tvé aury a jak ji zjistíš?

Určitě jsi už někdy slyšel/a o tom, že každý máme svou auru. Dnes ti povím, jak zjistit barvu té tvé i jaký je její význam.

Aura je energetické pole, které obklopuje naše tělo. Většina lidí ji na první pohled nevidí, ale spíš ji cítíme. Taky se ti už stalo, že jsi potakal/a někoho nového a od první sekundy na tebe působil pozitivně, zahřálo tě z něj u srdce a nedokázal/a sis to vysvětlit? Působila na tebe jeho aura.

Každá bytost má svou auru. Od člověka přes zvířata až po kameny, stromy a květiny. Naše tělo je totiž mnohem více než jen to, co vidíme na první pohled a můžeme nahmatat. Energetické pole není snadné spatřit, ale existují různé metody a cvičení, jak na to.

3 metody, jak zjistíš svou auru

1. Zrak

Nejjednodušší metodou, jak zjistíš barvu své aury, je zrak. Posaď se před zrcadlo a měj za sebou bílou stěnu. Zhluboka dýchej a uvolni se. Zaměř svůj pohled pár centimetrů nad vrchol tvé hlavy nebo nad rameno. Po chvíli začneš vidět své energetické pole, které bude mít určitou barvu. Buď ale trpělivý/á, protože nejdřív kolem sebe uvidíš pouze bílou a až poté se začnou objevovat barvy. Pokud nemáš doma místo, kde tohle provést, opři si dlaň o bílou zeď a proces opakuj.

2. Meditace

Druhou metodou je meditace. Posaď se nebo si lehni na klidné místo a začni svou klasickou meditaci. Zavři oči, zhluboka dýchej a soustřeď se jen a pouze na sebe, a především na svou auru. Zkus si ji představit a ona se ti po chvíli sama vybarví.

Meditation guide pro začátečníky: Jak správně meditovat?

@elvihradilkova

3. Hmat

Využívání hmatu je za mě asi nejtěžší metoda. Zde nerozpoznáš barvu aury, ale můžeš ji cítit. Opět si najdi klidné místo a začni pohybovat rukama cca 2 cm nad svým tělem. Při správném soustředění a ladění začneš cítit jakousi energii, kterou je právě tvá aura.

Jednotlivé barvy aury

Naše aura může mít takové barvy, jaké mají barvy čakry – červenou, modrou, ornažovou, žlutou, zelenou, fialovou a tyrkysovou. Každá z těchto základních barev má i různé odstíny, takže růžová, šedivá, tmavě červená apod.

Pokud jsou barvy aury jasné, září a jsou plné světla, člověku se daří a vyzařuje pozitivní energií. Člověk s takovou aurou má čisté úmysly, je klidný a nic závažného jej nesužuje.

Problémová je však tmavší aura s šedivými až černými odstíny. Černé fleky mohou poukazovat na různé blokády a problémy. Lidé s tmavou nebo šedivou aurou si prochází těžším obdobím a něco je trápí. Tady je na místě auru vyčistit a dodat jí energii.

Červená

Červenou auru mají aktivní, vášniví a podnikaví lidé. Tito lidé jsou plní energie a chutě do života, neposedí a musí stále něco dělat. Touží objevovat nová místa a vyhledávají adrenalin.

Tmavě červená: Tmavě červená aura značí přebytek hněvu, agresivity a záště.

Žlutá

Žlutá barva aury je velmi pozitivní a optimistická. Lidé se žlutou aurou jsou dostatečně emočně vyspělí, mají správné morální zásady a naslouchají svým blízkým. Takový člověk na tebe bude od prvního momentu působit velmi pozitivní energií.

Šedivě/tmavě žlutá: Tato barva nám říká, že je člověk závistivý, žárlivý a má sklony k závislostem.

Co jsou čakry a k čemu slouží?

@elvihradilkova

Zelená

Zamilovaní lidé se mohou pyšnit sytě zelenou barvou! Pokud je tvá aura zelená, nejspíš jsi zamilovaný/á, máš v sobě lásky na rozdávání, žiješ v míru a harmonii. S takovou aurou ti zkrátka nic nechybí.

Tmavě zelená: Tmavě zelenou auru mají lidé, kteří mají zlomené srdce a nesou v sobě zklamání.

Modrá

Modrou aurou se mohou pyšnit řečníci a rození filozofové. Tato aura o svém majiteli říká, že má perfektní komunikační schopnosti, je extrovertní, otevřený, upřímný, inteligentní, ale i citlivý.

Tmavě modrá: Pokud se tvá aura ladí do tmavší modré, tak máš nejspíš sklony k depresivním náladám, žiješ až moc ve své hlavě a žiješ příliš v minulosti nebo budoucnosti.

Oranžová

Lidé s oranžovou aurou jsou veselí a kreativní. Mezi přáteli šíří doboru náladu, přitahují pozitivní energii a v životě se jim velmi daří. Mají neustále nové nápady.

Tmavě oranžová: S tmavě oranžovou aurou člověku chybí tvořivost, nemá týmového ducha a čas tráví hodně o samotě. Tmavě oranžová aura může poukazovat i na problémy se sexuální energií.

Jak krystaly, manifestace a meditace pomáhají našemu mental health

@elvihradilkova

Fialová

Spirituálně založení lidé vyzařují fialovou aurou. Tyto osoby se zajímají o své vědomí a nevědomí, spiritualitu a komunikují s vesmírem. Jsou to citlivé duše.

Tmavě fialová: Lidé s tmavě fialovou aurou nestojí nohama na zemi a dalo by se říct, že mají nasazené růžové brýle. Těžko vnímají realitu a jejich mysl jednoduše pořád někde lítá.

Tyrkysová

Tyrkysová aura je podobná té modré. Lidé s touto barvou aury jsou skvělými řečníky a nedělá jim problém mluvit na veřejnosti. Zároveň mají léčitelský dar a chtějí pomáhat lidem kolem sebe.

Tmavě tyrkysová: Tmavě tyrkysová barva napovídá, že člověk v sobě nese pocit viny, uzavírá se do sebe a má potíže navazovat kontakty s ostatními lidmi.