Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Znamení zvěrokruhu, která jsou pro sebe perfect match!

Lev a Beran, Býk a Panna? Dnes ti představím několik párů znamení, která tvoří perfect match a powerful couples.

Astrologická kompatibilita je mé oblíbené téma (jak sis už mohl*a všimnout), a proto jsem se těšila na valentýnské články. Dnes ti ukážu pár znamení, která spolu tvoří naprosto perfektní páry a power couples. Samozřejmě nemůžeme kompatibilitu určovat jen na základě Slunečního znamení, ale i přesto nám toho prozradí spoustu.

1. BERAN A LEV

I když mohou mít kvůli ohnivému živlu doma někdy chaos, jsou pro sebe Lev a Beran ideálními partnery. Oba spojuje element ohně, díky kterému mají podobné zájmy, cíle a některé povahové rysy. Emoce v tomto vztahu budou hrát velkou roli a budou velmi intenzivní. Beran i Lev se navzájem snaží zkrotit a to přináší do vztahu spoustu zábavy (někdy i problémů tho'). A jako pozitivní bonus jim to klape v posteli.

2. BÝK A RAK

Kdykoliv si vyhledáš ke komu se nejvíce hodí Býk, vyskočí ti Rak. V astro světě je dlouhodobě známé, že právě tato dvě znamení by pro sebe měla být perfect match. Jakmile Býk pozná vodního Raka, je v sedmém nebi, protože o něj konečně někdo projevuje takový zájem, jaký si přeje. Obě znamení jsou citlivá, ráda vaří a je pro ně důležitá rodina a stabilita. Už od začátku vztahu spolu plánují společný dům, rodinu a spokojený život. They just get each other!

3 znamení, která milují celým svým srdcem

@elvihradilkova

3. BLÍŽENCI A STŘELEC

Tohle spojení možná bude pro některé překvapení. Blíženec se Střelcem se do sebe velmi lehce zamilují! Obě znamení mají ráda akci a vzrušení, které v tom druhém zajisté najdou. V životě mají stejné nastavení a vnímají okolí podobným způsobem. A jelikož k životu a vztahům přistupují velmi podobně, mohl by zde vzniknout zárodek velmi harmonického propojení.

4. PANNA A BÝK

Panny jsou poměrně náročné znamení a do vztahu se nepouští jen tak. Potřebují k sobě stejně osobnostně silného partnera, na scénu proto přichází Býk. Oba partneři se narodili ve stejném živlu (zemském) a to je první green flag! Panna a Býk rádi plánují a jsou nohama pevně na zemi. Jejich ideální a vysněný partner má kvality toho druhého. Býkovi se na Panně líbí její praktičnost a smysl pro detail a Panně se zase líbí Býkovo odhodlání, klid na duši a věrnostI v sexu si budou rozumět a dokážou spolu vybudovat pevný a dlouhotrvající vztah.

Nikos a Kika: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

5. VÁHY A VODNÁŘ

Váhy ve Vodnáři nachází svého*svou soulmate a naopak! Obě znamení jsou vzdušným živlem, což jim dává stejný pohled na spoustu věcí. Váhy budou s Vodnářem vést hodinové filozofické konverzace. Obě znamení jsou spíše rozumově založená a nepotrpí si na vášnivém vyznávání citů. Někteří si budou možná myslet, že je jejich vztah chladný, ale jim to tak zkrátka vyhovuje. Tento vztah bude velmi pevný a málokdo ho rozdělí.

6. ŠTÍR A RAK

Jednoznačně jeden z nejvíc powerful matches je ten mezi Rakem a Štírem. Jejich vztah bude plný vášně, citů a lásky. Obě znamení potřebují partnera, který pro ně udělá první poslední, a najdou ho právě v tomto spojení. Sice je povaha Štíra poměrně složitá, ale Rak si s ní poradí. Navzájem se o sebe budou starat a hýčkat se. Protože je Rak rád doma, bude věrný a starostlivý a žárlivá stránka Štíra téměř zmizí. Společně budou prožívat i velmi bohatý sexuální život.

Jak moc se k sobě podle astrologie hodí páry z Love Islandu?

@elvihradilkova

7. KOZOROH A BÝK

Zemská znamení ve svém životě potřebují další zemská znamení, málokdo to totiž s nimi vydrží. Mezi Kozorohem a Býkem často vzníká vztah plný věrnosti, porozumění, vzájemného naslouchání a čisté lásky. Býk obdivuje Kozorohův zápal pro věc a inteligenci. Kozoroh bude zase rád, že se o něj někdo stará a zajímá. Vládne zde přirozená empatie a citové pouto. Obě znamení chtějí mít v budoucnu šťastnou rodinu, kariéru, dostatek majetku a milujícího partnera, což jeden v druhém nachází.

8. RYBY A ŠTÍR

Štír k sobě zkrátka potřebuje další vodní znamení a tím kromě výše zmíněného Raka může být ještě Ryba. Opět perfect match. Obě znamení prožívají své emoce do hloubky a touží po pevné lásce, která potrvá celý život. Jsou to vodní znamení, proto mají podobné životní hodnoty a navzájem se chápou (jako by si četli myšlenky). Hádat se budou jen zřídka. Celkově si rozumí na vysoké úrovni, a to i v sexu. Tito dva spolu určitě budou velmi, velmi dlouho.