Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

3 znamení, která milují celým svým srdcem

Některá znamení jsou od přírody více milující než jiná. Dnes ti představím top 3 znamení, která do lásky dávají všechno.

Každé znamení má svůj love language a styl, kterým vyznává lásku. Některá znamení jsou více rezervovaná a nepotrpí si na romantiku. O těch ale dnešní článek nebude. Jestli jsi milující člověk a máš právě teď na někoho crush a jeho znamení zapadá mezi dnešní top trojku, máš vyhráno!

3. Lev

Lvi jsou ohnivé znamení a může to s nimi být častokrát velmi těžké. I přes jejich nevyzpytatelnou povahu skrývají velké lví srdce. Tohle znamení není tak rozlétané jako třeba Blíženci, ale umí perfektně flirtovat. Lvi mají přirozený šarm a charisma, které velmi rádi používají. Když se do tebe zamiluje Lev, you're ride or die. Jejich love language je stoprocentně gift giving – dárky rádi dávájí, ale i dostávájí.

Které znamení je nejlepší v posteli?

by @elvihradilkova

2. Býk

Býci jsou sice známí pro svou tvrdohlavost, ale kromě toho jsou velmi milující a především loajální. Na vztahové záležitosti jdou pomalu, ale čekání za to stojí. S Býkem po boku budeš mít pocit maximální lásky. Jejich love language je physical touch nebo quality time. Se svým protějškem rádi tráví svůj volný čas – nejradši s dobrým jídlem, filmem a cuddles.

1. Rak

Na prvním místě nemohl skončit nikdo jiný než Rak. Raci jsou od přírody extrémně milující. Jejich rodina, přátelé, mazlíčci a partner/ka jsou pro ně vším. Každý Rak minimálně jednou za život použil větu: „Rodina a přátelé nade vše.“ Tohle znamení má v sobě spoustu lásky a je ready ji dát někomu, kdo jej bude milovat alespoň na stejné úrovni, jako no miluje je. Svou náklonost Raci vyjadřují snad všemi love languages. S Rakem ve tvém životě očekávej random dárečky, výlety, date nights a mnoho dalšího. Každý bychom měli mít svého Raka!

Date ideas podle znamení

by @elvihradilkova

Honorable mentions

Mezi další znamení, která jsou opravdu milující, ale nevešly se mi do top trojky, bych určitě zařadila Ryby! Ryby mají obrovské srdíčko a mnoho z nich by se pro lásku rozdalo.

Kdo je nejmíň milující?

Na konci žebříčku nejvíce loving znamení končí Kozoroh a Vodnář. Obě znamení jsou svým způsobem od přírody nedostupná a trvá jim, než se někomu otevřou a dají své city najevo. Tohle může být zjemněno Měsícem nebo Venuší v nějakém z milujících znamení. Neznamená to však, že by nemilovali!