Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nikos a Kika: Hodí se k sobě podle astrologie?

Pojďme se společně podívat, jak se k sobě hodí nejnovější pár na české influ scéně – Nikos a Kika!

Před nedávnem český internet obletěla zpráva, že miláček všech holek Nikos už není single! Začal randit s influencerkou Kristínou Ďurišovou a já dnes zanalyzuju, jak se k sobě hodí na základě astrologie.

Nikos: 20. prosince 1995

Kika: 27. července 1995

Kompatibilitu budu posuzovat na základě slunečního a měsíčního znamení a znamení Venuše, Marsu.

Jak moc se k sobě podle astrologie hodí páry z Love Islandu?

@elvihradilkova

Disclaimer: Astrologická kompatibilita samozřejmě není 100% směrodatná a záleží i na jiných faktorech.

OHNIVÁ A VÁŠNIVÁ KOMBINACE SLUNEČNÍCH ZNAMENÍ

Nikos se ještě tak tak stihl narodit pod ohnivým znamením Střelce, což mu teď hraje do karet. Střelec se totiž perfektně hodí ke slunečnímu znamení Kiky – ke Lvu! Lev a Střelec jsou zkrátka perfect match, těžko by hledali někoho jiného, kdo by se k nim tolik hodil na první dobrou. Obě dvě znamení se ráda baví, poznávají nové lidi a respektují partnerovu touhu po svobodě. Ve vztahu budou hodně cestovat, chodit na party, oslavy, zkrátka budou si užívat život plnými doušky. Mezi těmito dvěma panuje vzájemné pochopení a podobný životní styl a pohled na život jako takový. Rádi poznají přátele toho druhého a Lev kupodivu nebude žárlit, jak má ve zvyku.

Jak Lev, tak Střelec jsou velmi vášnivá znamení a match budou mít stoprocentně i v posteli!

VELMI PODOBNÁ MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ

Na ohnivé vlně pokračujeme i v Měsíčních znameních. Měsíc je „planetou“ citů a poukazuje na to, jak prožíváme různé životní situace, a vypovídá o našem nitru. Nikosovo měsíční znamení je shodou okolností naprosto stejné jako jeho sluneční, a stejně tak to Kiky. Takže opět tady máme kombinaci Střelec x Lev. Ohnivá znamení v Moon signs bývají náročná. Měsíc ve Lvu od Kiky je ctižádostivý a touží po tom, aby ji lidi obdivovali a soucítili s ní. V životě Kika nejspíš chodí z extrému do extrému – buď necítí nic, nebo cítí všechny emoce naráz. Měsíc ve Střelci od Nikose může být zase přelétavý a dlouho mu trvá, než zjistí, co v životě chce (a co chce od partnerky). Na první pohled může působit povrchně, ale jakmile ho poznáš více do hloubky, změníš názor.

Na základě toho bych řekla, že mezi našim novým oblíbeným párem hned od začátku panovala velká přitažlivost, avšak mohlo trošku déle trvat, než jeden toho druhého pochopil a otevřel své srdce. Tato kombinace bude buď klíčová pro dlouhodobý vztah, nebo důvodem, proč se jednou jejich cesty rozdělí.

Timothée Chalamet a Kylie Jenner: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

LEHCE PROBLÉMOVÉ ZNAMENÍ VENUŠE

Pro analyzování kompatibility na základě astrologie je velmi důležité znamení, které mají oba partneři v planetě Venuši. Venuše je planetou lásky a říká nám, jak daný člověk miluje a přistupuje ke vztahu. Nikosova Venuše se nachází v Kozorohu, což není úplně výhra. Takový člověk mívá pevnou skořápku a trvá mu, než si pustí někoho k tělu a začne mu důvěřovat. Co se týče dlouhodobých a vážných vztahů, je v nich opatrný a někdy může působit jako lamač srdcí (hlavně v kombinaci s Měsícem ve Střelci). Kika má Venuši v Raku – to je naopak velmi pěkné postavení. Prozradí to o ni, že miluje celým svým srdcem a svému partnerovi bude oddaná. Zamiluje se však velmi rychle. Ráda svého partnera rozmazluje a udělala by cokoliv, co mu na očích vidí.

Podle mě match ve znamení Venuše úplně nenajdeme. Vždy to bude právě Kika s její Venuší v Raku, kdo bude milovat víc a kdo bude i do celého vztahu dávat víc. Pokud však dokáže rozbít Nikosovu pevnou skořápku a dostat se k jeho srdci, možná jim to nějaku chvíli vydrží.

ZNAMENÍ MARSU – VZTAH < KARIÉRA?

Mars je v partnerském horoskopu především planetou sexu a sexuální energie mezi partnery, a proto jej nemůžu vynechat. Nikosův Mars se stejně jako Venuše nachází v Kozorohu. To o něm vypovídá, že se spíše zaměřuje na sebe a svou kariéru než na vztahy. Je ctižádostivý a v sexu raději dostává, než dává. Někdy může působit bezohledně. Znamení, ve kterém se nachází Mars Kiky jsou Váhy. Je to o něco lepší pozice než u Nikose, ale upřímně pořád nic moc. Mars ve Vahách totiž často vyhledává (aniž by si to uvědomoval) povrchní vztahy. A protože má Kika Venuši v Raku, nejspíš se často setkává s emočně nestabilními partnery.

Které znamení je nejlepší v posteli?

@elvihradilkova

Tato kombinace může být opět lehce problematická, ale na druhou stranu můžeme poměrně krásně odhadnout, kdo je ve vztahu více dominantní (Nikos) a kdo submisivní (Kika). Pokud jim to takto vyhovuje, tak jedině good for them!

HODÍ SE K SOBĚ?

Na základě rozboru jejich birth charts nemůžu jednoznačně říct, jestli se k sobě hodí, nebo ne. Ve spoustě klíčových placements u nich najdeme match, který nám prozrazuje, že se skvěle doplňují a jeden toho druhého ve spoustě věcech chápe. Overall si však myslím, že to bude právě Kika, kdo bude svou lásku dávat více najevo – nebo minimálně ze začátku. Nějaká astrologická kompatibilita se mezi nimi určitě najde, a teď záleží na nich samotných, jak naloží se svým osudem.