Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak moc se k sobě podle astrologie hodí páry z Love Islandu?

Love Island je teď guilty pleasure skoro nás všech a není třeba předstírat opak. Pojďme se tedy podívat na to, jak se k sobě páry z této show hodí na základě jejich astrologických znamení!

V posledních týdnech ovládla reality show Love Island celý český internet! Myslím, že všichni, kdo ji sledujeme, se shodneme na tom, že letošní série je totálně crazy! Vztahová dramata a velké zvraty tady máme víc než kdy jindy. Neustálé střídání párů, příchody nových bombshells, a milostné trojúhelníky. Tohle vše „přežilo“ posledních několik párů, které dnes otestuji na základě jejich znamení zvěrokruhu! Pojďme zjistit, jak se k sobě hodí!

PS: Kompatibilita páru závisí na mnoha aspektech (znamení Venuše, Marsu, sedmý dům), ale ty bohužel nemáme dostupné. Proto budu analyzovat kompatibilitu jen na základě Slunečního znamení.

MAJKA A CHRIS (VÁHY A STŘELEC)

Majka s Chrisem měli pár ups and downs, ale teď to s nimi vypadá opět nadějně. Jejich kompatibilita však tolik nadějná není. Váhy a Střelec jsou znamení, která touží po svobodě, cestování a jsou velmi optimistická. Střelce zaujme životní styl a přemýšlení Vah a Váhy zase šarm Střelce. Stoprocentně jsou mezi nimi jiskry, ale nejsem si jistá, jestli jsou natolik silné. Mají poměrně odlišné pohledy na svět a jiné životní hodnoty. Já jim dávám 6/10.

DIANA A MAJLO (VODNÁŘ A VODNÁŘ)

Diana a Majlo spolu randili už před LI, náseldně se rozešli a teď to spolu zkouší znovu. Celé to ovšem dává celkem smysl, protože Vodnář a Vodnář nejsou nejlepší combo. Obě znamení mají hlavu v oblacích a jsou příliš velcí individualisté. Vodnáři jsou nespolehlivá znamení a společně tuto svou vlastnost prohlubují dvakrát tolik. Avšak, protože jsou stejná znamení, rozumí si a navzájem se dokážou pochopit a vyslyšet jeden druhého. Téhle kombinaci dávám tak 6,5/10.

PAULÍNA A HONZA (BERAN A BERAN)

Paulína s Honzou jsou narozeni v ohnivém znamení Berana. Pokud mají partneři stejné Sluneční znamení, bude jejich vztah buď naprosto dokonalý, nebo rychle skončí jen jako krátkodobý flirt. Velké mínus u nich vidím v tom, že jsou oba velké osobnosti a pravděpodobně i oba chtějí být tím dominantním. Pokud však dokážou překonat svou ohnivou povahu a najdou společné zájmy, jejich soužití bude plné vášně a vřelé lásky. Navzájem si velmi rozumí a od života očekávají to samé, což je plus. Dávám jim 7/10!

Je dobré randit se stejným znamením zvěrokruhu?

@elvihradilkova

VENIS A ADAM (PANNA A VÁHY)

Ani vztah Venis a Adama nebyl ideální. Myslím, že je mezi nimi stálé napětí a není týden, kdy by si nemuseli něco „vyříkávat“. Prsty v tom má stoprocentně fakt, že je Venis Panna. Váhy (Adam) se obecně snaží vidět v životě a ve vztahu jen to pěkné a Panny vidí zase jen to špatné. Na základě toho bude Panna neustále kritizovat každé rozhodnutí, které Váhy udělají. Jsou to perfekcionisté a na svého partnera mají velké nároky. Dynamika obou znamení je naprosto odlišná a jejich vztah by byl plný hádek. Hodnotím jako 4/10.

RACHEL A CLAUDE (LEV A RYBY)

Když jsem zjistila, že je Rachel Lev a Claude se zase narodil ve znamení Ryb, celý jejich vztah mi dal smysl. Rachel od začátku působí celkem dominantně, chce mít ve vztahu jisté postavení, touží po tom být obdivována a vyžaduje, aby ji partner poslouchal. Proto je pro ni ideálním partnerem Ryba, která udělá vše, co Lvovi na očích uvidí. Pokud by to však zacházelo do extrému, a z Clauda by tak začal být trošku podpantoflák, jejich vztah by mohl být pěkně toxic. Overall to ale není špatná kombinace, protože se navzájem doplňují. Já jim dávám 7,5/10.