Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na vánoční dárky do 500,-

Všichni to známe – utratíš peníze na vánoční dárky, za ten jeden hezký pro mamku, a na zbytek už máš limitovaný budget. Nebo hledáš cheap dárek na Secret Santu. Ať už je to cokoliv, z těchto tipů si určitě vybereš.

Makeup od L’Oréal Paris

Jestli by tě letos neměl minout nějaký dárek pro tvoje milované make-up enthusiasts, tak jsou to tyhle dva produkty od L’Oréal Paris – rtěnka Infaillible Matte Resistance a True Match Plumping Tinted Serum. Oboje bude totiž perfektní na každodenní nošení, ale i na blížící se silvestrovské párty.

Rtěnka Infaillible Matte Resistance navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, takže rty nevysuší a vydrží od rána až do večera. Sérum je pak skvělé pro lidi on the go, kteří chtějí v jednom kroku pleť vyživit a sjednotit. Kombinace made in heaven.

L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance

258,-

L’Oréal Paris True Match Nude Plumping Tinted Serum

389,-

Knížka + ponožky

No brainer je taky kombo knížka a ponožky (případně knížka a svíčka nebo knížka a hrneček) pro všechny booklovers. Víc tipů na dárky pro knihomoly najdeš i v našem článku: 👇

Nejlepší vánoční dárky pro booklovers

by @_00_3_12

Paysafe

Pokud máš okolo sebe někoho, kdo hraje hry, můžeš jim dát Paysafe poukázku, kterou seženeš i za 500 Kč. Koupíš ji jednoduše v každé trafice, ale pozor! jde platit jenom hotově.

Poukázka na cokoliv

Když už jsme u Paysafe, poukázka, na cokoliv tě napadne, nebo víš, že se obdarovanému hodí, je vždycky super nápad. Můžeš pořídit nabitou kartičku do kavárny, na tetování, piercing nebo do knihkupectví. Hodit se bude ale i ta na Wolt, kterou seženeš za nejrůznější ceny – začíná už na 100 korunách.

Wolt kredity 500 Kč

500,-

Deskovka

Pro mladší sourozence nebo rodiče jsou fajn i deskové hry jako klasické Člověče, nezlob se, Keltis, Carcassonne nebo Scrabble. Velký výběr najdeš třeba tady.

Tipy na dárky pro mamku

by @michaela__halova

Kafe/čaje

Vděčný dárek pro někoho, kdo má doma kávovar, je balík zrnkového kafe, případně hezké sypané čaje pro tea lovers. Bonus je, pokud znáš jejich oblíbené kafčo nebo kavárnu, ze které jim kafe chutná. Fakt skvělá zrnka pořídíš ale třeba v Miners, kde ti je i namelou. Čajíky zkus sehnat na Sonnentoru.

Kosmetický balíček

Kosmetických balíčků najdeš všude spoustu a jejich velká výhoda je, že jsou vhodné úplně pro každého – ať už dědu nebo babičku, tak rodiče nebo sourozence. Vybereš si na Notinu, v Sephoře, Manufaktuře nebo třeba v DM.

Dárková sada LEGENDÁRNÍ PIVNÍ KOSMETIKA

443,-

Dárková sada antistresové péče o tělo & ruce Levandule

453,-

Dárková sada TRIO pečujících krémů na ruce

389,-

Holiday Best of Origins

379,-

Revolution PRO dárková sada řasenka & oční linka, 1 ks

299,-

The Ordinary The Clear Set

424,-

Hra na herní konzoli

Minulý rok jsem mladším sourozencům dávala hromadně několik her na Xbox a všechny měly velký úspěch (především, protože nepřemluvili tátu, aby jim je koupil on, lol). Takže pokud máš okolo sebe někoho, kdo má herní konzoli, a víš, že jim nějaká hra chybí, this is the way to go. Velký výběr mají třeba na Alze nebo v JRC a často je najdeš se slevou nebo ve velkých výprodejích.

Drybrush

Wellness maniaci ocení třeba kartáč na drybrushing nebo jiné vymoženosti v podobě detangler hřebenu nebo masážního kartáče na vlasovou pokožku.

Body Brush - Kartáč na tělo

320,-

Scalp Massage Brush - Masážní kartáč na pokožku hlavy

290,-

Wet Detangler

399,-

Tarot

Pro astro lovers bude skvělý balík tarotových karet, ke kterým můžeš rovnou zabalit i vonné tyčinky nebo krystaly. Výběr kamenů, které můžeš pořídit například na základě znamení zvěrokruhu, najdeš v článku: 👇

Které kameny by sis měl/a koupit podle svého znamení?

by @elvihradilkova

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.