Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky pro mamku

Friendly reminder: Vánoce jsou tady už za 24 dní! Pokud nechceš mamce pod stromeček zabalit nějakou blbost z nejbližší drogerie, je nejvyšší čas začít shánět dárky.

Čas pro sebe

Všechny maminky si zaslouží za všechno, co pro nás dělají, nějaký ten čas pro sebe. Často na to ale zapomínají, a my je k tomu proto musíme občas popostrčit. K tomu, aby tak trošku povinně strávila nějaký hezký čas, jí daruj voucher na kosmetiku, manikúru, nebo třeba masáž. Pokud ráda zkouší něco nového, zkus třeba i lekci sound healingu.

Něco na čtení

Pro milovnice čtení bude knížka rozhodně bezpečnou volbou. Na e-shopu Reknihy najdeš knížku z druhé ruky za velmi dobrou cenu a v knihkupectví Book therapy, které se nachází v Praze i v Brně, zase rozhodně nebudeš mít problém něco vybrat, možná spíš naopak budeš mít co dělat, aby jsi toho nenakoupil*a víc spíš pro sebe.

Mamku by taky mohly bavit tyhle tituly:

Půlnoční knihovna

319,-

Gazely

343,-

Hana

269,-

Dárek od srdce

Pokud chceš zvolit více osobitý dáreček, něco handmade je ideální možnost, která je navíc i budget friendly! Zkus třeba vytvořit rodinné fotoalbum se spoustou fotek tvého mini já a vašich společných zážitků, nebo vytvoř hrneček na mamčino každodenní kafe.

Tipy na handmade vánoční dárky

@annajermanov

Monogram

Tyhle měkké dárky mamka pod stromečkem najde rozhodně ráda. Dárky s iniciály se v jejím šatníku totiž neztratí. Skvělé produkty s monogramem najdeš třeba od českých značek Loro Oro nebo Anamé.

Společný čas

Kvalitní čas strávený s rodinou se dá darovat i pod stromeček. Kup lístky do kina nebo divadla, vyzkoušejte s mamkou workshop na keramiku , workshop vaření nebo aranžmá květin. A pokud chceš darovat nějaký hmotný dárek, který by sblížil rodinu, můžeš darovat The Family Game.

The family game

690,-

Zdraví

Není nic cennějšího než zdraví, a proto přípravky od Systers bio budou rozhodně skvělou volbou. Jejich suplementy jsou totiž dělané přesně pro ženské tělo a co může být lepší než se v něm cítit skvěle a zdravě?