Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Které kameny by sis měl/a koupit podle svého znamení?

Ke každému znamení zvěrokruhu patří několik kamenů, které mohou do života přivést rovnováhu. Jaký kámen je ten tvůj?

Všechna znamení mají své osobní kameny. Každé jich má několik, ale dnes jsem u jednotlivých znamení vypíchla jen ten nejdůležitější a nejúčinnější. Tyto kameny ti pomohou s různými problémy, dodají ti, co potřebuješ, nebo pomohou rozvíjet tvoje pozitivní charakterové rysy.

Beran: Karneol

Berani, jakožto aktivní, ohnivé a energické znamení, k sobě potřebují kámen, který bude matchovat jejich energii. Karneol může být jedním z nich! Tento tmavě červený kámen je známý pro schopnost zvýšení sebevědomí. Kromě toho zmírňuje vztek a zlobu, což přesně potřebují Berani, kteří velmi rádi vytvářejí konflikty. Karneol dále podporuje činnost, kreativitu a touhu po adrenalinu.

Zdroj: Pinterest

Býk: Růženín

Býkům vládne Venuše, planeta lásky a krásy, a to je velmi ovlivňuje. Jejich kamenem je růženín, který je také známým kamenem lásky, proto se k sobě perfektně hodí. Býkům pomůže otevřít srdce a připraví je na zdravý vztah. Dále učí Býky trpělivosti, kterou často postrádají.

Zdroj: Pinterest

Blíženci: Citrín

Život Blíženců může být poněkud hektický, a proto potřebují kámen, který jim dodá v životě sílu a vitalitu. Tím kamenem bude krásný, žlutý citrín. Citrín pomůže Blížencům dosáhnout vysněného úspěchu, dodá jim energii, zvýší kreativitu a intuici. Zmírní jejich negativní pocity a obohatí je větší sebejistotou.

Zdroj: Pinterest

Rak: Měsíční kámen

Vodnímu a citlivému znamení vládne Měsíc, takže je jasné, proč je jejich kamenem právě měsíční kámen! Rakům pomáhá ukázat jejich pravé a citlivé já, za které se často stydí. Celkové účinky měsíčního kamene krásně souzní s povahou Raků a mohou jim pomáhat s řešením problémů ve vztazích.

Zdroj: Pinterest

Lev: Křišťál

Lvi jsou, jakožto ohnivé znamení, velmi energičtí a potřebují kámen, který je uzemní a nastaví jim rovnováhu. Tímto kamenem je čirý křišťál. Křišťál Lvy zároveň nabíjí energií a pomáhá harmonizovat mezilidské vztahy. Tento kámen je velmi univerzální a Lev jej může použít vesměs na cokoliv.

Zdroj: Pinterest

Panna: Lapis lazuli

Panny v životě často touží po neustálém ujišťování, s tím jim může pomoci kámen zvaný lapis lazuli. S ním se budou cítit v bezpečí, zároveň jim dodá jistou sebedůvěru. Lapis podporuje v Pannách taky jejich praktičnost, pečlivost a čestnou povahu.

Zdroj: Pinterest

Váhy: Jadeit

Váhy jsou emočně založené znamení, ale s projevováním emocí mohou mít problém a potlačují je. Kvůli tomu by si měly koupit jadeit. Jadeit Vahám pomůže s optimismem a projevováním citů. Díky němu budou Váhy více chápavé a lépe dosáhnou životní harmonie, po které touží.

Zdroj: Pinterest

Štír: Obsidián

Štíři by měli zvážit, zda si nekoupí černý obsidián. Štíři často hloubají o svých myšlenkách a trápí se, s tím jim může tento kámen pomoct, protože dodá sílu v nepříznivých životních situacích a odbourá negativní myšlenky. Pomáhá se strachem, sebepoznáním a získáním nadhledu.

Zdroj: Pinterest

Střelec: Chryzokol

Střelci jsou all over the place. Neustále touží po dobrodružství a mnohdy neberou věci vážně. Tohle ohnivé znamení by si mělo stoprocentně pořídit chryzokol. Tento kámen jim pomůže se soustředit a srovnat si priority a emoce.

Zdroj: Pinterest

Kozoroh: Turmalín

Kozorohové jsou známí pro svou disciplínu a cílevědomost. Ačkoliv většinou oplývají těmito vlastnostmi, mohou s nimi mít problémy. S tím jim pomůže černočerný turmalín. Turmalín Kozorohům dodá zmíněnou cílevědomost, sebekontrolu a podpoří jejich ctižádostivost. Dále jim pomůže s častými negativními myšlenkami a strachem, že nejsou dostatečně dobří.

Zdroj: Pinterest

Vodnář: Ametyst

Vodnáři mohou lehce propadat úzkostlivým stavům a stresu, proto by si měli koupit nádherný, fialový ametyst. Právě tento kámen jim s tímto problémem pomůže, a aby toho nebylo málo, dodá jim kreativního ducha a intuici. Dále se budou díky němu lépe soustředit a zmírní jejich vnitřní napětí.

Zdroj: Pinterest

Ryby: Labradorit

Ryby, jakožto vodní znamení, které je citově založené, můžou mít právě se zmíněnými city problém. Ať už věci prožívají málo, nebo naopak hodně, měly by si koupit labradorit. Ten jim dodá do citového života rovnováhu, a dokonce může odstranit bloky z minulosti a minulých vztahů. Labradorit dodá Rybám sebevědomí a snáz díky němu najdou své pravé já.

Zdroj: Pinterest