Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na valentýnské dárky: Local & unisex

Valentýn se rychle blíží a my si všichni lámeme hlavu s čím obdarovat naše drahé polovičky. Tady jsou tipy na lokální a unisex dárky, kterými nezklameš!

Hrníčky Ententyky

Hrníčky Ententyky jsou jedny z nejroztomilejších, co jsem kdy viděla. Jsou tvořeny s láskou k přírodě, domovu i designu, produktů navíc najdeš u Romana a Marie mnohem víc. Mrkni se tady.

Keramika v Kafe a hrnky

U hrnečků ještě zůstaneme. Co je totiž lepší date idea, než jít spolu na keramiku? V Kafe a hrnky si můžete s partnerem nebo partnerkou svůj vlastní hrnek vyrobit a následně si z něj i vypít kafe. Na stránkách najdeš více informací.

Šperky Vona

Klara Marie Bliss je jedna z nejtalentovanějších návrhářek v Česku. Její šperky jsou naprosto unikátní a zahrnují přívěsky, náušnice, prsteny i náramky. Nabídku Vona najdeš tady.

Návrhářka Klára Marie Bliss: Vytvářím fashion spirituální kousky

by @vil.a

Prsteny Anna Baum

Anna Baum se proslavila především svými grilzz, vyrábí ale také originální prsteny, náušnice a další šperky. Rozhodně top dárek k Valentýnu! Mrkni na její výrobky tady.

Zlatnice Anna Baum: Grillz jsem se naučila na YouTube. Z rapperů mě jako první oslovil Bulhar

by @vil.a

Klíčenka Monkey Studios

Mladé designérské Gen Z duo z Prahy a Amsterdamu tvoří pod jménem Monkey Studios a před pár dny spustilo svou první kolekci - a rovnou valentýnských klíčenek! Pořídit tak pro svou polovičku můžeš třeba keychain Hot Dog To My Bun nebo Orgasm Donor. Produkty najdeš tady.

Komodi Vintage

Pokud se tvůj*tvá loved one vyžívá v bytových dekoracích, mrkni na Komodi Vintage. Obchod se nachází v Praze a nabízí unikátní produkty, které jinde jen tak neseženeš. Nabídka zahrnuje hrnky, talíře, nábytek i coffee table books, všechno navíc za velmi přijatelnou cenu!

Povlečení Lejaan

Česká značka Lejaan nabízí kvalitní a designové kolekce povlečení, do kterých se už zamilovala polovina Prahy - a není se čemu divit. Pokud se i ty chceš se svou partnerkou nebo partnerem cítit v peřinách jako v hotelovém pokoji, pak jsou produkty Leejan přesně pro vás!

Kam dál?👀

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: Leden

by @michaela__halova