Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: Leden

Tohle je tvůj měsíční přísun tipů na ty nejlepší lokální brandy, podniky či projekty. Tyhle originální lovebrands by ti totiž rozhodně neměly uniknout!

#newyearnewme

Azaria

Pokud se chystáš na nový piercing do ucha, Azaria v Praze je ideálním místem. Můžeš přijít kdykoliv bez objednání a novou dírku ti píchnou zdravotní sestry, takže se nemusíš ničeho bát. Navíc si na prodejně můžeš udělat radost i nějakým novým šperkem.

#hiddengem

Long story short

Jestli někdy budeš mít cestu do Olomouce, Long story short ti zajistí nejen skvělé ubytování, ale i restauraci a kavárnu. Jedná se o ojedinělý koncept moderního hostelu, který ti prozkoumávání Olomouce určitě zpříjemní.

#food

Funwari

Pokud bys chtěl*a ochutnat japonské jídlo, Funwari v Praze rozhodně musíš navštívit. Jejich specialitou jsou fluffy pancakes, které podávají i s matcha krémem. Udělej si rezervaci a vydej se na adresu Chopinova 6.

#vintage

Komodi

Komodi nabízí vintage poklady, kterými můžeš vybavit svůj byt. Autentické zboží si můžeš prohlédnouti na kamenné prodejně v Praze na adrese Oldřichova 53 od úterý do pátku od 11 do 19 hodin, nebo na jejich e-shopu.

#perfectdate

Kafe a hrnky

Tohle je tip na ideální rande v Praze. Vezmi partu kamarádů, svoji drahou polovičku, nebo rodiče a vyrazte si udělat hezký den při malování hrnečků. Hotovou keramiku si pak nejpozději do 5 dnů vyzvedni v ateliéru, nebo si ji nech zaslat poštou domů.

Jaký je tvůj oblíbený lovebrand?

Originální lovebrands, které by ti neměly uniknout: Prosinec

by @michaela__halova