Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Taylor Swift zahájila The Eras Tour tříhodinovým setem se 44 písněmi

Taylor Swift je zpět u koncertování a jako obvykle láme všechny rekordy. Pojď se podívat, jak vypadá její show a věř, že tohle jen tak někdo nepřekoná.

Pop's most hardworking star 

Taylor Swift v pátek večer (17. března) zahájila své očekávané turné The Eras Tour vystoupením v arizonském Glendale, kde oslavila svůj návrat na pódium po pěti letech s více než tříhodinovým setem, který pokrývá celou její kariéru. Taylor také na stadionu State Farm oficiálně překonala rekord v počtu návštěvníků koncertu jedné ženy v historii USA, čímž zlomila rekord Madonny. Na show se přišlo podívat přes 70 tisíc lidí.

V rámci oslav všech svých deseti alb, včetně nejnovějšího alba Midnights, vystoupila se 44 písněmi, 16 doprovodnými tanečníky a nejméně 16 změnami outfitů. Celá show trvala 3 hodiny a 13 minut, což samozřejmě představuje její oblíbené číslo.

Ticketmaster čelí vládnímu vyšetřování kvůli turné Taylor Swift

by @martinastrel

Dokonce i deník The Times uděluje The Eras Tour 5/5 hvězdiček!

Královna popu se vrací na trůn!
The Times

Turné je pojmenováno po všech hudebních érách, kterými si Taylor prošla, proto The Eras Tour. Na každém koncertu se totiž prozpívá písněmi, které jsou vybrány napříč všemi alby. Je to tak jedinečná příležitost pro fanoušky slyšet její nejikoničtější písně a prožít jedinečné momenty v jeden večer. 

Tímto turné Taylor skutečně lidem ukázala svou všestrannost jako umělkyně a interpretka. Bez diskografie, jakou má Taylor, nelze uspořádat takovou show.

Taylor Swift se stala prvním umělcem, který obsadil celou Top 10 v Billboard Hot 100

by @martinastrel

Baby, let the games begin.

Taylor vystupuje se svou původní kapelou, se kterou začínala ještě v době, kdy zpívala country. Část koncertu věnuje i akustickému setu, a dokonce si na každé show připraví dvě písně jako překvapení, a ty už neopakuje na dalších shows. Stejně tak překvapuje i s novými outfity, a tak k 16 vybraným stylingům přidává další jako překvapení.

Celkový vizuál turné je next level. Každá část je dokonale promyšlená a reflektuje jednotlivé éry. V jednu chvíli se ocitáš v zasněném růžovém světě s albem Lover, poté přecházíš do magicky působícího lesa s klavírem plným mechu pro alba Evermore a Folklore a taky se dočkáš spousty jisker, ohně a efektů s albem Reputation. Taylor si také připravila několik mindblowing momentů, jako skákání šipky pod podium.

*cries in international fan*

Bohužel Taylor zatím neoznámila data pro její evropské turné, a tak můžeme jen doufat, že nějaké brzo přijdou. Zpěvačku nyní čeká dalších 52 vystoupení na americké půdě.

Zatím se ale můžeme podívat na momenty z koncertů a představit si, že jsme tam. Pro všechny Swifties tu máme obrovskou galerii těch nejlepších momentů, enjoyyy!

Taylor Swift iconic momenty

by @markysuch