Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Summer checklist: Věci, které v létě nesmíš vynechat

Dochází ti nápady nebo potřebuješ inspiraci na to, co všechno se dá podniknout v létě? Tyhle aktivity z tvého snového léta prostě nemůžeš vynechat.

Summer bucket list je něco, co prostě potřebuješ. Naplánuj si léto tak, aby to bylo jedno z tvých nejlepších. Tyhle nápady ti rozhodně kapsu neroztrhají a časově taky náročné nejsou. A o které aktivity se jedná?

Navštiv festival nebo venkovní akci

Co takhle s kámošema zajet na hudební akci? Festivaly k létu rozhodně patří a FOMO má několik tipu i na ty zahraniční. 👀

Určitě se ale najdou venkovní akce a zábavy kolem tvého města, tak proč nezajít i na ty?

Sziget oznámil první jména pro rok 2022, nabídne Dua Lipu nebo Arctic Monkeys

by @heyfomo.cz

Festival Balaton Sound: Lineup a playlist to get in the mood

by @markysuch

Udělej si s kamarády táborák

Špekáčky, praskající oheň, kytara a spousta zábavy. Tak může vypadat i tvůj táborák v létě. Pozvi kámoše na zahradu nebo na chatu a užijte si pohodovej večer.

Jdi k vodě

Voda a léto holt patří k sobě. Ať už pojedeš k moři nebo jen k jezeru, určitě by to mělo být součástí tvého vysněného léta. Doporučuji vyzkoušet přírodní lomy nebo jen koupačku v bazéně. Se správnými lidmi bude sranda všude.

Přespi na chatě

Poptej se kamarádů, jestli by nechtěli udělat akci i na chatě. Společně můžete něco ugrilovat, namíchat drinky nebo si zahrát deskový hry.

Přečti knihu

Vsadím se, že máš alespoň tři knížky, které by sis rád/a přečetl/a, ale neustále je odkládáš. Kdy jindy než v létě je lepší čas na čtení knih? Pokud ale nápady docházejí, FOMO se postaralo o to, abys měl/a z čeho vybírat.

Knižní klasiky, které tě neunudí k smrti

by @dimitrapapadopoulu

Zajdi si na drive-in film nebo venkovní promítání

Venkovní promítání se stává každým rokem víc a víc populární. Zajdi se kouknout na film s dekou a kamarády či rodinou do příjemných venkovních prostor. Po republice se také pořádá spousta open-air divadelních představení nebo filmových festivalů. Nepromeškej ani takové akce. Drive-in filmy jsou taky bezva nápad na rande, tak překvap svojí polovičku nějakým filmem. Pokud ale nastane špatné počasí, kino to taky jistí!

Nasbírej si misku plnou jahod

Jídlo a chlazený drinky jsou neodmyslitelnou součástí léta. Jahody, meloun – ovoce, které prostě chutná stokrát lépe na sluníčku a ve vedrech, je must-have. Zajdi si nasbírat misku jahod na zahradu, k prarodičům nebo si zajeď na jahodovou farmu.

Přespi ve stanu nebo pod širákem

Nechtělo se mi věřit, kolik lidí si ještě nevyzkoušelo spát ve stanu nebo pod širákem. Pokud jsi taky jeden z nich, je na čase to napravit. Ber spacák a vyraz na výlet.

Podnikni výlet do přírody

S tím se pojí i výlety do přírody. Nemusíš jet do zahraničí, abys poznal krásy přírody. V Česku je nespočet míst, které si zamiluješ. Stezky korunami stromů, horské oblasti či hrady a zámky. Vydej se pěšky objevovat i tyto skvosty.

Vytvoř si koktejl

Namíchej si svůj singature drink léta. Ať už je to alko, či nealko nebo jen tvoje updated ledová káva, zaexperimentuj! Inspiraci na koktejly najdeš během léta i u nás na webu.

Zajdi na kolo nebo na brusle

Vyber si letní sport, který tě bude bavit. Brzo ráno nebo k večeru, kdy sluníčko už tolik nepálí, si můžeš vybít energii. Kolo, brusle, badminton, beach volejbal nebo plavání. Vyzkoušej vše, na co jsi přes rok neměl/a čas.

Vytvoř si ultimatní summer playlist

Inspiraci na playlisty ti FOMO přinese už brzo! Mezitím si ale sestav tvůj ideální playlist, který tě naladí i na ta největší vedra.

Všechno dokumentuj

Pořid si jednorázový foťák nebo si připrav videokameru. Dokumentuj, co se dá. Nebudeš litovat. Vzpomínky na léto tě budou držet nad vodou ještě v zimě.😂

Další ideas:

Dej si točenou zmrzku

Dej si 24 hodin bez internetu

Seznam se s novými lidmi

Zajdi na kolotoče

Udělej BBQ akci s rodinou

Udělej maraton tvých oblíbených filmů

Přespávačka s BFF

Podnikni road trip

Pozoruj západ slunce

Udělej si piknik