Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Festival Balaton Sound: Lineup a playlist to get in the mood

Tento rok se můžeš na festivalu Balaton Sound těšit na spoustu velkých jmen, včetně Robina Schulze nebo Martina Garrixe. Nalaď se s námi na fesťák už teď!

Robin Schulz

Robin Schulz je německý DJ elektronické hudby a producent. Na 57. ročníku předávání cen Grammy byl dokonce nominován v kategorii Best Remixed Recording.

Celosvětově se proslavil díky svému remixu Prayer in C od francouzského dua Lilly Wood and the Prick v roce 2014. Mezi jeho největší hity patří písně jako Sugar, Waves, OK, Headlights, Love Tonight nebo Speechless.

Alesso

Alesso je švédský hudební producent a DJ. Na spoustě projektech spolupracoval s velkými jmény, jako je Tove Lo, Hailee Steinfeld, Calvin Harris, Katy Perry nebo David Guetta. Má za sebou už spoustu odehraných vystoupení na celosvětových festivalech včetně Coachelly nebo Tomorrowlandu.

V roce 2015 se v časopisu DJ Magazine umístil na 13. místě v žebříčku 100 nejlepších DJů světa. Mezi jeho největší hity patří songy jako Words (feat. Zara Larsson), If I Lose Myself (s One Republic), Heroes (feat. Tove Lo) nebo Under Control (feat. Calvin Harris).

Martin Garrix

Martin Garrix je holandský hudební producent a DJ. V DJ Magazine se také umístil v žebříčku nejlepších DJů světa, a to několik let po sobě. Často píše skladby pro jiné umělce a má na kontě spolupráce se jmény, jako je Macklemore, Dua Lipa nebo David Guetta. Mezi jeho největší hity patří songy Animals, In the Name of Love nebo Scared to Be Lonely.

Festival Balaton Sound oznámil druhou vlnu headlinerů, dorazí Kalkbrenner i Garrix

by @heyfomo.cz

Marshmello

Marshmello je americký producent elektronické hudby a DJ. Jeho největší hity Silence, Wolves, Friends, Happier a Alone byly dokonce označeny jako multiplatinové, a to v několika zemích po celém světě. Spolupracoval s velkými jmény včetně zpěváka Khalida, Seleny Gomez nebo Bastille. V roce 2018 vydal ve spolupráci se zpěvačkou Anne-Marie song Friends, který se stal hitem v několika zemích. Marshmello je specifický tím, že na všechna svá vystoupení nosí bílou pokrývku hlavy, která vypadá jako marshmallow.

Jonas Blue

Jonas Blue je anglický hudební producent a DJ, který má na kontě spoustu velkých collabs. Spolupracoval například s Ritou Orou, Tiëstem nebo Liamem Paynem. Mezi jeho největší hity patří písně Mama, Fast Car, Rise nebo Don’t Wake Me Up.

Becky Hill

Becky Hill je britská zpěvačka, která svou kariéru odstartovala v pěvecké soutěži Voice UK. V roce 2022 byla nominovaná ve dvou kategoriích na Brit Awards, a jednu z nich dokonce vyhrála. Spolupracovala s velkými jmény včetně Davida Guetty nebo MEDUZY. Mezi její nejznámnější písně patří Gecko, Run nebo Afterglow, na které spolupracovala s Wilkinsonem.

MEDUZA

MEDUZA je italská skupina, jejíž součástí je Luca de Gregorio, Mattia Vitale a Simone Giani. V roce 2019 se celosvětově proslavili hitem Piece of Your Heart. S touto skladbou byli dokonce nominováni na Grammy v kategorii za nejlepší taneční nahrávku. Mezi jejich největší hity patří kromě Piece of Your Heart ještě Lose Control nebo Paradise.

Lost Frequencies

Felix De Laet známý pod uměleckým jménem Lost Frequencies je belgický DJ a hudební producent. Proslavil se především díky svým singlům Are You with Me z roku 2014, Reality z roku 2015 a Where Are You Now s Calumem Scottem z roku 2021.

Timmy Trumpet

Timmy je australský DJ a hudební producent, který se stal známým díky živé hře na trubku a využívání jazzových prvků v taneční hudbě. Průlomový singl Freaks s novozélandským rapperem Savagem získal zlatou desku od RIAA, šestinásobnou platinu od ARIA a trojnásobnou platinu od Recorded Music NZ. Timmy Trumpet je v současné době podle žebříčku DJ Mag Top 100 na 9. místě mezi DJi na světě.

a spousta dalších! 🔥

PLAYLIST

Nalaď se s námi na festival už teď! Výběr těch nejlepších hitů od umělců, kteří vystoupí na Balaton Sound festivalu, najdeš v playlistu zde:

Tak s kým se na Balaton Sound festivalu uvidíme? 💯

+

Markéta Suchá a Martina Střelecká

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.