Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Sziget oznámil první jména pro rok 2022, nabídne Dua Lipu nebo Arctic Monkeys

Jeden z největších hudebních festivalů v Evropě dnes dopoledne zveřejnil více než 40 interpretů, kteří letos vystoupí v maďarské Budapešti. V redakci jsme z line-upu nadšení! Vybrali jsme naše top interprety, které si nenecháme ujít!

Festival proběhne od 10. do 15. srpna 2022 na ostrově Óbudai v hlavním městě Maďarska. Mezi nejzvučnější jména patří rozhodně Dua Lipa, Arctic Monkeys, kteří jsou společně s Kings of Leon "headlinery" celého festivalu.

Celý line-up si můžeš prohlédnout tady:

A na koho se nejvíc těší členové naší redakce?

@terezasvehlova: Woodkid a Sevdaliza!!! Pokaždý, když jsem měla vymýšlet nějakou choreografii, jsem věděla, že můžu vybrat nějakou písničku od nich a vždycky to bude FIREEE.

@dimitrapapadopoulu: Arctic Monkeys, protože je miluju už od základky a vidět je na živo je zkrátka sen.

@tomaspatava: Slowthai, protože tohle tě nakopne absolutně vždycky!

@kubakohout_: Dua Lipa, na další otázky odmítám odpovídat.

@yanhoechka: Kings of Leon, protože chci mít ohnivej sex. 🙂

@magdacizek: Yung Lean – nabíhám v srpnu na Sziget, protože je to mega frajer a jeho písničky jsou forever #mood. Moje nejoblíbenější je tahle, z jeho dark období v Miami.

@_kajina: Arctic Monkeys, protože jsou prostě láska a čekám na ně už věčnost!

@tesspov: Dua Lipa! Máme na ni lístky s @joohabaz už do Berlína, ale ona je tak skvělá, že bych jela i na další koncert. Nejradši mám asi song Love again, ale vybírá se to těžko. Taky miluju Lewise, je to kulíšek!

@adelakutilova: Arctic Monkeys, protože je poslouchám už děsně dlouho a miluju je! Z písniček mám ráda třeba Mardy Bum, ale je těžký jednu vypíchnout. Pak Dua Lipa, protože je to královna!

@elvihradilkova: Arctic Monkeys, protože jsou už několik let moje oblíbená skupina a udělala jsem si podle jejich písničky "505" tetování. Slyšet je naživo je reálně sen.

@lucinka_zicklerova: Stromae – vibin’ since my first french class!

Zaujal tě někdo z interpetů a vydáš se užít si festivalový madness do Budapešti? Dej nám vědět na @heyfomo.cz