Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Rock for People 2023: Na co se těšit?

Jedeš na Rock for People 2023 a nevíš, co všechno máš vidět? Máme pro tebe list must see koncertů a akcí.

Ať už jedeš na Rock for People 2023 jako nováček nebo ostřílený návštěvník, máme pro tebe simple guide a doporučení, která sednou každému!

Kdo ti rozhodně nesmí uniknout?

Headlineři. Slipknot, Machine Gun Kelly, The 1975 a Muse nejsou tahouny festivalu jen tak pro nic za nic, takže pokud bys měl/a vidět aspoň něco, let it be them.

ALT NEWS: Rock for People se blíží, Sum 41 končí a Serj did the thing

by @_00_3_12

ČTVRTEK

Čtvrtek je den rozjížděcí a nás čekají Slipknot, Horkýže Slýže nebo Bloodywood, ale je důležité se hned pro začátek nezničit. Po příjezdu se tak skoč podívat třeba na AZ Kvíz nebo hudební soutěž Planetrox. Pokud chceš ale RFP2023 odstartovat se stylem, zamiř na KB stage, kde si za sebou dáš Lornu Shore, I Prevail, Architects a vrchol večera Slipknot. Mezitím můžeš odskočit třeba na Horkýže Slýže nebo Simple plan.

Pro ty, co by chtěli objevit něco nového, doporučuju Taylor Acorn, Anabelle nebo The Foxies.

PÁTEK

If you're anything like me, v pátek nebudeš vědět, kam skočit. Určitě nevynechej The Silver Spoons, Hollywood Undead, Ashnikko, Sleep Token nebo Palaye Royale a Billy Talent. Jako objev večera pro tebe mám Kelsy Karter & The Heroines nebo kluky z Olomouce Sunset Trail.

Co se týče doprovodného programu, opět bude AZ kvíz, zkusit můžeš i Underground comedy club nebo některou z přednášek na Conference a Solar stagích.

SOBOTA

V sobotu se můžeš těšit na I Love You Honey Bunny, Giant Rooks, X Ambassadors, Papa Roach, Alice Merton nebo The 1975. Na menší stage skoč na Banji, Lazy Habits nebo Paledusk.

Z doprovodných akcí pro tebe mám specialitku v podobě PiNKBUS, což je platforma, která si dává za cíl ochraňovat mladé queer umělce. Jejich projekt je integrální součástí české a slovenské queer scény a spojuje řadu umělců. Očekávej drag queens, kabaret a spoustu zábavy.

I Love You Honey Bunny: Písničku o ruský válce hrajeme naštvaný, protože to znamená, že věci pořád nejsou oukej

by @eevelka

NEDĚLE

V neděli už ti moc energie zbývat nebude, nabít ji ale můžeš třeba u královehradecké Filharmonie nebo později u Václava Neckáře a Bacilů. Až pak chytíš druhých dech, skoč si na Nothing But Thieves, Incubus, Bena Christovaa a samozřejmě ikonické Muse.

Chceš vědět, jak vypadal minulý ročník? 👇

Že k sobě moshpit a Jožin z bažin nejdou? Tak to jsi nebyl/a na největším ročníku Rock for People

by @_00_3_12

Celý harmonogram najdeš na stránkách Rock for People stejně jako zbývající lístky. Pro větší přehlednost si můžeš stáhnout i oficiální appku!

Pokud jedeš na fesťák poprvé, nezapomeň si zabalit pořádný boty, pohodlný oblečení, lékárničku, vlhčený ubrousky a pro letošek bohužel i pláštěnku (já teda manifestuju, aby nepršelo, ale pro jistotu, haha). A mentálně se připrav na dopravní situaci v Hradci. Hlavně buď safe and stay hydrated!!!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.