Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

ALT NEWS: Rock for People se blíží, Sum 41 končí a Serj did the thing

Novinky ze světa metalu, rocku a dalších alternativních žánrů za poslední měsíc.

It's Sum 27 now

Sum 41 končí. Oznámili to na Instagramu. Nadcházející turné ale odehrají, takže pokud je chceš ještě naposledy vidět, tohle je tvoje šance.

Get yo kicks on

Příprava Rock for People vrcholí a už za pár dní vypukne největší akce léta. Pokud ještě od 8. do 11. června nemáš plány, zkus ulovit poslední lístky tady.

Heavy Music Awards

Tento měsíc proběhly i očekávané Heavy Music Awards. Ceny si odnesly Bad Omens, Sleep Token, Scene Queen, Skindred a spousta dalších. Celý seznam najdeš tady.

Best Album

The Death Of Peace Of Mind – Bad Omens

Best UK Artist

Sleep Token

Best UK Live Artist

Skindred

Best International Artist

Halestorm

Best Video

Werewolf – Motionless in White

Best Festival

Download Festival

New drummer, new era

Foo Fighters našli nového bubeníka. Naplno se jím stane Josh Freese, který tak nahradí zesnulého Taylora Hawkinse. Josh je jednak dlouholetým kamarádem Dave Grohla, zroveň je zkušený bubeník, který odehrál shows s Guns N’ Roses, Puddle of Mudd, Nine Inch Nails nebo Paramore.

I'm not religious BUT

Sleep Token jsou na cestě stát se největší senzací alternativní scény. Jejich poslední album Back to Eden je doslova duchovní zážitek a u nohou jim neleží jenom fandové, ale i fellow hudebníci, jako je Corey Taylor.

Sleep Token zahrají na Rock For People, ale pokud ti utečou tam, nezoufej – o pár týdnů později, 30. července, je můžeš chytit v rámci tour v Praze v divadle Archa. Lístky tady.

More like Sick Nu World

13. května proběhl v Las Vegas doslova magický fesťák pro všechny fandy nu metalu. Sick New World přivítal jména jako System of a Down, Korn, Deftones, Incubus, The Sisters of Mercy, Papa Roach nebo Evansecence.

Nejlepší momenty? Korn vytáhli taplákovky like its the 1990s, Amy Lee byla stejně kouzelná jako vždycky, Deftones byli Deftones a Serj ze System of a Down did the thing. Být tam, jsem nejšťastnější člověk na světě.

Is this a JoJo reference?

Greta Van Fleet se konečně pohnula od postování toho stejného teaseru na TikToku k oznámení nového alba. Scratcher vyjde 21. července.

New mayor of Metallica town

Před pár dny Vice News informovali o poměrně kuriózní akci. Tom Colles byl jmenován starostou Portsmouthu a jako hudební podkres si ke své ceremonii vybral Metallicu a jejich iconic song Eye Of The Beholder.

What in the AO3 is this

Připravovaný film ke kultovní hře FNAF je taky poměrně kuriózní záležitostí. Pokud jsou některé informace kolující po netu pravdivé, tak by se na hudbě k filmu měla podílet zajímavá sorta lidí – třeba Gerard Way, Chris Motionless, Cupcake, Ava Max nebo Melanie Martinez. Now that's about as emo as it can get...

R.I.P.

Dolly Parton will drop a rock album

Dolly Parton momentálně pracuje na rockovém albu, na které si údajně zve řadu velkých jmen rockové scény. Podílet se na něm má Elton John, Stevie Nicks, Paul McCartney nebo Nikki Sixx.

ALBUM OF THE MONTH:

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.