Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Poselství angel numbers: Číslo 4

Andělská čísla vídáme všude kolem sebe. Co však znamenají a jak nejlépe přijmeme jejich poselství? Dneska si řekneme něco o čísle 4.

Série představení andělských čísel pokračuje. Dnes mám v plánu ti říct něco o čísle 4. Přetím ale doporučuji si přečíst předchozí články o číslech 1, 2 a 3.

Poselství angel numbers: Číslo 3

@elvihradilkova

POSELSTVÍ ČÍSLA 4 - PROTECTION

Andělské číslo čtyři je osobně mé oblíbené a vídávám jej už asi 3 roky v kuse. Symbolizuje organizovanost, praktičnost, trpělivost, důvěru, výdrž, věrnost, morálku, upřímnost a stabilitu. Představuje i vášeň a odhodlání, které nás má pohánět a povzbuzovat k tomu, abychom pracovali na našich cílech a nevzdávali se snů. Motivuje tě zůstat soustředěný*á a oddaná věci/práci/vztahu a zkrátka situaci, ve které se nyní nacházíš. Čtyřka symbolizuje spíše pracovní život a nachází si tě v době, kdy potřebuješ v této oblasti pomoci, nasměrovat, nebo jen ujistit, že na tebe čeká slibná budoucnost.

Skrze každé andělské číslo se ti tví andělé snaží něco sdělit a u čtyřky to je, že tě chraní na tvé životní cestě. Říkají, že máš být otevřený*á všem novým zkušnostem a příležitostem. Dále, že by ses měl*a více soustředit na tvé studium, kariéru, být více organizovaný*á a především trpělivý*á, protože dokážeš velké věci. Snaží se tě povzbudit ve chvílích, kdy más pocit, že to, co v životě děláš, nemá smysl.

Poselství angel numbers: Číslo 2

@elvihradilkova

Číslo 4 je, jak jsem už zmínila, číslem stability a pevných základů. Může si tě také vyhledat v čase, kdy nežiješ v rovnováze, jsi zmatený*á a ztracený*á. Andělé ti sdělují, že bys měl*a začít hledat balanc mezi prací a osobním životem a začít nové pevné základy pro tvé budoucí já a rodinu - zkátka get your life together!

Pokud tohle číslo vídávš často, máš štěstí, andělé tě totiž ochraňují, nabízejí ti pomoc. Když je požádáš, jejich pomoc si tě najde v hmotném, reálném světě v různých podobách. Může to být například skrze přítele, který ti bude chtít pomoct, psychologa/psycholožku, nebo novou pracovní/školní nabídku, jenž ti otevře nové dveře.

Poselství angel numbers: Číslo 1

@elvihradilkova

FUN FACTS O ČÍSLE 4

Stabilní a organizovanou energii čísla 4 můžeme vidět všude kolem nás. Například ve čtyřech ročních obdobích a čtyřech světových stranách. Obojí má svůj řád - vždy se střídá jaro, léto, podzim a zima a vždy budeme mít sever, jih, západ a východ a jejich „definice“ se nebudou měnit. Jsou perfektní tak, jak jsou, a dohromady tvoří plnohodnotný celek. Máme i čtyři živly - oheň, voda, země a vzduch, pro které platí to samé. Magická čtyřka nás provází celý život, a tak nemůžeme popřít její sílu.

V astrologii se číslo 4 pojí s Vodnářem a planetou Uran a v osobním horoskopu s kvadraturou, která v birth chartu představuje akci a činorodost. Co se týče vykládacích Tarotových karet, tak zde číslo 4 náleží kartě Císaři. Císař je moudrý muž, který je realista, ctí řád, může být pro tebe oporou a jistotou a také učitelem.