Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Poselství angel numbers: Číslo 3

Andělská čísla vídáme všude kolem sebe. Co však znamenají a jak nejlépe přijmeme jejich poselství? Dneska si řekneme něco o čísle 3.

Minule jsme si rozebrali význam andělského čísla 2 a v prvním díle číslo 1 a také obecnou definici andělských čísel. Proto bych ti doporučovala si tento článek přečíst a poté se vrátit k tomu dnešnímu!

Poselství angel numbers: Číslo 1

by @elvihradilkova

Poselství čísla 3 - Support

Číslo tři je v numerologii spojeno s kreativitou, komunikací, prosperitou, přátelstvím a hojností. Dále se tohle andělské číslo vyznačuje veselostí, optimistickou náladou a zájmem o druhé. Vídání trojky ti připomíná, abys byl*a dobře naladěný*á, byl*a zde pro tvé blízké, byl*a otevřený*á novým životním cestám, zkoušel*a nové věci a nebál*a se popustit uzdu své fantazii. Kromě toho bys měl*a začít lépe komunikovat s ostatními a více se otevřít světu. Začni chodit do společnosti, seznamuj se, cestuj a změň svůj lifestyle. Dalším znamením vídání čísla 3, 33 nebo 333 je, že je perfektní čas vyzkoušet nový koníček, projekt, nebo zkrátka něco kreativního.

Hlavním poselstvím andělského čísla tři je však požehnání a povzbuzení od tvého anděla strážného, že vše bude okay. Trojka ti má dodat sílu a motivaci. Tvůj anděl skrze číslo tři komunikuje, že je před tebou skvělé období, jen máš ještě chvíli vydržet, zatnout zuby a brzy bude líp. Věř si, protože jsi na vysněné cestě za tvými manifestacemi. Nejdůležitější pro tebe bude udržovat pozitivní přístup, dobrou náladu, správnou komunikaci a především víru sám*sama v sebe.

Poselství angel numbers: Číslo 2

by @elvihradilkova

Jestli teda vídáš číslo 3 v jeho různých formách (3, 33, 333...), jsou při tobě andělé, kteří ti dávají zprávu, že na tebe dohlížejí, jsi na správné cestě a brzy tě čeká období velkého štěstí.

Číslo 3 a tvůj milostný život

Pokud tápeš v milostném životě a hledáš nějaké znamení, co dál a začneš vídat číslo 3, tak tohle je tvoje sign začít projevovat lásku. Dávat city najevo je pro spoustu z nás oříšek, ale teď je ten správný čas se to naučit, protože tě to ve tvém milostném životě posune dopředu. Shoď dolů zeď kolem tvého srdce a otevři jej novým zážitkům a především lásce. Vídání tohoto andělského čísla pro tvůj love life může také znamenat, že bys měl*a začít nový románek - do it for the plot a odvaž se!

Zdroj: Pinterest

Fun facts o angel number 3

Číslo tři je odjakživa spojeno s božskými silami a náboženstvím, kde je považování za posvátné číslo. Přece máme svatou Trojici a Tři krále. U různých rituálů se nějaká akce opakuje třikrát a trojka je magická i v pohádkách - tři zlaté vlasy, třetí princ, tři sudičky, tři bratři nebo princové plní tři úkoly. V životě se setkáváme i se třetím 'šťastným' pokusem, třemi časy (minulost, přítomnost a budoucnost), anebo třemi základními barvami (modrá, červená, zelená). Vídání trojky proto nemůže být jen nějaká náhoda!

Zdroj: Pinterest