Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Poselství angel numbers: Číslo 2

Andělská čísla vídáme všude kolem sebe. Co však znamenají a jak nejlépe přijmeme jejich poselství? Dneska si řekneme něco o čísle 2.

Minule jsme si rozebrali význam andělského čísla 1 a také definici andělských čísel. Proto bych ti doporučovala si tento článek přečíst a poté se vrátit k tomu dnešnímu!

Poselství angel numbers: Číslo 1

@elvihradilkova

Poselství čísla 2

Význam čísla dva se pojí se slovy partnerství, láska, soucit, dualita, spolupráce, ale i protiklady. V numerologii má spíše ženskou energii a podobně jako planeta Měsícje tohle číslo o emocích. Především poukazuje na partnerství a naše pocity, ale někdy se s ním setkáme, když se nám andělé budou snažit sdělit, že jednáme příliš přecitlivěle, máme zbytečné pochybnosti a měli bychom se naučit rozhodovat.

Pokud vídáš nebo zahlédneš čísla 2, 22, 222, tak se ti tví andělé a vesmír snaží říct, že na tebe čeká pravá láska, tvůj život je (nebo brzy bude) v harmonii a na nic nejsi/nebudeš sám*sama. Měl*a by ses naučit přijímat lásku a otevřít své srdce, protože si k tobě někdo hledá castu.

Znamení zvěrokruhu a jejich red flags

@elvihradilkova

Andělské číslo dva také symbolizuje spolupráci a týmovou práci. Znamená proto i to, že bys měl*a přestat být sám*sama a nebát se vpustit do tvého života někoho, kdo ti pomůže. Nemusí to být nutně partner*ka, ale třeba i přítel*kyně, nebo kolega*kolegyně v práci. Tohle je tvé znamení přestat být příliš samostatný*á a nechat si pomoct!

Dvojka a tvůj milostný život

Ze všech andělských čísel právě dvojka poukazuje na tvé vztahy. Pro lidi ve vztahu dvojka představuje ujištění, že jsou v tom správném vztahu a vše je tak, jak má být. Dále říká, že je ve vašem vztahu spousta lásky, pochopení a vzájemné důvěry lucky you!

No a pokud jsi single, tak ti vídání tohoto skvělého andělského čísla dává znamení, že brzy najdeš tu pravou*toho pravého. Znamená také ujištění, že jsi na správné cestě a možná tvého*tvou soulmate už znáš, jen si to neuvědomuješ.

Pro tip: Pokud by sis chtěl*a do svého života přivolat lásku, obklopuj se číslem 2 a 222. Nastav si například takovou tapetu:

Zdroj: Pinterest