Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Poselství angel numbers: Číslo 1

Andělská čísla vídáme všude kolem sebe. Co však znamenají a jak nejlépe přijmeme jejich poselství? Dneska si řekneme něco o čísle 1.

Než se pustím do výkladu jednotlivých andělských čísel, konkrétně do jedničky, musíme si povědět, co to vlastně andělská čísla jsou.

Andělé k nám promlouvají právě skrze andělská čísla aka. angel numbers. Pomocí nich se nám snaží sdělit poselství nebo varování, o kterém bychom měli vědět. Často se s nimi setkáváme na hodinách v telefonu, ale i v běžném životě, a to například na SPZ aut, číslech domů, cenovkách v obchodech apod. Jsou to stále se opakující čísla, která v určitém životním období vídáme 24/7. Mohou mít jednociferný tvar (např. 1, 2) nebo trojciferný (např. 444, 888).

Základy numerologie: Životní číslo (pt. 1)

@elvihradilkova

Poselství čísla 1

Jednička je číslem nového začátku a změny, která se ve tvém životě chystá. Je to tvé znamení se odpoutat od minulosti, přijmout změny a nové příležitosti a překopat tvůj dosavadní život (nebo jen některé jeho oblasti). Pro spoustu lidí je slovo změna strašákem, ale v poselství tohoto andělského čísla tomu tak vůbec není. Tvůj život se bude měnit k lepšímu!

Dalším symbolem andělského čísla jedna je intuice. Andělé se ti snaží sdělit, že bys měl*a začít používat intuici a dělat to, co ti přijde správné. Tímto způsobem dokážeš transformovat svůj osud. Prostřednictvím jedničky ti andělé dávají také najevo, že nad tebou drží ochranou ruku a že bys měl*a věřit v osud. Go with the flow!

Perfektní den pro manifestování: Magické datum 11. 1. spadá na nov!

@elvihradilkova

Všechny znaky tohoto andělského čísla nám tedy říkají, že s použitím intuice a s důvěrou ve Vesmír se nám brzy otevřou nové dveře, nová životní etapa, nové příležitosti a náš život se změní k lepšímu! Může nás čekat nový vztah, zaměstnání, přátelé, příležitost cestovat, stěhování, nebo změna v myšlení a pohledu na svět.

Jednička a tvůj milostný život

Téma milostného života je vždy velkým trendem a určitě tě zajímá, co vídání andělského čísla jedna znamená pro tvůj love life. Jak jsem již zmiňovala, jednička je číslem nových začátků, tudíž to pro singles s velkou pravděpodobností symbolizuje potencionálního partner*partnerku na obzoru! Pro zadané si tohle číslo připravilo změny! Ať už to je nápad na sestěhování, pořízení si mazlíčka, dítěte, nebo jiné vztahové změny, můžeš si být jístý*á, že se vše v dobré obrátí.