Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pondělí, nebo pátek? Jak tě ovlivní den, ve kterém ses narodil*a?

Dny v týdnu jsou pod vlivem jednotlivých planet, které můžeš znát z astrologie. Co o tobě vypovídá den, ve kterém ses narodil*a právě ty?

Pokud nejsi nováčkem v astrologii, jistě víš, že máme několik planet, které ovlivňují naši osobnost. Záleží na jejich postavení v době, kdy ses narodil a znamení (souhvězdí znamení), ve kterém se daná planeta tenkrát nacházela. And let's be more specific! Dokonce i dny v týdnu jsou pojmenované podle těchto planet Sluneční soustavy a berou na sebe jejich symboliku.

PONDĚLÍ - MĚSÍC

Pondělí se line na vlně Měsíce (Monday-Moon). V astrologii se Měsíc považuje za planetu a je spojován s našimi emocemi a dobrosrdečností. Proto lidé narozeni v pondělí jsou citliví, milí, empatičtí a milující. Jsou to něžní snílci, kteří přistupují ke všemu s milostí, rádi tráví čas s rodinou, přáteli a milují zvířata.

Jak si získat srdce jednotlivých zodiac signs?

@elvihradilkova

ÚTERÝ - MARS

Děti narozené v úterý jsou pod vlivem planety Mars. Mars je akční, agresivní a sexuální planetou a kolem těchto věcí se bude točit i jejich život. Takový člověk je nesmírně cílevědomý, odvážný, jde do všeho po hlavě, je samostatný, ale také neklidný. Často může působit až moc dominantně a neodbytně. Své slovo vždy dodrží a za svými cíli jde přes mrtvoly. Je také velkorysý a chce být uctíván.

STŘEDA - MERKUR

Středě vládne Merkur, planeta financí, komunikace, obchodu, cestování, což nám naznačí, že člověk narozený v tento den bude vynikat v komunikaci a bude schopným podnikatelem. Bude v životě rád cestovat, poznávat nové kultury, seznamovat se a zároveň se mu bude dařit v práci, kterou vykonává. Mimo to bude velmi všestranný, impulzivní, rozlítaný a rád zkoušet nové věci. Své emoce může mít problém komunikovat, a proto bude mít sklony k melancholii.

Nejlepší celebrity couples podle astrologie

@elvihradilkova

ČTVRTEK - JUPITER

Čtvrtek je především pod vlivem severského boha Thora (Thursday - Thor), kterému přiřazujeme planetu Jupiter. Tohle dělá z lidí narozených ve čtvrtek věčné optimisty s velkou vnitřní silou a odhodláním. Rádi se seznamují, jsou plní naděje, věří v dobro a rádi pomáhají ostatním. Řekla bych, že jsou to také rození vůdci, a proto to v životě dotáhnou velmi daleko.

PÁTEK - VENUŠE

Páteční děti jsou rozené umělecké duše s velkým srdcem. Vládne jim totiž planeta lásky a krásy, Venuše. Dále nám to o nich řekne, že jsou romantiky a celý jejich život se točí kolem lásky, kdy hledají svého*svou soulmate. Nikdo tě nebude milovat více, než člověk narozený v pátek! Někdy však mohou být narcističtí a overthinkovat nad vším. A mimochodem, díky Venuši bývají také neskutečně krásní.

Astrokartografie aka kde na světě budeš podle tvého znamení nejšťastnější?

@elvihradilkova

SOBOTA - SATURN

Máme tady víkend a sobotu, které vládne Saturn (Saturday - Saturn). Tato planeta je spojována s bohatstvím, svobodou a zemědělstvím. Říká se, že lidé narození v sobotu jsou předurčeni k tomu být bohatí! Dále jsou velmi moudří, praktičtí, dokážou být přísní a panovační. Milují zvířata a nemohou se bez nich v životě obejít. Neustále se vzdělávají a zbožňují filozofii.

NEDĚLE - SLUNCE

Podle astrologie jsou nedělní děti lucky ones a měly by být po celý svůj život velmi šťastné. Vládne jim Slunce, které jim dodává vnitřní jiskru, odvahu, charisma, tvořivost a sebedůvěru. Jsou main characters a vždy si jich všimneš, když vejdou do místnosti. Mají v sobě něco nevysvětlitelně přitažlivého a stejně tak do svého života přitahují štěstí. Čas strávený s nimi si vždy užiješ a nikdy se nenudíš.