Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší celebrity couples podle astrologie

Které slávné páry se k sobě podle astrologie nejvíc hodí?

Spoustu z nás na astrologii nejvíce zajímá kompatibilita dvou lidí, proto jsem se dnes rozhodla sepsat top 5 párů celebrit, které se k sobě na základě astrologie nejvíce hodí. Jelikož u všech celebrit neznáme jejich celý birth chart, tak jsem kompatibilitu s pár výjimkami sledovala pouze na úrovni Slunečního znamení.

1. Kourtney Kardashian a Travis Barker

Kourtney z klanu Kardashians a bubeník Travis Barker spolu tvoří pár už nějaký ten pátek a celý svět vidí, jakou mezi sebou mají chemii. Není se čemu divit, Kourtney je Beran a Travis Štír s Měsícem v Beranu.

Na první pohled se k sobě Štír s Beranem poměrně dobře hodí. Tohle pouto prohlubuje Travisův Měsíc v Beranu, protože v kombinaci se Slunečním znamením Kourtney oba dokáží pochopit toho druhého na vyšší úrovni. Kourtney se díku tomu může se svou spřízněnou duší cítit v bezpečí.

2. Tom Holland a Zendaya

Dalším velmi kompatibilním párem jsou herci Tom Holland a Zendaya. Tom se narodil ve znamení Blížence a Zendaya je Panna. Sice se na první pohle může zdát, že tato dvě znamení mezi sebou nemají nejlepší shodu, opak je ale pravdou.

Zendaya na Tomovi určitě ocení jeho vtipnou stránku, upovídanost a extrovertní povahu. Tom se může jevit jako malý kluk, proto vedle sebe potřebuje zemské znamení, aby ho udrželo nohama na zemi – a tím je Zendaya.

3. Princ Harry a Meghan Markle

Meghan a Harry jsou další na mém listu nejlepších párů podle astrologie. Tito dva se dokonale doplňují a probouzí v tom druhém jen to nejlepší. Meghan se narodila se Sluncem a Merkurem ve Lvu a Venuší v Panně. Harryho Slunce je v Panně a Venuše ve Vahách.

Krásnou kompatibilitu můžeme vidět právě mezi Meghaninou Venuší a Harryho Sluncem. To, co Meghan hledá v partnerovi, nachází právě v Harrym a ten se k ní chová doslova královsky.

4. ASAP Rocky a Rihanna

Náš oblíbený power couple Rihanna a ASAP Rocky se může pyšnit vysokou kompatibilitou! Rihanna se narodila ve vodním znamení Ryb a ASAP ve vzdušné Váze. Co je spojuje, je láska k umění, módě, snění a drahým věcem. 

Obecně jsou jejich pohledy na svět vcelku odlišné, ale určitě dokáží najít kompromis. Tohle spojení najdeme často mezi umělci, protože se navzájem inspirují a Rihanna s ASAPem nejsou výjimkou.

5. Blake Lively a Ryan Reynolds

Last but not least. Na mém seznamu nesmí chybět soulmate pár Blake Lively a Ryan Reynolds. Tento pár je spolu mnoho let a nedávno přivítali do své rodiny již čtvrté miminko. Ryan se může pyšnit vášnivým znamením Štíra a Blake zase pracovitou Pannou.

Mezi tímto hereckým párem stoprocentně panovala shoda už od začátku, protože jejich Sluneční znamení jsou perfect match. Oba partneři berou vztah vážně a když narazí na problém, snaží se ho ihned vyřešit. Jsou to výřečná znamení, takže nouze o zajímavou konveraci u nich doma určitě není.