Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak si získat srdce jednotlivých zodiac signs?

Taky máš na někoho crush, a nevíš, jak ho*ji sbalit? Zkus se inspirovat jejich znamením zvěrokruhu!

Astrologie nám může říct o člověku spoustu věcí, aniž bychom ho stihli poznat. Z birth chartu můžeme vyčíst, jaký je daný člověk ve svém nitru, jak komunikuje, prožívá různé životní situace, co jej pohání kupředu a v neposlední řadě, jak miluje. A na základě toho i zjistíme, jak jej sbalit! Get ready!

Tento popis bude přesnější, když budeš vědět znamení Venuše daného člověka. Venuše je totiž planeta zodpovědná za naše srdce a love lifes. Takže pokud máš crush na Berana, ale Venuši má v Panně, zaměř se na popis Panny.

BERAN

Beranům vládne ohnivý živel a planeta vášně a akce, Mars. To z nich dělá velmi aktivní a nespoutané jedince, které je těžké uchopit. Jsou však velcí srdcaři a jakmile se zamilují, je to opravdu celým svým srdcem. Sbalit Berana může být oříšek, jelikož jsou rádi sami. Každopádně zkus být velmi otevřený*á všemu možnému, svůj*svá a měl*a bys působit, jakože je s tebou zábava. Berani rádi dobývají, takže možná nebude na škodu být trošku hard to get. Na rande vem Berana někam na procházku, do přírody, nebo na nějakou adrenalinovou aktivitu.

BÝK

U Berana hraj ty hard to get a u Býka to bude on*a, kdo bude hard to get. Tomuto znamení sice vládne planeta lásky, Venuše, a dělá z nich něžné a milující duše, ale také je ovlivňuje jejich zemský živel. Nebude to s nimi lehké, tak měj strpení. Každopádně milují dobré jídlo, potrpí si na romantiku a old fashioned dates. Ukaž Býkovi, že dokážeš být romantik, navařit jim večeři, dotýkej se jich, obdaruj je a dávej jim pozornost! Spusta Býků je závislých na pozornosti člověka, který se jim zrovna libí, tak to měj na paměti.

Vše, co potřebuješ vědět o: Býku

@elvihradilkova

BLÍŽENCI

S Blíženci, ostatně jakožto obecně se vzdušnými znameními, to nebude jen tak. Blíženci jsou velmi přelétaví, nevydrží na jednom místě a většinou ani u jednoho partnera*partnerky. Dávej jim volnost, flirtuj a hraj s nimi hry na kočku a myš. Vsadím se, že to skoro všechny Blížence zaujme! Také dbej na správnou komunikaci, protože jim vládne Merkur, planeta komunikace. Pokud se jim neozveš dva dny, you're out!

RAK

Na vodní znamení Raka platí klasika - romantické a něžné zacházení, respektování jejich emocí a láskyplné vyznání citů. Planetou Raků je Měsíc, jenž z nich dělá citlivé jedince. A citlivě s nimi musíš zacházet i ty. Vyžadují neustálé ujišťování o tom, co k nim citíš a milují dostávat květiny! Lásku jim vyznej při úplňku, a je skoro jasné, že vám to vyjde. Na rande je vem k vodě, nebo na piknik.

Co prozradí znamení zvěrokruhu o členech FOMO týmu? pt. 2

@elvihradilkova

LEV

Jak už asi tušíš, se Lvem se budeš muset hodě snažit! Lvi milují velká gesta, velká vyznání lásky a dárky. Od přírody nejsou na málo zvaní a ani se s málem nespokojí. Potřebují vedle sebe někoho, kdo je bude obdivovat a zahrnovat naprosto vším od vášnivé lásky až po drahé dárky. Klasika je sice neurazí, ale vždy čekají něco extra. To si pamatuj i při výběru prvních rande!

PANNA

Randění s Pannami je pro odvážlivce, kterým nevadí, že budou randit x měsíců, než se s nimi Panna pustí do vztahu. Jsou to perfekcionisté a na každém hledají chyby, proto je těžké se jim zavděčit. Hledají však někoho stejně pracovitého, jako jsou oni sami, někoho, kdo to má v hlavě a v životě urovnané, protože poslední, co potřebují, je chaos. Dále vyžadují dobrou komunikaci a vyznání citů napřímo.

Které znamení je nejlepší v posteli?

@elvihradilkova

VÁHY

U Vah je to velmi podobné jako u Lvů - musíš se jim dvořit a dávat silně najevo, že se ti líbí. Váhy jsou šarmantní osoby s přirozeným sex appealem a ony to moc dobře ví! Obdivuj je, lichoť jim a buď romantický*á. Nepotřebují tak velká gesta jako Lvi, ale Váhy musí vidět tvůj zájem, nebo jdou o dům dál. Zároveň ale potřebují trošku volnosti jako každé vzdušné znamení. S romantickou večeří při svíčkách nešlápneš vedle.

ŠTÍR

Sbalit Štíra nebude zas tak těžké, jelikož jsou znamení, které je velmi sexuálně založeno a mezilidské vztahy jsou pro ně opravdu důležité. Milují sex, ale to neznamená, že je díky němu sbalíš (můžeš to zkusit, ale asi bych to nedoporučovala). Spíš zkus dirty jokes! Štíry také přitahuje tajemno, takže když budeš hrát tajemného*tajemnou, zajisté je to vzruší a budou tě chtít víc poznat! Nedávej však před nimi najevo, že se bavíš ještě s někým jiným a nebav se o svých ex!

STŘELEC

Klasický, starý, dobrý flirt by měl fungovat na každé Střelce nebo někoho s Venuší ve Střelci. Tohle znamení je totiž ohnivé, a proto i jejich randící život musí být lehce crazy. Dobré pick up lines, spontánní nápady a rande by mohly být klíčem k jejich srdci. Zároveň buď otevřený*á, co se týče tvých emocí. Střelci rádi objevují nové věci a místa, tak na to při randění mysli také.

Znamení zvěrokruhu, která jsou pro sebe perfect match!

@elvihradilkova

KOZOROH

Snad nejtěžší znamení, které si můžeš vybrat na sbalení, je Kozoroh. Zemská znamená jsou obecně celkem uzavřená a neotevřou se jen tak někomu a u Kozorohů to platí třikrát tolik! Randění s nimi je na velmi dlouho a pro silné povahy. Nedají ti několik měsíců najevo, že se jim líbíš, a skoro nikdy ani neudělají první krok, to MUSÍŠ ty. S Kozorohem budeš muset být ze začátku ty ten iniciátor. Kažopádně na ně platí klasika - květiny, přesně naplánované rande, pohledy do očí, doteky a slušný flirt.

VODNÁŘ

Při randění s Vodnářem budeš muset popustit uzdu své fantazie a experimentovat. Vodnáři jsou znamením pokroku, nemají rádi klasické tradiční vztahy a randění, potřebují něco nového! Vnímej jejich koníčky, záliby a na základě toho zkus vymyslet rande. I vyznání lásky bys měl*a provést nějak originálně. Jsou však často poměrně chladní, pokud si nenajdeš cestu k jejich srdci. Obecně na Vodnáře není žádný návod, každý je doopravdy jedinečný.

RYBY

A to nejlepší na konec? Ryby jsou vodním znamením, což z nich dělí lidi, jenž žijí pro lásku a vztahy. Často nosí růžové brýle a sní o lásce jako z filmu. A tu jim také dej! Pokud chceš sbalit Rybu, je to easy, pusť si klasický rom-coms a piš si poznámky. Romanticky flirtuj, dívej se jim do očí, naslouchej, zajímej se o ně, jejich zájmy a rodinu. Ryby nerady plavou samy, podej jim pomockou ruku a milující náruč a jsou tvé. Nezapomeň je však ujišťovat o tvých citech!