Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo přežije?
Očekávaný souboj Nathan vs. Adam je konečně tady

Projekt z dílny OKTAGONu s názvem Kdo přežije? se dostává do finále. Vyvrcholení desetidílné show proběhne již příští sobotu 17. září v Brně. V pořadí třetí zápas turnaje OKTAGON 35 rozhodne, který z účastníků reality show Survivor Česko & Slovensko skutečně přežije.

Za necelý týden se fanoušci bojových sportů dozví, zda je opravdu možné se připravit na MMA zápas za pouhé čtyři měsíce. V sobotu 17. září v Brně proběhne velké finále reality show organizace OKTAGON: Kdo Přežije?, která dokumentuje životní proměnu dvou obyčejných mužů na profesionální zápasníky.

Nathan Dzaba a Adam Raiter se ujali velké výzvy a před zraky téměř osmi tisíc diváků si vyjasní nevyřízené účty z ostrova. Bojové sporty ani jeden z účastníků nikdy neprovozoval, Adam se dokonce ani nikdy nepral. Oba dva mají základy v jiných sportech, avšak teď se naplno věnují MMA a přípravě na společný zápas.

Vyhraje Adam?

Adam si na začátku cesty za svého trenéra vybral šampiona střední váhy Patrika Kincla. Po měsíci přípravy hodnotil coaching od nového krále střední váhové divize pozitivně, v polovině přípravy se však rozhodl k radikálnímu kroku a trenéra změnil.

Poslední dobou jsem se cítil hodně demotivovaný. Patrik je velmi přísný trenér a přistupoval ke mně skutečně jako k profesionálnímu a hotovému bojovníkovi, kterým po pár týdnech přípravy rozhodně nemůžu být. Chodil jsem domů pořádně zmlácený a necítil znatelný posun. To vše následně nabourávalo mou psychiku.
Adam Raiter

Čtyřiatřicetiletý umělecký truhlář si pro druhou polovinu své přípravy na profesionální MMA zápas zvolil PRIMMAT gym v Praze, ve kterém vychovali i nejdéle kralujícího šampiona OKTAGONu Davida Kozmu, který je nyní Adamovým trenérem.

Rozhodl jsem se ke změně a musím říct, že PRIMMAT mi ve všech směrech vyhovuje. Mají na mě hodně času a jsou se mnou trpěliví. David je super sympaťák a doslova můj vzor, takže jsem spokojený.
Adam Raiter

Změna hlavního trenéra v polovině přípravy je závažným zasažením do celkového plánu a tréninku. Dle Adamových slov se necítil dobře ani psychicky, což může mít negativní dopad na celkový výkon v zápase.

Pokud se chceš o Adamovi dozvědět víc, budu rád, když si přečteš můj článek!👇

Adam z Kdo Přežije? : Nathan je kopačka, klučík, ze kterého strach nemám

by @davidvachalec

Kdo vyhraje podle tebe?

DISKUZE

Vyhraje Nathan?

Podle sázkových kanceláří ano. U stáje Tipsport je Nathan favoritem zápasu s kurzem 1.50, oproti Adamovi s kurzem 2.41.

Nathan měl na rozdíl od Adama v uvozovkách bezproblémovou přípravu. Kdybych měl objektivně soudit podle videí, Nathanova příprava vypadala tvrději a více bez slitování, ačkoliv samozřejmě nevíme, co se děje na obou stranách, když nejsou zapnuté kamery.

Předpoklady a postavu na to má, tak uvidíme, jak mu to půjde technicky. Ale co vidím, tak zatím zvládá všechno, co po něm trenér chce.
Ľudovít Klein, první slovenský bojovník organizace UFC

Konečný verdikt zní, že MMA je nevyzpytatelné. Bojové sporty v sobě mají to kouzlo, že žádný zápas do poslední vteřiny zkrátka nekončí a stát se může cokoliv, i když se nejedná o profesionální veterány. Kdybych si musel tipnout vítěze, přikloním se na stranu favorita sázkových kanceláří a zvolím Nathana Dzabu. Reality show Kdo přežije? však stále není u konce a v posledních dílech mě Adam může jistě překvapit. A nebo mě překvapí až v Brně v kleci? Kdo ví, kdo přežije...

Více o Nathanovi se dozvíš tady. 👇

Nathan vyhrál nad malárií i rasismem. Porazí i svého soupeře v OKTAGON: KDO PŘEŽIJE?

by @davidvachalec

Zápas se koná 17. září v Brně na turnaji OKTAGON 35. Reality show Kdo přežije? můžeš už teď sledovat s předstihem na platformě OKTAGON.TV nebo na YouTube kanálu OKTAGON MMA.

Před velkým finále Kdo Přežije? ti doporučuji si projít i nejlepší momenty této show.👇

Nejlepší momenty z reality show Nathan vs. Adam

by @davidvachalec

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Kdo vyhraje podle tebe?

DISKUZE