Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nathan vyhrál nad malárií i rasismem. Porazí i svého soupeře v OKTAGON: KDO PŘEŽIJE?

Nathana Christiana Dzabu možná znáš díky fotbalu, nebo jsi ho viděl/a v reality show Survivor, kde s Adamem Raiterem bojovali na ostrově o přežití. O přežití bojují znovu, tentokrát pod praporem OKTAGON MMA v projektu Kdo přežije?.

V rámci reality show Survivor se již oba muži setkali ve vzájemných soubojích. Za necelý měsíc je však čeká ten největší. Na turnaji OKTAGON 35 v Brně se 17. září potkají tváří v tvář v kleci. Než k tomu dojde, musí si oba projít velmi tvrdou profesionální přípravou, kterou dokumentuje projekt Kdo přežije?.

Nathan Christian Dzaba je šestadvacetiletý Slovák s africkými kořeny, otec pochází z Konga a matka ze Slovenska. V minulosti byl profesionálním fotbalistou, hrál ve Španělsku, Itálii ale také v Kamerunu. Kariéru mu však zkomplikovalo zranění i vážné onemocnění.

Měl jsem dvakrát malárii. To je závažná nemoc, během které je člověk strašně unavený, má teplotu i zimnici. Když se ta nemoc navíc vrátí, dochází ke ztrátě barvy, což může znít blbě, ale prostě jsem blednul, měl jsem po těle různé fleky, a tak dál. Pak jsem se dlouho cítil tak, že nikam nezapadám. Na Slovensku mi pořád říkali černoch, ale v Africe jsem byl zase běloch, nikam jsem nepatřil.
svěřil se Nathan v rozhovoru Bez rukavic na YouTube OKTAGON MMA

Kromě reality show Survivor se představil také v SuperStar a pořadu Love Island.

Bojové sporty ani jeden z účastníků nikdy neprovozoval, Adam se dokonce nikdy nepral. Oba dva mají základy v jiných sportech, avšak teď se naplno věnují MMA a přípravě na jejich společný zápas. V moment, co se vrátili z reality show Survivor, přijali oba muži další výzvu. Již tři měsíce tvrdě trénují pod dohledem profesionálních trenérů i známých tváří z OKTAGONU a UFC. Za pár týdnu pak proti sobě stanou v MMA zápasu.

Pokud tě zajímá, kdo stojí za Nathanem a jeho důkladnou přípravou, budu rád, když si přečteš můj článek!👇

5 důvodů, proč sledovat OKTAGON: KDO PŘEŽIJE?

@davidvachalec

Jejich rivalita započala již na ostrově. Během realizace projektu Kdo přežije?, Nathan vzpomíná na jeden moment vzájemného střetnutí, kdy ho Adam naneštěstí trefil do hlavy, následkem čehož musel být Nathan odvezen do nemocnice.

Trochu v hlavě ten moment mám. Každý chlap má v sobě po porážce ten pud, kdy to chce tomu druhému vrátit. Nenazval bych to jako odplatu, jen mu chci ukázat, čeho jsem schopný, když budu v plné síle, pořádně najezený a odpočatý.
přiznal Nathan v rozhovoru Bez rukavic na YouTube OKTAGON MMA
Celý rozhovor s Nathanem najdeš zde!👇

Nathan zde uvádí i detaily ohledně vzniku spolupráce s OKTAGONEM a celého projektu Kdo přežije?.

Ondra Novotný mě kontaktoval s tím, jestli do toho nechci jít. Chtěl jsem jít nejdřív do zápasu v boxu, ale jeho plány byly MMA. Přemýšlel jsem nad tím nějakou chvíli ale nakonec jsem si řekl, že to bude dobrá výzva. A to mám rád. Pobiju se s
tím.
Nathan

Zda je možné se připravit na MMA souboj za pouhé čtyři měsíce se dozvíš právě v reality show Kdo přežije?, kterou můžeš už teď sledovat s předstihem na platformě OKTAGON.TV nebo na youtube OKTAGON MMA. Reality show promítá životní proměnu dvou obyčejných mužů na profesionální zápasníky, kteří znovu poměří své síly již 17. září v Brně.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.