Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Adam z Kdo Přežije? : Nathan je kopačka, klučík, ze kterého strach nemám

Adam Raiter je čtyřiatřicetiletý umělecký truhlář, kterého můžeš znát z reality show Survivor Česko & Slovensko. Během konfliktu na Ukrajině sedl do minivanu a jel vypomáhat k válečné hranici nedaleko Kyjeva. Z Ukrajiny odvezl 17 lidí a nyní ho čeká zápas v OKTAGONu.

Po Survivoru a humanitární pomoci na Ukrajině čeká Adama Raitera další životní výzva. Přes tři měsíce trpí na trénincích pro jediný moment. Zápas pod pravidly MMA s Nathanem Dzabou, který se uskuteční již 17. září v Brně. Kompletní přípravu a proměnu dvou „obyčejných“ mužů, kteří za sebou mají jistou sportovní minulost, ale s bojovými sporty se dosud nesetkali, dokumentuje reality show z dílny OKTAGONU s názvem Kdo přežije?

Se soupeřem se však Adam nesetkává poprvé. Již v minulosti je osud zavedl do stejné reality show Survivor Česko & Slovensko, které se oba účastnili na začátku letošního roku a už tam se objevily první neshody. Během jedné souteže si Adam v zápalu hry neodpustil rasistické poznámky odkazující na Nathanovu barvu pleti, které údajně bral jen jako vtip a jejích cílem nebyla urážka. Během dalšího vzájemného střetnutí však Adam naneštěstí trefil Nathana do hlavy, následkem čehož musel být Nathan odvezen do nemocnice.


Pokud se chceš o Nathanovi dozvědět víc, budu rád, když si přečteš můj článek!👇

Nathan vyhrál nad malárií i rasismem. Porazí i svého soupeře v OKTAGON: KDO PŘEŽIJE?

by @davidvachalec

Jejich turbulentní rok pokračuje další výzvou, v rámci níž si doslova sahají na dno svých fyzických i psychických sil. Mezi oběma účastníky show Kdo přežije? je osmiletý rozdíl.

Jsem možná na svůj věk malinko bolavější oproti Nathanovi. S věkem ale přicházejí hlavně zkušenosti. Zažil jsem spoustu nepříjemných situací, skákal jsem obrovské skoky, salta vzad, zažil válečnou Ukrajinu. Vždycky jsem byl odvážný magor, co jde pořád dopředu a nic ho nerozebere. Nathan je kopačka, pro mě je to klučík, ze kterého rozhodně strach nemám.
Adam Raiter

Adamovi před velkým finále celého projektu sebevědomí skutečně nechybí. S Nathanem se poprvé od své účasti na ostrově potkali znovu tváří v tvář na vyprodaném červencovém turnaji OKTAGON 34 na pražské Štvanici, kde došlo k prvnímu staredownu.

Poprvé v kleci jsem se cítil skvěle. Užíval jsem si tu pozornost lidí, i když na nás někteří pískali. Díval jsem se jim do očí a cítil se dobře. A to jsou taky ty zkušenosti. Kdyby mi bylo šestadvacet, budou se mi trémou klepat kolena.
Adam Raiter

Adam si původně pro celou přípravu na svůj první profesionální zápas vybral za trenéra šampiona střední váhy Patrika Kincla, který na stejném turnaji OKTAGON 35 v Brně bude poprvé obhajovat svůj titul. Po měsíci přípravy se však Adam rozhodl ke změně instruktora a na zbytek své přípravy se přesunul do Prahy pod křídla nezpochybnitelného krále OKTAGONU – šampiona Davida Kozmy.

Přípravu obou bojovníků na jejich první MMA zápas, který se koná jíž 17. září v Brně, můžeš už teď sledovat s předstihem na platformě OKTAGON.TV nebo na youtube OKTAGON MMA. Pokud stále váháš, mrkni i na seznam důvodů, proč show Kdo Přežije? stojí za to!👇

5 důvodů, proč sledovat OKTAGON: KDO PŘEŽIJE?

by @davidvachalec

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.