Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Které znamení je nejlepší v posteli?

Štír, Lev nebo Vodnář? Dnes společně zjistíme, které znamení je nejlepší v posteli!

Taky tě vždy zajímalo, které znamení je nejlepší v posteli? Mě ano, a proto jsem se zeptala na Twitteru. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že mám kolem 250 odpovědí (většina opravdu odpověděla na otázku, zbytek si z toho dělal srandu) a lidi tohle téma hodně baví. Proto jsem se rozhodla, že na základě svého tweetu udělám mini „statistiku“ a zjistím, jakému znamení to nejvíc jde v posteli.

Disclaimer: Nezáleží jen na slunečním znamení, na které jsem se ptala, ale i na tom, jaké znamení máš v Marsu a Venuši.

Jako první jsem si však ještě udělala research na internetu. Většina zdrojů psala, že mezi nejvíc freaky znamení patří Štír, Lev, Blíženci, Váhy a Ryby. Zároveň jsem taky viděla hodně Lvů a Beranů. O to zajímavější bylo výsledky porovnávat.

Hodnocení

1. Štír – 24 hlasů

2. Blíženci – 20 hlasů

3. a 4. Býk a Lev – 18 hlasů

5. Vodnář – 17 hlasů

6. Panna – 16 hlasů

7. a 8. Kozoroh a Střelec – 11 hlasů

9. Beran – 10 hlasů

10. Rak – 9 hlasů

11. Váhy – 8 hlasů

12. Ryby – 7 hlasů

Sice jsem měla kolem 250 reakcí, ale použitelných bylo pouze 169.

Výsledek

Výsledkem jsem nebyla překvapená, protože je veřejně známé, že Štíři jsou opravdu mistři, co se týče sexu. Dále se můžeme podívat na živly znamení: Vedou vzdušné (Blíženci, Váhy a Vodnář) a zemské (Býk, Panna a Kozoroh), každé se 45 hlasy! Na druhém místě jsou vodní znamení (Rak, Štír a Ryby) se 40 hlasy a jako poslední ohnivé (Beran, Lev a Střelec) s 39 hlasy.

Co mě však překvapilo bylo umístění Vah na 11. místě, protože jsem často na četla, že Váhy by měly patřit na první příčky. Dalším překvapením bylo i umístění Kozorohů, protože ti by podle mě měli být minimálně v top 3, a Twitter je dost podceňuje! Obecně také na Twitteru nebyly oblíbené Ryby, ale zde to nemohu posoudit.

Co na to redakce FOMO?

Na stejnou otázku jsem se ptala i u nás v redakci. Jednoznačně vede znamení Býka a Kozoroha! Dále naše redakce doporučuje Lvy a Střelce.

A jaké znamení je nejlepší podle tebe? Dej mi vědět v diskuzi!