Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Timothée Chalamet a Kylie Jenner: Hodí se k sobě podle astrologie?

Poslední dobou se proslýchá, že spolu randí herec a miláček gen Z Timothée Chalamet a insta queen Kylie Jenner. Co na jejich kompatibilitu říká astrologie?

Média jsou poslední dobou plná románku mezi Kylie Jenner a Timothém Chalametem. Co je na tom pravdy, bohužel ještě nevíme, ale určitě stojí za zkoušku se podívat na to, co si o jejich potenciálním vztahu myslí astrologie a jak moc jsou tito dva kompatibilní.

Kompatibilitu budu posuzovat na základě slunečního a měsíčního znamení a znamení Venuše a Marsu.

SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Sluneční znamení našich miláčků se k sobě upřímně moc nehodí. Kylie se narodila pod ohnivým a vášnivým znamením Lva. Díky tomu chce být středem pozornosti a má dominantnější postavení ve vztazích. To může být problém, protože Timothée je Kozoroh a vedle Kylie by se mohl cítit méněcenný a byl by v jejím stínu.

Na druhou stranu, Kylie už má zkušenosti s randěním se zemským znamením! Její bývalý přítel rapper Travis Scott je Býk a vydrželi spolu 6 let.

Timothée appreciation galerka:

MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ

Kompatibilita měsíčních znamení Timothého a Kylie je na tom už o něco líp. Oba mají totiž Měsíc ve vodním znamení a emoce prožívají podobným způsobem. Kylie má Měsíc ve Štíru, což vypovídá o tom, že je velmi vášnivá a musí se cítit chtěná a sexy, aby byla ve své kůži. Timothée má zase Měsíc v Rybách a od své partnerky potřebuje, aby uměla vyjádřit své pocity, což u Lvice Kylie nebude problém.

I když je to dobré spojení, není nejlepší, protože oba Měsíce mají sklony k citovému vydírání.

ZNAMENÍ VENUŠE

Nesmí chybět ani znamení, které se nachází v planetě lásky – Venuši. Timothého Venuše se nachází v chladném Vodnáři. Pro Venus sign je to poměrně big red flag. Vypovídá to o něm, že je citově nedostupný a ne příliš romantický, do vztahu se nehrne a řídí se spíše rozumem. I Venus sign Kylie není nejlepší – je v Panně a ta také dává spíše na rozum než cit a je praktická a možná chladnější. Zdá se, že oba mají podobný postoj k lásce, což může být fajn. Přesto si myslím, že by si každý měl najít spíš někoho, kdo bude jejich opakem a vybalancuje jejich chladný postoj.

Kylie appreciation galerka:

ZNAMENÍ MARSU

Mars je v partnerském horoskopu především planetou sexu a sexuální energie mezi partnery. Mars sign Kylie je ve Vahách, nejspíš se ráda hádá, je často v opozici a v posteli se nebrání role plays. V kombinaci s jejím slunečním znamením můžu v klidu říct, že je skutečná dračice, a nevím, jestli je na to Timothée ready. Přece jen je to Kozoroh s Marsem v Kozorohu a oplývá klidnější energií. Na jednu stranu je to pozitivní, protože se navzájem doplňují, ale zároveň je tady možnost, že jsou až moc odlišní.

Mars v Kozorohu nicméně není tak nudný, jak se může zdát. Není tak crazy jako Kylie, ale i on to dokáže v posteli pořádně rozjet, takže tady vidím poměrně slušný match.

3 znamení, která mají šanci sbalit Timothéeho Chalameta

@elvihradilkova

HODÍ SE K SOBĚ?

Finální verdikt je padesát na padesát. Kylie a Timothée jsou celkem rozdílné osobnosti, avšak protiklady se přitahují! Ve spoustě věcí se shodují a doplňují, proto si myslím, že tenhle potenciální pár by mohl mít šanci. Možná ne úplně dlouhodobě, protože jejich životní poslání a hodnoty se liší, ale i přesto by mohli na nějakou dobu dávat jeden druhému smysl.

Harry Styles a Emily Ratajkowski: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

Podobně to měli Emily Ratajkowski a Harry Styles. Rozhodně nejsou jeden pro druhého láska na celý život, ale kdo ví, astrologie nemusí být vždy na 100 procent…