Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Leopard print is back! Tady je 5 způsobů, jak ho nastylovat

Pro některé nikdy nezmizel, pro jiné značí odvážnou volbu. Bezpochyby je ale zpět na seznamech přání milovníků módy. Jak můžeš zařadit leopardí potisk do svého šatníku i ty?

S návratem všech in-and-out seznamů, které kolují po sociálních sítích v podobě novoročních předsevzetí, se objevila jedna do očí bijící módní položka, která rychle přešla z out na in: leopardí potisk.

Ins and outs na rok 2024 podle FOMO redakce

@luciezicklerova

Vypadá to, že v roce 2024 delikátní krajky vystřídají řvavé zvířecí potisky, včetně toho leopardího. Jak takové kousky zařadit do svého šatníku, pokud s nimi ještě nemáš zkušenost?

2024 prediction: Jaké fashion trendy nás letos čekají?

@luciezicklerova

5 způsobů, jak na to

Leopard print kalhoty a kožená bunda

Pokud jsi spíš zastáncem nebo zastánkyní edgy tom-boy vzhledu a na roztomilost tě neužije, tato kombinace přímo křičí „rebel look“. Černá kůže v kombinaci s leopardím potiskem vytvoří hrubější, ale přesto ucelený outfit, který si již v minulosti vysloužil spoustu chvály.

Modré džíny a leopardí kabát/kožich

Pokud chceš trochu ubrat z hrubosti černé barvy, začni základním outfitem: modré džíny, černý basic top a na vrch hoď leopardí kožich. Automaticky posune celý look na nový level a budeš se cítit jako hvězda bez namáhání!

Leopard print a modrá košile

Jemná a vzdušná modrá košile, která se stala staple položkou ve skandinávské módě, se může uplatnit i tady! Zkombinuj svou oversized modrou košili s leopardími kalhoty a máš zaručeně look, který ohromí každého fashionistu.

Pop of color

Pro ty, co nikdy neopustili zvířecí potisky a naopak touží po větší odvázanosti, tu máme jeden tip, jak celý outfit posunout o krok dál. V tomto případě bude platit pravidlo „více je více“. K leopardímu vzoru se nemusíš bát přidat barvy: červenou, modrou ale i růžovou. Fungovat může úplně cokoliv, stačí přidat jemné detaily jako šálu ladící s botami, jednobarevné kalhoty či svetr a zbytek držet v neutrálních tónech.

Devil's in the details

Pokud jsi teprve začátečník*ice v oblasti výrazných potisků, ale toužíš experimentovat, stačí začít úplně zlehka: s doplňky. Takové kousky nemusí být narozdíl od kožichů velkou investicí a poslouží jako funky prvky pro stylování trendy outfitů. Od kabelek po podpatky či pásky na kalhoty nebo kšiltovky, i malý leopardí detail může dodat tvému vzhledu extra šmrnc.

Co je mob wife aesthetic a jak ovládla TikTok?

@luciezicklerova

A kde kousky pořídit? Tady přinášíme trochu inspirace

Kam dál?👀

Fashion inspo: Co se nosí letošní zimu?

@luciezicklerova