Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion inspo: Co se nosí letošní zimu?

Zima nám klepe na dveře, a proto je čas zase projít sekáče a vytáhnout všechny teplé svetry. Připravila jsem si pro tebe malou inspiraci pro letošní zimní období.

Nedávno nám začal padat sníh a naše kožené vintage bundy už nás tolik nezahřejí. I když žiju pravidlem dress to impress, poslední dobou bych byla ráda i v teple. Zima má navíc jednu velkou výhodu – můžeš si hrát s vrstvením!

Vintage faux fur

Pořádný kožich by měl být ve tvém zimním šatníku staple kouskem. Jedná se o nestárnoucí klasiku, kterou nosily naše babičky i mamky, budeme to nosit my a pak i naše děti. Určitě se nemusíš bát, pokud žádný nemáš, sekáče jsou jich plné. Kromě toho, že tě pořádně zahřejí, vypadají opravdu skvěle naprosto ke všemu a rozhodně v nich zažiješ svůj main character moment.

Metalická a stříbrná

Tohle bude barva letošní zimy. Metalické materiály hodně poletí na čemkoliv – kalhoty, kabelky nebo šperky, stříbrná je teď zkrátka IT barva. V obchodech toho najdeš už hodně, ale jestli se ti podaří najít nějaký vintage kousek v sekáči, máš vyhráno. Která barva by byla navíc lepší pro nadcházející festive season? Nehledě na to, že budeš skvěle vypadat v kontrastu se sněhem!

Fleece bundy

Bunda, kterou budeš potřebovat, až půjde do tuhého! Puffer jacket letos odlož do skříně a připrav se na malou změnu. Pokud patříš mezi milovníky streetwear, už máš určitě nějakou flísovku doma. V sekáči na ni asi nenarazíš, ale zkus zapátrat třeba na Vinted. Nebude se asi jednat o nejlevnější kousek, ale rozhodně se ti vyplatí.

Funky svetry a svetry na zip

Na rozdíl od podzimu je čas na to vytáhnout ty nejšílenější svetry, co vlastníš. Zajímavé barvy, vzory, střihy... cokoliv! Nejenže tě zahřejí, ale budou vypadat opravdu dobře. Navíc není nic lepšího než si do pořádně zasněženého dne vzít výrazný svetr, je to takový malý show stopper.

Tips na závěr

  • Vrstvy! Jak na podzim, tak v zimě je důležité vrstvit. Bude ti teplo, navíc můžeš být ve svých outfitech kreativnější.
  • Pohraj si s barvami a materiály! Díky vrstvení můžeš kombinovat věci, které by tě kombinovat možná ani nenapadly. Ideální období na vyzkoušení třeba takové sukně přes kalhoty.
  • Hledej inspiraci. Pro mě je zima docela náročná, jelikož nemám tolik bund, a dost často pak točím tři looky stále dokola. Na tom samozřejmě není nic špatného, ale zkoušej hledat inspiraci všude možně.

Dress to impress, ale nezapomínej, že je zima, a mysli hlavně na sebe a svoje zdraví, ať celou zimu neproležíš v posteli!