Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co je mob wife aesthetic a jak ovládla TikTok?

Clean girl out, mob wife in. Přečti si, kde se tahle estetika vzala a co virální trend představuje. 👇

Tenhle rok nás čeká obrat o sto osmdesát – už žádné sleek buns nebo quiet luxury, naopak všechno bude větší, hlasitější a týká se to i tebe. Mob Wives jsou officaly in.

Mob wife estetika není jenom o oblečení, ale taky o mentálním nastavení. Spousta letošních trendů navíc půjde s touhle estetikou ruku v ruce a budou se navzájem doplňovat. Spoustu staple kousků už máš nejspíš ve skříni teď.

Mob wife si bere inspiraci hlavně od manželek mafiánů – představ si stereotypního italského mafiána z filmů a jeho manželku, která si nebere servítky – ani s ním, ani s nikým jiným. Třeba Elvíra ze Scarface je ideální příklad.

Wild vlasy, bold makeup, velký kožich, silonky se vzorem nebo chunky šperky, to je jen pár staples mob wife estetiky. Důležité je být messy a nebát se být sám*sama sebou. Já jsem rozhodně fanoušek, jelikož můžu vytáhnout všechny svoje kožichy, ale hlavně si taky přenést do života tenhle mindset.

A mob wife is unbothered, she has places to be, people to see, she does not deal with your bullshit, she does not take anything from anyone.

@mikaylatoninato

Tenhle trend je kromě cute oblečení taky o sebevědomí a o poznání vlastní hodnoty.

Fashion staples:

  • Tmavé nebo neutrální barvy
  • Zvířecí vzor
  • Kožich
  • Velké sluneční brýle
  • 80's–90's inspired vlasy
  • bold eye make-up
  • Kožené oblečení
  • Velké množství šperků

Většina z kousků se dá lehce sehnat v sekáčích, protože je úplně zbytečné hned si běžet koupit nové oblečení a hlavně pro většinu z nás stačí vytáhnout naše oblíbené zimní kousky nebo sáhnout našim mamkám a babičkám do skříně.

Je důležité aby tě tyhle „trendy“ tolik neovlivňovaly, aby nevymizela tvoje osobnost. Ber je hlavně jako inspiraci , která podpoří tvůj osobní styl a nenech se jimi tolik unášet. Nebo do it for the plot, we dont care. Hlavně, abys ty byl*a spokojená*á.

Zdroj fotek: Pinterest